Vi pitate, Tarot odgovara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo Tarot drago mi je da si ponovo ovde.
Pre se nisam javljala, ali sam o tebi cula sve najlepse.
Moja pitanja su:
hocu li ostati u vezi u kojoj sam i sta taj momak uopste misli.. jako je tajanstven? 1,4,5,7,21,38,59.
Unapred hvala Nika07.
 
@inQ e to cemo da ostavimo za mart odgovore../tri pitanja na jedan mesec...takav nam je dogovor../
@ mirkab..ostaces ...duze..ali kriza u aprlu...dece ces imati a kada pa za to mi treba godiste...
@putzaraj..uf pa sad ozbiljnu...ne bih bas ...aspekt za vezu postoji dobar ali prolaznu...
 
@ nika07..pozdrav ...on i jeste aspektovan kao neko ko je rodjen da bude tajanstven,,a sta misli na zalost ne mogu da ti kazem..za sada ima jake emocije ka tebi i ova veza ima aspekte da potraje..ipak mislim da ces ti iz ovoga izaci...
 
Hi,
prvi put vidim ovu temu, ali deluje zanimljivo pa stajem u red sa pitanjima (koliko sam shvatila 3 je ok)
1. koliko ima šanse da uspe veza u kojoj sam trenutno
24 13 6 4 8 19 8
2. da li ima bitnijeg napredovanja u poslu ove god
15 22 5 27 34 6 7
a treće ipak čuvam za drugi put... (god 1986)
pozzz
 
Cao Tarot, evo imam i ja pitanja :

1.) Da li cu napokon naci decka ove godine sama sam vec neku u nazad? 5, 7, 12, 18, 36, 48, 56
2.) ocu li se naci posao u nekoj banci ove godine ( Ekonomista sam - trazim ali nemam srece) 12, 13, 4, 17, 23, 41, 48
3.) Sta doticna muska osoba misli o meni ( ako to moze) 5, 7, 21, 28, 42, 56, 51

Toliko od mene - hvala ti unapred
 
@lakrima..ima na vidiku od leta 2008 poslovna dobra ponuda..fin situacija za nijansu bolja ali ono pravo od 2010
@jelenabek..e pa tebi je od marta do oktobra 2009 bas,bas jak aspekt udaje..pa srecno....
@sapcanka ...malo su slabiji aspekti za vas dvoje 40 posto da se prevori u nesto dugorocno...napredovanje na poslu ti stoji i to vec ove ili pocetak sledece god..
 
pa ja ovo tek sad vidim!! :D

ja cu da iskoristim jedno pitanje za sad- sta me ocekuje u ljubavi u narednom periodu, hocu li se napokon zaljubiti (lepo i srecno)? 25. 9 ,41, 18, 2, 3, 38
Unapred hvala Tarot... Pozz! (god 1986)
 
@sapcanka ...malo su slabiji aspekti za vas dvoje 40 posto da se prevori u nesto dugorocno...napredovanje na poslu ti stoji i to vec ove ili pocetak sledece god..

e pa hvala ....
ovo za posao me baš obradovalo! a ovo za vezu... nadam se da sa tih 40% i mojom tvrdoglavom glavom može nešto i da bude...:-)
 
Evo da i ja stanem u red, pa kad nadjete vremena malo i osetite da bi mogli pogledat u karte bacite oko i na moja pitanja. Hvala puno......

Ima li ljubavne veze na vidiku uskoro?16 12 19 18 1 3
Dali cu se udat u ovoj godini? 29 7 17 13 2 5 8

Opet hvala
 
@ antonita....ova godina jeste godina ljubavi leto ili jesen 2008,banka malo slabiji aspekti 40 posto...a na ovo trece ne mogu da odgovorim...pitaj ga.....slobodno...
@ il treno...POZDRAV od sveg srca tebi.....ma ti ne gnjavis sigurno....ima velike sanse da se ponovo na kratko zblizite..ipak ja ne bih ovde ocekivala mnogo...bice novih i interesantnih likova ove god...
@ Vesej....ozbiljna pa ne bih bas rekla ali vezu da...vec od maja...fax ide otezano sansa 30 posto ipak zapni...pa okreni ovo u 100 posto...
@ girl...ova veza ce jos trajati ali vidi se i kraj...ubrzo posle nje ide nova veza ....inostranstvo dobro aspektovano 70 posto da...
 
1.Vidjam se sa jednom strvinom, ali nam nesto i ne ide. Sta ce biti sa nama
3 12 15 22 24 28 33
2.Na poslu mi je opsti haos, mislim da se ne snalayim dobro. Kakva ce situacija biti na tom planu u skorije vreme
5 7 8 12 19 24 35
 
@ Pahuljica...ne mogu to da znam ni da li te voli pitaj ga...ali ti se uskoro otvara neka veza...
@ ljub...zaljubices se ove god...sigurno...ali srecno pa ...ipak za to moras da cekas 2009
@ estrela..veza ce biti 80 posto a udaja samo 20 posto tek kraj 2009....
@nik...tebi su aspekti udaje najjaci od sept.2008 do sept.2009...deca da
@ il treno e lepo receno to za k.... pojavice se krajem leta 70 posto...
 
@ Pahuljica...ne mogu to da znam ni da li te voli pitaj ga...ali ti se uskoro otvara neka veza...
@ ljub...zaljubices se ove god...sigurno...ali srecno pa ...ipak za to moras da cekas 2009
@ estrela..veza ce biti 80 posto a udaja samo 20 posto tek kraj 2009....
@nik...tebi su aspekti udaje najjaci od sept.2008 do sept.2009...deca da
@ il treno e lepo receno to za k.... pojavice se krajem leta 70 posto...


Tarot ovo su baš vesela predviđanja..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top