Dr, reci, privatnici ili drzavni...

G

Gost 192

Gost
Bio sam u drzavnoj dermatoveneroloskoj ambulanti zbog polnih bradavica koje su mi se pojavile u skorije vreme. Tamo su me celo jutro bacali od jedne kancelarije do druge, da bih na kraju zavrsio ispred jednih vrata koja se nisu otvorila cela 2 sata. Mislim da mi je to bilo dovoljno da se podosta iznerviram, napustim zgradu i pomislim na privatne derm-ven. ambulante, mada mislim da su dosta skupe i nisam siguran ko od njih ima licencu, kolika mi je garancija da me potpuno izlece ili sta ti ja znam... Da li da trazim neku preporuku za privatnika ili da ostarim cekajuci lekara ispred ofisa u drzavnoj ustanovi???
I inace, kako se lece polne bradavice kod muskaraca? Moj problem su manje bradavice na kozi, jedna na glansu i imam jos i unutrasnju koja mi deli mlaz mokrace na dva dela i pomalo pecka pri mokrenju. Koliko je to veliki problem???Tu pomaze samo hirurska intervencija??? Vraca li se???
 
Stvarno ne znam sta da ti kazem,privatno ili drzavno zdravstvo...privatno je konfornije i skuplje,drzavno je malo usporeno,sa administrativnim teskocama ali isto tako efikasno.Vec ima hiljadu tema napisanih o ovome,kod lekara morate!!!tako da nema tu nikakvog stida,srama ...cega vec,niste ni jedan ni drugi prvi sa tim problemima...ako su bradavice toliko narasle da vec stvaraju problem pri mokrenju,moraju se obavezno ukloniti,sto hitnije verovatno i hiruski,zavisi sad od velicine i samog mesta,ne mogu na pamet da pricam kad nisam videla promenu.Evo nekoliko mesta gde je isti problem vec opisivan da se ne ponavljam,iscitajte to...ne vezano sto su zene u pitanju isto je i sa muskarcima sto se lecenja tice.
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=23602&postdays=0&postorder=asc&start=15
 
Gost 192:
Bio sam u drzavnoj dermatoveneroloskoj ambulanti zbog polnih bradavica koje su mi se pojavile u skorije vreme. Tamo su me celo jutro bacali od jedne kancelarije do druge, da bih na kraju zavrsio ispred jednih vrata koja se nisu otvorila cela 2 sata. Mislim da mi je to bilo dovoljno da se podosta iznerviram, napustim zgradu i pomislim na privatne derm-ven. ambulante, mada mislim da su dosta skupe i nisam siguran ko od njih ima licencu, kolika mi je garancija da me potpuno izlece ili sta ti ja znam... Da li da trazim neku preporuku za privatnika ili da ostarim cekajuci lekara ispred ofisa u drzavnoj ustanovi???
I inace, kako se lece polne bradavice kod muskaraca? Moj problem su manje bradavice na kozi, jedna na glansu i imam jos i unutrasnju koja mi deli mlaz mokrace na dva dela i pomalo pecka pri mokrenju. Koliko je to veliki problem???Tu pomaze samo hirurska intervencija??? Vraca li se???
Moj decko je bio u privatnoj ustanovi-ne znam da li smem da pomenem ime,i lekar mu je rekao da ima kondilome -polne bradavice i odmah mu uradio ultra-zvuk prostate,kao da vidi ima li nekih promena.Taj ultra-zvuk nije bio neophodan,ali je mog decka ceo taj pregled kostao 3600 din!jos mu je rekao da odmah sutra dodje da skine kondilome,sto ce ga kostati oko 12000 din!pri tom uopste nije uradio test sircetnom kiselinom da proveri da li su zaista kondilomi...sreca pa je doticni \decko otisao odmah sutra kod drugog lekara,ali prijatelja njegovih roditelja koji je dermatovenerolog i koji je odmah uradio test sircetnom kiselinom i rekao da su to samo uvecane lojne zlezde,i da to nema veze s kondilomima!inace,da ih on ima,imala bi ih i ja,a pre mesec i po sam bila kod ginekologa,uradjena mi je kolposkopija,papa i ostalo,i nista mi dr nijke videla!zato PAZI DOBRO gde ides!!!
 

Back
Top