Одвратно

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maradona Lazic

Zainteresovan član
Poruka
328
Познајем једну девојку из Кикинде која има 18 година, у вези је са једним билдером од 33 године само због секса. Момак јој има 33 године, а она 18 година. Иде још у средњу школу та девојка, познајем је из школе и био сам код ње кући. Није ми јасно како тако млада девојка може бити у вези са неким од 33 године? То сигурно и није права веза, него само због секса је са њим ја мислим, пошто је она лепа и млада, а он крупан билдер. Како је то глупо кад се нека лепа девојка пали на неке старије типове који се праве опасни, уместо на неке нормалне њених година. Има и случајева у Кикинди да неки типови од 50, 60 година који су утицајни, пуни пара, директори неких великих фирми, богаташи имају девојке које су моје годиште или млађе од 21, 22 године. Има један богаташ из Кикинде, има човек 60 година, а у вези је са једном девојком која има 21 годину. Одвратно, зар не?
 
Познајем једну девојку из Кикинде која има 18 година, у вези је са једним билдером од 33 године само због секса. Момак јој има 33 године, а она 18 година. Иде још у средњу школу та девојка, познајем је из школе и био сам код ње кући. Није ми јасно како тако млада девојка може бити у вези са неким од 33 године? То сигурно и није права веза, него само због секса је са њим ја мислим, пошто је она лепа и млада, а он крупан билдер. Како је то глупо кад се нека лепа девојка пали на неке старије типове који се праве опасни, уместо на неке нормалне њених година. Има и случајева у Кикинди да неки типови од 50, 60 година који су утицајни, пуни пара, директори неких великих фирми, богаташи имају девојке које су моје годиште или млађе од 21, 22 године. Има један богаташ из Кикинде, има човек 60 година, а у вези је са једном девојком која има 21 годину. Одвратно, зар не?

mislim da si ti jedan ljubomoran Maradona...izgleda da nekontas da godine nisu bitne...
 
Познајем једну девојку из Кикинде која има 18 година, у вези је са једним билдером од 33 године само због секса. Момак јој има 33 године, а она 18 година. Иде још у средњу школу та девојка, познајем је из школе и био сам код ње кући. Није ми јасно како тако млада девојка може бити у вези са неким од 33 године? То сигурно и није права веза, него само због секса је са њим ја мислим, пошто је она лепа и млада, а он крупан билдер. Како је то глупо кад се нека лепа девојка пали на неке старије типове који се праве опасни, уместо на неке нормалне њених година. Има и случајева у Кикинди да неки типови од 50, 60 година који су утицајни, пуни пара, директори неких великих фирми, богаташи имају девојке које су моје годиште или млађе од 21, 22 године. Има један богаташ из Кикинде, има човек 60 година, а у вези је са једном девојком која има 21 годину. Одвратно, зар не?

:lol::lol:
 
Познајем једну девојку из Кикинде која има 18 година, у вези је са једним билдером од 33 године само због секса. Момак јој има 33 године, а она 18 година. Иде још у средњу школу та девојка, познајем је из школе и био сам код ње кући. Није ми јасно како тако млада девојка може бити у вези са неким од 33 године? То сигурно и није права веза, него само због секса је са њим ја мислим, пошто је она лепа и млада, а он крупан билдер. Како је то глупо кад се нека лепа девојка пали на неке старије типове који се праве опасни, уместо на неке нормалне њених година. Има и случајева у Кикинди да неки типови од 50, 60 година који су утицајни, пуни пара, директори неких великих фирми, богаташи имају девојке које су моје годиште или млађе од 21, 22 године. Има један богаташ из Кикинде, има човек 60 година, а у вези је са једном девојком која има 21 годину. Одвратно, зар не?

Chekaj, a oni od 30 su nenormalni?
 
Chekaj, a oni od 30 su nenormalni?

Прочитај целу реченицу. Мислим ти опасни типови од 33 године што заводе тако младе нису нормални. Јер тај глупи ненормални билдер је био са њом ја мислим и кад је била малолетна, могао би да огдовара за завођење малолетнице. Ниси разумео шта сам хтео да кажем.
 
Прочитај целу реченицу. Мислим ти опасни типови од 33 године што заводе тако младе нису нормални ја мислим. Јер тај глупи ненормални билдер је био са њом ја мислим и кад је била малолетна, могао би да огдовара за завођење малолетнице.

gluplje recenice nisam video...maloletnica od 18 godina...ako ona zeli njega,nema tog suda na planeti koji moze da osudi tu vezu...jos ti mali da bi razumeo...a i ti ces jednog dana imati 33 godinice..neces vecno biti jadno,ljubomorno derle
 
Neki mudrac je već otvorio jednom temu o "bilderu koji je glup, ali je bilder pa ima dobro telo", dobar seks sa njim, ako se dobro sećam kompletne teme - "a ja, mlad i pametan, ne mogu da imam tako lepu devojku"... :lol:

Oduvek mi bilo zanimljivo kako svako misli da zaslužuje lepu devojku :lol: bio on sam lep ili ružan, glup, pametan, bogat, siromašan.....
 
gluplje recenice nisam video...maloletnica od 18 godina...ako ona zeli njega,nema tog suda na planeti koji moze da osudi tu vezu...jos ti mali da bi razumeo...a i ti ces jednog dana imati 33 godinice..neces vecno biti jadno,ljubomorno derle

Па био је са њом и кад је имала 17 и можда кад је била још млађа. А знам и због чега је био. Па она је и сад са 18 година дете, а он има 33 године.
 
Па био је са њом и кад је имала 17 и можда кад је била још млађа. А знам и због чега је био. Па она је и сад са 18 година дете, а он има 33 године.

ja sam imao curu od 16 kad sam imao 25 god...i niko mi nista nije rekao..cak ni njeni roditelji..i sad da imam od 16,ne bi mi smetalo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top