Kakve gaćice.....

Kakve gaće nosite na plaži?

  • Klasične kupaće, uske

  • Nosim jednodelni kupaći

  • Tange

  • Uske bokresice

  • Pamučni šorts

  • Šorts od tankog žerseja sa rupicama i postavom

  • Tatine stare bermude

  • Donji deo trenerke ili dugačke gaće

  • Kupam se go

  • Kupam se kompletno obučen, jer sam izrazito maljav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
..... nosite na plaži? Da li ste za bokserice, neke lake plivačke, uske bokserice ili, kao svaki prosečni srpski selja, odlučite da ipak obučete svoj šorts u kome ste svojevremeno repovali uz Doktor Igija? Ili se možda ipak opredeljujete za tange kako bi vaša zadnjica mogla da dobije preplanuli izgled kad se vratite u teretanu?! :) A može i obrnuto, da pokažete rezultate svih tih utrošenih sati.....

E sad, ima tu i jedno uže pitanje. Da li nosite na more (pa i na plažu) više modela kako biste, u slučaju da se ojedete od slane vode, sunca, znoja i peska, mogli da se presvučete u nešto manje bolno, što će ujedno i prikriti crvenilo na preponama? Koristite li bebi puder u tom slučaju? Ovo me posebno interesuje.

I, u zavisnosti od toga koji model nosite, da li vam se nekad desilo da izgubite šorts u vodi, ili da vam iz uskih gaća ispadne jedno ili oba jajeta, i kako reagujete u tim situacijama?

Sad najzanimljivije. Šta radite kada vam se digne na neku tetu u toplesu? I ako, da malo začinimo situaciju, baš u tom trenutku naiđete na svoju učiteljicu koja vas srdačno zagrli ne gledajući dole?

Hvala vam puno, unapred, na iskrenim odgovorima.

P. S. zaboravila sam da napišem kada se anketa zatvara kao i da čekiram multiple choices, ali šta vam je tu vam je sad :(
 
Nosim klasične, seljačke kupaće gaće.
To mi doduše predstavlja i problem pošto moja zamašna muškost teži da iz istih izađe čime izazivam zaprepašćenje prisutnih dama.
Redovno mi se smakne kad izlazim iz vode, što mi pravi samo dodatne probleme jer se sve onda sjate oko mog mesta na pesku pa mi je malo neprijatno.
Razume se, ispadaju mi i yaya koja su takođe zavidnih dimenzija.
No, koji god model kupaćeg da kupim, taj problem se ne može rešiti, pa sam odlučio da ubuduće nosim boxerice.
Kad mi se digne na neku sa plaže, kao i sav pošteni muški svet legnem na stomak i kopam rupe po pesku.
Jednom mi se desilo da sam ležao na steni pa je ova taktika imala za posledicu da sam probušio stenu.
No, već sam se saživeo sa svojim problemom, zbog koga doduše u sexu žene toliko vrište i zaurlavaju od zadovoljstva da sam počeo da nosim tampone za uši. No, to je već druga tema :)
 
Naravno. Sunčanje leđa je strogo čuvana muška tajna.
Kao i pesak u bubrezima
Inače, zaboravio sam da dodam da sam u zadnjih godinu dana yebavo njih 145 i da su sve svršavala najmanje po 5 puta, pa čisto da vas pitam šta mislite o tome i da li je to normalno :) :)
 
Naravno. Sunčanje leđa je strogo čuvana muška tajna.
Kao i pesak u bubrezima
Inače, zaboravio sam da dodam da sam u zadnjih godinu dana yebavo njih 145 i da su sve svršavala najmanje po 5 puta, pa čisto da vas pitam šta mislite o tome i da li je to normalno :) :)
Sigurna sam da je savršeno normalno. Moji neki drugari yebu i dok spavaju, i dok jedu, i dok igraju fudbal, pa opet savršeno normalno funkcionišu... samo nemoj da se vraćaš da proveriš da li curi gas. Ne curi :-D
 
Samo da napomenem da želim da ostanem anoniman :)
Dame, hvala vam na savetima.
Nadam se da sam uspeo da vam približim sa kakvim se mukama suočavamo mi koji smo surovom igrom prirode izuzetno obdareni, crni, visoki, urbani, zanimljivi, potentni sa dobrim kolima i puno novca
 
Sve ove priče o gaćama, gaćicama i tome slično me inspirišu da pokrenem sopstvenu proizvodnju donjeg rublja i kupaćih kostima inspirisanih forumom, za forumaše i njihove fanove:

Model topmodelsica: fine novopazarske tangice sa rupicom za ubacivanje novčića.

