shta bi sve uradili zbog devojke koju volite...........

_7eDini_:
zanima me shta biste sve uradili da bi ste nekoj devojci koju volite dokazali koliko je zelite...U to spada slanje cveca,pisanje grafita ispred kuce...vi nastavite.........?


U bre......Bolje da ne nastavljam...POmislicje te da sam L00d...))))))))))

_____________________________________________________

Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg
 
Ako zelis da osvojis neku devojku nemoj joj previse pokazivati koliko ti je stalo do nje... a ako ti jeste devojka takodje, mislim najvise na to da joj svaki dan govoris volim te i bla, bla...
Ali ako zelis da se i ti njoj svidis koliko i ona tebi, i da joj pokazes koliko je cenis, i koliko ti je slatka onda kao sto si rekao budi nezan, jako pazljiv, iskren, kad prica uvek je saslusaj, gledaj u oci, pricaj o sebi, budi zabavan, luckast, salji joj poruke npr. uvek u isto vreme, ali neke posebne koje si ti smislio npr.,... i najvaznije budi ono sto jesi!!! :P
Pozdrav!
 
_7eDini_:
zanima me shta biste sve uradili da bi ste nekoj devojci koju volite dokazali koliko je zelite...U to spada slanje cveca,pisanje grafita ispred kuce...vi nastavite.........?
ja sam muvao jednu mnogo dobru ribu ispred beogradjanke...koju sam znao od pre...i u jednom momentu sam joj rekao da cu da kleknem ako neizadje samnom...samo je zinula u cudu a ja sam vec krenuo...kada je ona skocila da me zaustavi! uau kako je pocrvenela...hehehehehehe...cucno bi, majke mi...sve za dobru ribu. 8)
 
mario80:
_7eDini_:
zanima me shta biste sve uradili da bi ste nekoj devojci koju volite dokazali koliko je zelite...U to spada slanje cveca,pisanje grafita ispred kuce...vi nastavite.........?
ja sam muvao jednu mnogo dobru ribu ispred beogradjanke...koju sam znao od pre...i u jednom momentu sam joj rekao da cu da kleknem ako neizadje samnom...samo je zinula u cudu a ja sam vec krenuo...kada je ona skocila da me zaustavi! uau kako je pocrvenela...hehehehehehe...cucno bi, majke mi...sve za dobru ribu. 8)
-Kazanova nije "mario" za takve devojke
 
mario80:
Anonymous:
mario80:
QchCK*a:
mario80:
a da li bi bila zadovoljna kada bi ti decko zakucao ekser u glavu? :roll:

Exer MDMA ili Fe ? ? ? ?
jel ti dobro? 8)

Meni? Odlicno! E, prestajemo. I tako i tako je ovo vec chat. Ili ce da obrisu, ili ce da se ljute. OK ?
a sto me prozivas za brata? :evil:

Moze primirje ?
Moze i mir....ali mislim da ne vredi, jer cemo opet kad-tad opet da pocnemo sa prozivkama.
 
QchCK*a:
mario80:
Anonymous:
mario80:
QchCK*a:
mario80:
a da li bi bila zadovoljna kada bi ti decko zakucao ekser u glavu? :roll:

Exer MDMA ili Fe ? ? ? ?
jel ti dobro? 8)

Meni? Odlicno! E, prestajemo. I tako i tako je ovo vec chat. Ili ce da obrisu, ili ce da se ljute. OK ?
a sto me prozivas za brata? :evil:

Moze primirje ?
Moze i mir....ali mislim da ne vredi, jer cemo opet kad-tad opet da pocnemo sa prozivkama.
a sta nudis za primirje? 8)
 
mario80:
QchCK*a:
mario80:
Anonymous:
mario80:
QchCK*a:
mario80:
a da li bi bila zadovoljna kada bi ti decko zakucao ekser u glavu? :roll:

Exer MDMA ili Fe ? ? ? ?
jel ti dobro? 8)

Meni? Odlicno! E, prestajemo. I tako i tako je ovo vec chat. Ili ce da obrisu, ili ce da se ljute. OK ?
a sto me prozivas za brata? :evil:

Moze primirje ?
Moze i mir....ali mislim da ne vredi, jer cemo opet kad-tad opet da pocnemo sa prozivkama.
a sta nudis za primirje? 8)

Obecanje da vise necu da te prozivam ?
 
QchCK*a:
mario80:
QchCK*a:
mario80:
Anonymous:
mario80:
QchCK*a:
mario80:
a da li bi bila zadovoljna kada bi ti decko zakucao ekser u glavu? :roll:

Exer MDMA ili Fe ? ? ? ?
jel ti dobro? 8)

Meni? Odlicno! E, prestajemo. I tako i tako je ovo vec chat. Ili ce da obrisu, ili ce da se ljute. OK ?
a sto me prozivas za brata? :evil:

Moze primirje ?
Moze i mir....ali mislim da ne vredi, jer cemo opet kad-tad opet da pocnemo sa prozivkama.
a sta nudis za primirje? 8)

Obecanje da vise necu da te prozivam ?
jeb*es ti to kad je bolje da te ja kar*am u bulju pod krivim uglom na suvo! 8)
 

Back
Top