herba fast

Par drugarica su pile herba fast i nije doslo do nekog drasticnog smanjenja kilograma. Moj ti je savet bolje drzi neku dijetu, smanji unos odredjenih namirnica ili idi kod nutricioniste sto je jos bolja varijanta nego piti bilo kakve preparate za mrsavljenje. A sto se tice samog herba fasta mislim da je neko vreme bio povucen iz prodaje iz ko zna kojih razloga.
 
Koristila sam duze bozen turbo slang...mogu reci da je odlican za odrzavanje kilaze...ali kosa mi je bila izuzetno dobra,i nokti su ojacali,prestali su da se listaju...stojim iza toga.
 
Moj kolega je koristio herba fast i smršao oko 25kg za nekoliko meseci, ali je nakon prestanka tretmana sve povratio, mora se promeniti režim ishrane da bi se ta teško stečena kilaža održala, barem je to moje iskustvo
 
Taman posla da reklamiram bilo koga,ali isto ih znam dosta koji i kozmetiku koriste,i nista im se ne desi...jedino sam maloprije mislila da od toga nisam smrsala,ono jedes sve a mrsavis...
Pitanje je koliko je neko zaludjenik,pa koristi sta stigne...
 
Pa da pise sastav niko ga na bi koristio:) Isto tako i ono cudo sto reklamira zeka milioner, ja narucila, niti ima telefon, niti adresa, niti sastav, samo uptustvo:"posle jela po 2 tablete". I ja ih nekako pronadjem i napisem da mi ne odgovara i posaljem im preostale tablete i oni mi vrate pare...Na kraju sam kupila sobni simulator skijanja i sad je sve ok:)
 
Pa da pise sastav niko ga na bi koristio:) Isto tako i ono cudo sto reklamira zeka milioner, ja narucila, niti ima telefon, niti adresa, niti sastav, samo uptustvo:"posle jela po 2 tablete". I ja ih nekako pronadjem i napisem da mi ne odgovara i posaljem im preostale tablete i oni mi vrate pare...Na kraju sam kupila sobni simulator skijanja i sad je sve ok:)


Ne mogu da verujem da i debeli Zeka reklamira neko sredstvo za mršavljenje :roll: A pomenuta gospodja B je takodje sama sebi reklama :lol:
 
Koristila moja mama herbafast pre par meseci i vidno je oslabila, ali cim je prestala sa upotrebom povratila je tezinu. Moguce je smrsati, mora da se vodi racuna o ishrani nakon prestanka koriscenja. Sad je opet pocela da ih pije pa cemo videti kakav ce efekat imati :-)
 
@ bambi83 a koje je tvoja mama pile one strae ili ove nove advanced??? i koliko je oslabila... Ja treba da skinem nekih 5 kg za neki kratak rok pa mi trebaju kao pomoc uz fizicku aktivnost i redukovanu ishranu cisto da mi malo ubiju onu glad koja me zna dovesti do ludila :(
 
Lana83, pila je one stare oko dva meseca i smršala oko 8kg, ali se nekoliko puta desilo i da zaboravi da ih popije. Mislim da možeš da postigneš efekat za kratak rok. Srećno :-) :-) :-)
 
Hreba fast pijes jednu ujutro pre dorucka, cim ustanes.

E sad bambi83 tvoja mama je pila te stare koje su svi hvalili,a ove nove cujem da neki bas kritikuju jer daju slabe rezultate, a starih nazalost nema... Pa ne znam da li je neko koristio bas ove nove "advanced" i jel imaju isti ucinak kao stare?
 
Ne mogu da verujem da i debeli Zeka reklamira neko sredstvo za mršavljenje :roll: A pomenuta gospodja B je takodje sama sebi reklama :lol:
Baš htedoh da kažem. :lol:

Ja ne krkam ništa od tih preparata. Planiram da skinem 5 kg. Čim ustanem odem na džoging, predveče još jednom, pa posle ovog drugog vežbe i trbušnjaci. Glavni problem s viškom kilograma je slabo kretanje. Moji obroci nikada nisu bili veliki, ali slabo se krećem. Gde god idem idem kolima.

bug.gif
 
pozdrav svima.....herbafast kao i sve tablete za mrsavljenje su pogubne za organizam. Herbafast je nekada bio povucen iz prodaje jer je izuzetno loseg kvaliteta.......Nije cilj piti tablete i izgubitti osecaj glad i nakon konzumiranja nastaviti sa zdranjem i dobiti opet kilograme. Ja sam korisnik herbalife koji nije preparat kako bi neki rekli za mrsavljenje,nego veoma zdrava ishrana,koja je meni veoma pomogla i koju cu koristit do kraja svog zivota......Koga zanima vise o tome moze mi se javiti,sve cu mu pojasniti....i ja sam imao problem kao i svi vi!
 
To je samo dobra reklama
Zaboraviš da jedeš...a to uopste nije dobro, gubi se mišićna masa pa posle kad se vrate kilogrami (a vrate se) dobiješ samo masno tkivo što je još gore nego pre uzimanja
Od gubljenja kilograma nema ništa dok se na promene životne navike koje su dovele do prekomernih kilograma i dok se debelo na oznojiš.
A te tablete nemaju sastav i niko ne garantuje šta kupuješ što znači da možeš i pantljičaru u sebe da uneseš, i baš za herbafast sam čula (ako je tačno) da sadrži određene kancerogene materije te je iz tih razloga povučen sa tržišta :thumbdown:
Znam za slučaj kada je žena pila neke tablete i na kraju je trebalo da popije obavezno!!!
neku "završnu", a ona nije pa je završila u bolnici, sadržale su neke parazite :eek::sad2:
 
da li neko ima iskustvo sa herba fastom da li daje neke pozitivne efekte u smislu smanjenja kg ili je samo dobra reklama u pitanju

Moja drugarica htela da smrša (imala je 97 kg ma visinu od 183cm) , a pošto nije dovoljan karakter da drži neku pametnu dijetu, probalaona svašta pa i HerbaFast i ... ugojila se na 105 kg!!!

A lepo sam joj govorila, da ne može kvalitetno da se smrša ni od jednog preparata koji se reklamiraju po TV-u, novinama itd. Sve su to samo mamipare, uz to većina ne daje rezultate, a za mnoge čak tvrde da su štetne po zdravlje - i naravno da mora fizički da se pokrene sa mrtve tačke.

btw da li znaš da su npr. u Nemačkoj već skoro deceniju unazad zabranjene reklame za ta tkz. pomoćna sredstva za smanjenje kilaže i to iz gore navedenih razloga.

Bolje ti je da se posavetuješ sa nekim nutricionistom, mislim da ih ima u svim većim domovima zdravlja, koji će te uputiti kako da naučiš da se hraniš zdravo i koja bi tebi dijeta bila potrebna uz fizičko vezbanje da bi smršala i zadržala željenu kilažu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top