I OVO SE DEŠAVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Pre nego što je pao prvi sneg nestala je njena mačka. Ja sam joj rekao da je pobegla od nje i njenih maltretiranja. I ona se tada zarekla da nikad više neće imati bilo kakvog kućnog ljubimca. I kad je pao sneg, te večeri ona je bila kod mene, ja sam joj rešavao zadatke iz matematike i fizike, petingovali smo, majka ju je zvala telefonom i ja sam je ispratio do kuće. Bilo je interesantno, usput, videti na koliko mesta su se muškarci u prolazu pomokrili na sneg. Još interesantnije je bilo zaključiti šta su sve izmokrili iz sebe. Da li su u pitanju bili naši ljudi ili kineski emigranti nije bilo toliko važno koliko je bila važna činjenica da boluju ko zna od čega. Bio je to još jedan od mojih argumenata da se ne treba upuštati u seksualne odnose sa bilo kim, naročito ne sa nekim ko često menja iskusne partnere. I ona me je bespogovorno slušala. Nadomak njene zgrade ispred nas zatekao se mladi ljubavni par. Nisu nam bili zanimljivi sve dok devojka, prehlađena zbog nagle promene vremena, nije kinula iz sve snage i u isto vreme prdnula kao mitraljez. Moja devojčica i ja smo prsli od smeha. „Sram te bilo!“, viknuo je njen momak. „Kobilo jedna!“ – „Tr-tr-tr-tr-tr!...“, vikala je moja mala. „Mašingever!“, viknuo sam ja. Njima je bilo strašno neprijatno dok smo se nas dvoje ponašali kao huligani. Na rastanku me je pitala kako bih se ponašao da je ona uradila tako nešto. „Ljubavi moja, bolje ti je da ukiseliš kupus nego da pucaš iz mašingevera!“ Smejali smo se i smejali, kao nikad do tada.
 
Pa poenta je u dve stvari: prvo, šta sve ljudi ispišavaju iz sebe, jer su užasno bolesni, što se vidi kad padne sneg; drugo, ženska se suzdržava da ne prdne, a kad kine izduva se ko plinska boca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top