Model S_K_V_O: kožne, sa resicama

Model lyon: muški slip, spreda ojačan titanijumskom rešetkom, kako se ne bi deformisao pod uticajima, iznutra meki ulošci kako se uticaj ne bi ozledio

Model Tužni Patak: muške bokserice sa odštampanim izabranim delima ovog autora. Prodaju se sa lupom

Model Click Or Die: psihodelične šare, sa ugrađenom multimedijalnom podrškom (mikročipovi, muzika, foto, video, light show). Skida se na dugme

Model Nevin(a) 23: sa više nivoa zaštite, bez ključa

Model Aca: Mini ordinacija za čišćenje kamenca i ostalih naslaga. Aktivira se spoljašnjim oralnim dejstvom

Model kučka: mirišljavi model, odaje hormone koji privlače mužjake. Čuda moderne tehnologije omogućavaju ugradnju sistema za daljinsko merenje dužine, debljine, imovinskog statusa i ostalih sitnica

Model Maradona Lazić: slip sintetika, sa sličicama autentičnih serbskih junaka 90-tih

Model sinnke: fensi slip sa oznakom MESTO ZA BLAJVANJE spreda
 
Model Lexa: antiprotivan kupaći, buni se dok ga navlačite i toliko je lagan da stvara osećaj kako nije tu, kako bi stalno proveravala da li si u stvari gola izašla na plažu

Model dragojlo: bokserice sa printom sisa forumašica

Model Mara Matorka: posebna konstrukcija postiže zatezanje zadnjice i ispravljanje bora, te u kombinaciji sa iskusnim stavom omogućava ravnopravnu borbu sa pridošlom piletinom

Model Život počinje u četrdesetim: slip kupaći sa hidrauličnim podizačima i džepićem za vijagru

Model Alexej: crni rokushaku fundoshi, deveti dan, sa zlatom izvezenim $ znakom po njemu

Model gurbet: dvobojne gaće, spreda žute, pozadi braon
 
Nego, ne reče nam kako se suočavaš sa problemima iz teme? :mrgreen:
Nadam se da nisi očekivala "duhovit" odgovor i na ovo, jer ću te razočarati:

Nosim šorts na plažu kao i svaki drugi srpski selja. Doduše nisam repovao uz Dr Iggija, u to vreme sam slušao neku drugu ziku. A i poslednji put sam bio na plaži u decembru, naravno da se nisam kupao. Mada je super kada možeš ispod otvorene jakne da imaš samo majicu, zavališ se, ispijaš sokić, gledaš more a gotovo nikog oko tebe. Ali to nisi pitala, da ne duljim.

Uže ne koristim puder i kreme, ne ojedaju mi se prepone. Imam krzno koje ih štiti, a i u mladosti sam se kupao po raznim barama, onim gde skidaš pijavice sa sebe kada izađeš iz vode, tako da mi koža nije preterano osetljiva na spoljašnje uticaje. Tu i tamo zakačim koje gljivično oboljenje, ali tada se ne družim sa ljudima.

I najzanimljivije, ma koliko to tebi delovalo neverovatno, uspevam da se iskontrolišem kada vidim tetu u toplesu. U skladu sa okolnostima pod kojima je vidim, tj međ svetom se ne diže, bar ne previše, i tako dalje... Znam, sramota je da muškarac ne zabali na svaku sisu koju ugleda, ali šta mogu, jače je od mene. I uglavnom kada neku osobu srdačno zagrlim pozdrava radi ne trljam se o nju. Ovo mi je tako teško palo da priznam, nadam se da me sada nećete izopštiti.
 
Ma taman posla, nastojim te smatrati muškarcem i dalje.....
jmo2032l.jpg
 
Robine, al vidiš to potcenjivanje kada kažeš da ti se ne diže na plaži. Još će da pomisle da ih farbamo. Ja zaista volim da vidim žensko telo, i padaju mi svake misli na um, ali jednostavno ne razumem zašto bi morao da mi se diže na plaži... Možda je mene samo blam pred svim tim ljudima? :oops:
 
I, u zavisnosti od toga koji model nosite, da li vam se nekad desilo da izgubite šorts u vodi, ili da vam iz uskih gaća ispadne jedno ili oba jajeta, i kako reagujete u tim situacijama?

Sad najzanimljivije. Šta radite kada vam se digne na neku tetu u toplesu? I ako, da malo začinimo situaciju, baš u tom trenutku naiđete na svoju učiteljicu koja vas srdačno zagrli ne gledajući dole?
e lexa svaka cast, ode sam negde pocela da umirem od smeha i do dismisalovih gljivicnih infekcija nisam mogla da stanem. o boze.:lol::lol::lol::lol::lol:

Moram priznati muski, kreativniji ste od zenskih dopisnih clanova sa plaze.
 

Back
Top