Muškarci i Žene od akcije

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Znamo za ono klasicno,da muskarci uzivaju biti lovci prilikom osvajanja zena tj.volite da vi budete ti koji vode igru zavodjenja i osvajanja.Pitanje je: Da li volite kada zena preuzme tu ulogu i u tom slucaju niste vise lovac nego lovina( ovo mi je bzv..ali nema veze) pa onda procenite da je bolje da se date u bezaniju.:) Mislim,da li vam je odbojno kada je zena od akcije i prva krene...
 
Znamo za ono klasicno,da muskarci uzivaju biti lovci prilikom osvajanja zena tj.volite da vi budete ti koji vode igru zavodjenja i osvajanja.Pitanje je: Da li volite kada zena preuzme tu ulogu i u tom slucaju niste vise lovac nego lovina( ovo mi je bzv..ali nema veze) pa onda procenite da je bolje da se date u bezaniju.:) Mislim,da li vam je odbojno kada je zena od akcije i prva krene...

a gde... i sta radi.. i kako... i gde sam ja... i kakav mi je mood... dal' je nezna il' gruba...nastrana il' romantichna... dal' me voli ...ili samo zeli nako za popodne.....
 
Po meni nista lepse..ali nase devojke to retko rade..da li zbog manjka samopouzdanja ili bas zato sto su muskarci okarakterisani kao 'lovci'..pa se jel..ocekuje da budu na vrhuncu zadatka.;)
Ne, nego se naše devojke podređuju muškim očekivanjima kako devojka treba da se ponaša.
Ovo je Balkan, možemo mi "glumiti ludilo" koliko god, retki su muškarci danas koji mogu da prihvate otvoreno žensko nabacivanje, ma koliko to pričali i isticali kako "vole". Za mnogo manje stvari žene budu svakojako okarakterisane.
Moj utisak.
 
tvoj utisak posle 30 godina ha! :lol: pomislicu da si ozbiljna :)

danas se klinke ( i jos takve slichne kao ti retko nalaze) satiru i malo se libe da probaju i starije
huh dooooooooosta za kintu :) sve se ispomeshalo

vi zene ste samo ludlilo kad idete sa bilmezima
 
Znamo za ono klasicno,da muskarci uzivaju biti lovci prilikom osvajanja zena tj.volite da vi budete ti koji vode igru zavodjenja i osvajanja.Pitanje je: Da li volite kada zena preuzme tu ulogu i u tom slucaju niste vise lovac nego lovina( ovo mi je bzv..ali nema veze) pa onda procenite da je bolje da se date u bezaniju.:) Mislim,da li vam je odbojno kada je zena od akcije i prva krene...

Zavisi da li je ta ženska akcija poželjna.. :) Inače (ako se ne pretera) ocenjujem pozitivno.
 
"Žena od akcije" je jedan od najodvratnijih izraza koje sam ikada čula. (Kučko, ne odnosi se moja primedba na naslov tvoje teme; nisi ti izmislila izraz;))
Kad je muškarac "od akcije", onda je on uspešan u poslu, brz, sposoban itd. Kad je žena "od akcije", onda je ona navalentna i promiskuitetna.
Ooo, da - vole muškarci "žene od akcije", ali samo na početku, i uvek s predubeđenjem da je to "ženska za jednokratnu upotrebu". Dakle, kad žena preuzme inicijativu, makar pogledom i rečju, to laska muškoj sujeti. Provokacija, tj. akcija izazove i reakciju. Ali, posle "interakcije" ostane samo uzbudljivo, trofejno muško sećanje na ženu koja se "bacila" na njega jer je bio neodoljiv.
 
mislim da vecina iskusnih muskaraca primenjuje tu igru ili nesto slicniju , stavi do znanja pa ceka da bude ulovljen - tako na neki nacin sebe kotira i stavlja do znanja da se i on njoj dopada toliko da bi ona presla u napad...
moje misljenje je da muski vec odavno gube ulogu dominatora i sve vise podlezu feminizaciji tako da mi to dodje kao normalna pojava - na kraju krajeva zene su uvek i vrsile selekciju (to jest dozvoljavale ko ce ih osvojiti a ko ne) tako da ne vidim razlog zasto to sad ne bi cinile javno ,direktno i otvoreno nekako mi deluje postenije
 
