decko od 14 godina vezuje 50 slobodnih bacanja

Ljudi stvarno me cudite.
I vi ste kao "vajni" kosarkasi.
:lol:

lepo se vidi. Decko je namestio ruku, uhvatio poziciju i ne pomera se. jbs ti takav sut. Tako mozes bukvalno do sutra bez promasaja.
Skidam kapu da to izvede ali u "putu oko sveta" ili barem da se pomerio dva koraka levo ili desno.
Ovako, nista posebno. cementirao polozaj i "cepa"

Iskreno nista posebno.
 
E ajmo ovako..Reci decku da odradi Put oko sveta ali kao ja pre 8,9 godina,sa svake pozicije(5 sa jedne strane,5 sa druge,penal,ispod penala,i na pocetku i na kraju ispod kosa) po 2 ubacaja + jedna trojka.A ako promasi ide na pocetak! To sam ja radio svaki put posle treninga i samo od mene je zavisilo kad cu d azavrsim.Znate li kako se tu razvija koncentracija?A to je realno gledano,samo 29 vezanih suteva! A cim padne koncentracija,eto vas na pocetku.To je sjajna vezba,davao sam je svim momcima koje sam spremao za USA koledze :D :D :D
 
Ljudi,nemojmo previse da kduimo decka....Tek ima 14 godina,ko zna sta ce biti sa njim-u bilo kom pogledu. Ja vam kazem,ja sam vezivao suteve ko blesav,pa zavrsio kao trener :D

Sto bi rekao Muad,ja bih voleo da ga vidim posle izlaska iz bloka kako pogadja.Ili nakon jednog driblinga i odkoraka.Ako tu ubaci 50 zaredom,sa bilo kojom tehnikom suta,e onda bih rekao svaka cast momak :D
 

Back
Top