herba fast

svi koji zele da smrsaju moraju jesti 5 obroka dnevno, manjih naravno, ba be metabolizam brze radi i tako sagorijevao kalorije
+ fizicka aktivnost...trcanje, brzo hodanje, voznja biciklom (za one koji ne vole teretane)

najgore mi je ono kad cujem- jedem samo voce i pijem vodu...
 
Herbafast mi je preporucila doktorica, jer sam trazila nesto sa cim mogu da lagano skidam kilograme. Pila sam stari Herbafast i za mjesec dana skinula i vise nego sto sam ocekivala oko 7 kg, a realno mi je trebalo 3,5 kg manje. Sto se pijenja tice, prva tura mi je donijela samo zedj, suhocu usta i manju potrebu za jelom, ali sam jela apsolutno sve ono sto mi padne na um , znaci bez izbalansirane ishrane. Nisam izbacila ni slatkise ni nista. Celulit se povukao, osjecala sam se poletnije i lakse i vedrije. Ipak u prvih deset dana nisam izgubila nista osim jednog centimetra u obimu. Krvnu sliku sam provjeravala sve je bilo ok, radila sam jos neke preglede cisto predostroznosti radi, opet sve ok. Nakon druge kutije izgubila sam dva kilograma, a sa trecom sam izgubila cetiri kilograma. Cetvrtu sedmicu u kojoj nisam koristila Herbafast izgubila sam jos jedan kilogram. Kilazu sam super lako odrzavala bez ikakve potrebe za novom turom tableta. Nedavno, usljed nekih drugih desavanja koja su mi onemogucila kretanje sam nanizala koje kilo vise i zaputila se ponovo po savjet ovaj put kod drugog doktora (cista slucajnost) i opet su mi preporucili Herbafast , ali sad je to Herbafast advanced. nakon prve tablete osjetila sam smanjenje potrebe za jelom, suhoca usta je prisutna, ali u manjoj mjeri. Jos sam na prvoj kutiji pa kad zavrsim javim vam rezultate. Isto kao i prvi put, jedem sve sto mi se jede, samo su kolicine manje jer mi se manje jela i trazi. Meni licno Herbafast djeluje, ali znam da ima i ljudi kojima nije pomogao
 
Herbafast mi je preporucila doktorica, jer sam trazila nesto sa cim mogu da lagano skidam kilograme. Pila sam stari Herbafast i za mjesec dana skinula i vise nego sto sam ocekivala oko 7 kg, a realno mi je trebalo 3,5 kg manje. Sto se pijenja tice, prva tura mi je donijela samo zedj, suhocu usta i manju potrebu za jelom, ali sam jela apsolutno sve ono sto mi padne na um , znaci bez izbalansirane ishrane. Nisam izbacila ni slatkise ni nista. Celulit se povukao, osjecala sam se poletnije i lakse i vedrije. Ipak u prvih deset dana nisam izgubila nista osim jednog centimetra u obimu. Krvnu sliku sam provjeravala sve je bilo ok, radila sam jos neke preglede cisto predostroznosti radi, opet sve ok. Nakon druge kutije izgubila sam dva kilograma, a sa trecom sam izgubila cetiri kilograma. Cetvrtu sedmicu u kojoj nisam koristila Herbafast izgubila sam jos jedan kilogram. Kilazu sam super lako odrzavala bez ikakve potrebe za novom turom tableta. Nedavno, usljed nekih drugih desavanja koja su mi onemogucila kretanje sam nanizala koje kilo vise i zaputila se ponovo po savjet ovaj put kod drugog doktora (cista slucajnost) i opet su mi preporucili Herbafast , ali sad je to Herbafast advanced. nakon prve tablete osjetila sam smanjenje potrebe za jelom, suhoca usta je prisutna, ali u manjoj mjeri. Jos sam na prvoj kutiji pa kad zavrsim javim vam rezultate. Isto kao i prvi put, jedem sve sto mi se jede, samo su kolicine manje jer mi se manje jela i trazi. Meni licno Herbafast djeluje, ali znam da ima i ljudi kojima nije pomogao

e najvise volim ove doktore koji su uclanjeni u mlm sisteme pa pacijentima preporucuju sve i svasta ne bi li zaradili.
i volim kad neko jede svasta bez redukcije..i slatko i masno, a celulit nestaje.
bas je to super.:roll:

ko ima i malo pameti, svestan je da bez izbacivanja svega nezdravog iz ishrane i ubacivanja fizicke aktivnosti nema dobrih i trajnih rezultata.
auto ce se kretati i ukoliko mu umesto cistog kvalitetnog ulja i goriva ubacite i krs loz ulje..samo, koliko ce auto dugo da se krece u ispravnom stanju pre nego sto mu se zacementiraju delovi..
 
Ne znam da li nekad neko imao pijesak ili kamen u bubregu, ali onaj ko jeste zna da kad pije mnogo tecnosti i cesto mokri rjesava taj problem (kod zena lakse mnogo). Nije mi namjera da nesto prodajem ili promovisem, samo govorim za svoje rezultate. Meni je pomogao da se rijesim kilograma. Nisam imala zdravstvene poteskoce. Funkcionise na tom principu da ti se trazi puno tecnosti, puno je pijes, puno mokris i stolica je redovna. Preporucena dnevna doza vode je oko 2 litra to sa Herbafastom i dobijes. Ako ste citali upute ili biljke koje ulaze u njegov sastav trazili na netu znate da ciste organizam od toksina, ali i da potpomazu laganije gubljenje kilograma. Koliko ko gubi, razlicito je od osobe do osobe. Sto se tice promjene rezima ishrane, dugorocno gledano on je neophodan, kao i kretanje ili nekakva vrsta fizicke aktivnosti, jer samo tako trajno rjesavamo problem, a cuvamo zdravlje.
 
Uzgred i za problem sa celulitom vrlo je bitno da unosite dovoljno tecnost , a realno gledano rijetko ko to cini. Mnogi ljudi ce prije posegnuti za sokom umjesto za vodom ili cak za hranom umjesto za tecnoscu. KAd kazem da sam jela sve i svasta htjela sam naglasiti da nisam izbacila slatkise, niti bilo sta drugo iz svoje ishrane koja je uvijek bila dobro izbalansirana, problem je bio u porcijama. I sto se koristenja tabelta tice, uvijek sam za razgovor sa doktorom prije bilo kakvog uzimanja na svoju ruku.
 

Back
Top