"Žena od akcije" je jedan od najodvratnijih izraza koje sam ikada čula. (Kučko, ne odnosi se moja primedba na naslov tvoje teme; nisi ti izmislila izraz;))
Kad je muškarac "od akcije", onda je on uspešan u poslu, brz, sposoban itd. Kad je žena "od akcije", onda je ona navalentna i promiskuitetna.
Ooo, da - vole muškarci "žene od akcije", ali samo na početku, i uvek s predubeđenjem da je to "ženska za jednokratnu upotrebu". Dakle, kad žena preuzme inicijativu, makar pogledom i rečju, to laska muškoj sujeti. Provokacija, tj. akcija izazove i reakciju. Ali, posle "interakcije" ostane samo uzbudljivo, trofejno muško sećanje na ženu koja se "bacila" na njega jer je bio neodoljiv.

Plitkoumni su ti mukarci koji su doveli tvoj mozak do ovakvog razmisljanja i zakljucivanja
 
"Žena od akcije" je jedan od najodvratnijih izraza koje sam ikada čula. (Kučko, ne odnosi se moja primedba na naslov tvoje teme; nisi ti izmislila izraz;))
Kad je muškarac "od akcije", onda je on uspešan u poslu, brz, sposoban itd. Kad je žena "od akcije", onda je ona navalentna i promiskuitetna.
Ooo, da - vole muškarci "žene od akcije", ali samo na početku, i uvek s predubeđenjem da je to "ženska za jednokratnu upotrebu". Dakle, kad žena preuzme inicijativu, makar pogledom i rečju, to laska muškoj sujeti. Provokacija, tj. akcija izazove i reakciju. Ali, posle "interakcije" ostane samo uzbudljivo, trofejno muško sećanje na ženu koja se "bacila" na njega jer je bio neodoljiv.
Grešiš...:(Pomislio bi da nisi u BG.
 
Borka, dobra stvar u svemu ovome je to sto pises na Savremenom muskarcu, gde se okupljaju ipak donekle odrasli ljudi.

Ne bi valjalo da ovakve stavove iznosis na Tinejdzerima, ili negde gde bi te citala gomila devojcica, jer bi postojala mogucnost da tvoje tvrdnje prihvate kao cinjenicu, te da svoje odnose pocnu da grade s podozrenjem, temeljeci ih na nepoverenju i posmatrajuci suprotni pol kao prirodnog neprijatelja.
 
"Žena od akcije" je jedan od najodvratnijih izraza koje sam ikada čula. (Kučko, ne odnosi se moja primedba na naslov tvoje teme; nisi ti izmislila izraz;))
Kad je muškarac "od akcije", onda je on uspešan u poslu, brz, sposoban itd. Kad je žena "od akcije", onda je ona navalentna i promiskuitetna.
Ooo, da - vole muškarci "žene od akcije", ali samo na početku, i uvek s predubeđenjem da je to "ženska za jednokratnu upotrebu". Dakle, kad žena preuzme inicijativu, makar pogledom i rečju, to laska muškoj sujeti. Provokacija, tj. akcija izazove i reakciju. Ali, posle "interakcije" ostane samo uzbudljivo, trofejno muško sećanje na ženu koja se "bacila" na njega jer je bio neodoljiv.
takav utisak moze lako da se stekne zato sto nekako ocekujemo, s obzirom da smo se odvazile na dirketnu i jos uvek kod nas, ne tako uobicajenu akciju, da nase udvaranje mora biti prihvaceno i on u nama mora videti zenu koju je citavog zivota cekao. kao sto se tebi ne bi dopao svaki koji ti pridje, mislim da za muskarce vazi isto. :D:D:D
 
Znamo za ono klasicno,da muskarci uzivaju biti lovci prilikom osvajanja zena tj.volite da vi budete ti koji vode igru zavodjenja i osvajanja.Pitanje je: Da li volite kada zena preuzme tu ulogu i u tom slucaju niste vise lovac nego lovina( ovo mi je bzv..ali nema veze) pa onda procenite da je bolje da se date u bezaniju.:) Mislim,da li vam je odbojno kada je zena od akcije i prva krene...

Ej, ćao, pa ti si i ovde : )
Evo mog doprinosa, volim da se igram mace i misa i da sam ja mis, ali da me ne pojede na kraju nacisto i da se, kad me kao uhvati, igra tako da me ne povredi. Ni po duši ni po telu (ovo je suze da krenu čitaocima : )
 

Back
Top