Zašto kriminalci glasaju za Nikolića?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tomislav Nikolić je na izborima 2004. dobio najviše poverenja srpskih zatvorenika koji su izašli na izbore - 58,4 odsto (Republička izborna komisija na osnovu obrade svih glasačkih listića iz zatvora).

Па то је логично... Неће ваљда да гласају за Тадића, па шта ће њима да остане да краду?
 
Valjda zato što predosećaju da će im se Tadić uskoro pridružiti tamo kod njih,iza rešetaka,pa više nikakva korist od njega.
Na aboliciju jedino mogu da očekuju od Tome,naravno ako ima osnova za tako nešto.

A STA JE TADIC ZAVRSIO A STA TOMA TADIC JE BIO PROFESOR A TOMA JE BIO GROBAR IMATE NA WIKIPEDI AKO NE VERUJETE PA VI VIDITE KOJE PAMETNIJI I KO TREBA DA BUDE PREDSEDNIK
 
, onu debelu majka Vuku i ostala strasila.

rradetaaa2.png


mama Vuka:lol::lol::lol:
 
a šta im je grobar obećao, kupačice moja:-D

grobar im je obecao da ce sve lopine iz DS-a da pohapsi i da ih posalje u zatvore sa njima, pa da ih onda ovi zatvorenici karaju u bulju bez vazelina po zatvorima jedno 5-10 godina, i da im se na taj nacin osvete za izneverena predizborna obecanja :lol:

zamislite samo djelica, dinkica, bokija barbiku, novakovica, aleksandra valhovica, jelasica i ostale demokratske lopine kao glavne uloge u zatvorskom GANG BANGU :lol:

krenu zatvoreni tako na djelica, i kad im on onako zapreti i podvikne svojim muzevnim tananim glasicem mislim da svi imaju da podviju rep i da odma pobegnu :lol:
 
grobar im je obecao da ce sve lopine iz DS-a da pohapsi i da ih posalje u zatvore sa njima, pa da ih onda ovi zatvorenici karaju u bulju bez vazelina po zatvorima jedno 5-10 godina, i da im se na taj nacin osvete za izneverena predizborna obecanja :lol:

zamislite samo djelica, dinkica, bokija barbiku, novakovica, aleksandra valhovica, jelasica i ostale demokratske lopine kao glavne uloge u zatvorskom GANG BANGU :lol:

krenu zatvoreni tako na djelica, i kad im on onako zapreti i podvikne svojim muzevnim tananim glasicem mislim da svi imaju da podviju rep i da odma pobegnu :lol:

A oni su, inace, mnogo opasni...Ko ima para u zatvoru taj je najmuzevniji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top