Zidovi i posteri

Fiorella

Zainteresovan član
Poruka
397
Da li su i koliko su vam sobe izlepljene posterima poznatih licnosti?Ja imam dva tri postera i nemam bas neku zelju za vise,ali imam drugaricu koja na zidu nema vise mesta ni za sta pa me zanima kakva je situacija kod vas.
 
sto se mesta za postere tice ..pa ima mesta, ostavljala sam neki prostor ne zalepljen, tako mi soba deluje *sa vise ukusa...
posteri mi nisu izmesani (ovde je deo samo za Xtinu a ovaj deo samo za LP)

imam i cvece u sobi (naravno sve dobro *upakovano)

PS kada sam dobila svoju sobu bila sam opsednuta ukrasavaljem i doterivanjem...pa i sada sam pomalo... 8)
 
LPhoklica:
.....................................................kada sam dobila svoju sobu..........


E...Gde to dele sobe?Ajde reci nam....


_____________________________________________________

Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg
 
Mrzim postere.
Vise volim (tacnije obozavam) da unistavam zidove nekim mojim bolesnim crtezima.....uglavnom se ne vidi poenta crteza, nego su boje izmixovane i dobije se na kraju neki zesci 3p.
 
d4ch4:
LPhoklica:
.....................................................kada sam dobila svoju sobu..........


E...Gde to dele sobe?Ajde reci nam....


_____________________________________________________

Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg

pa darko tebe to ne bi trebalo da zanima
..... rekla sam da dele sobe a ne pecine :wink:


......a sto se ostalih tice morate da se cepite ko ludi da bi dobili sobu...nista nije besplatno 8)
 
Pa pre mi je soba bila skroz izlepljena posterima....uglavnom Morrison ,Deep purple,zeppelin....onda su mi posteri dosadili pa je moja soba trenutno u fazi renoviranjja....sredjujem je u afro stilu
 
ja nemam ni jedan poster.ne volim to jer mi deluje nekako prostacki.zidovi su mi okreceni svaki drugom bojom i imam pono sarenih kutija i neki sareni prekrivac i tepih (sve u istim bojama) i slike u ramicima,ali na zidovima nemam nista
 
Nemam nista na zidovima osim svog portreta,odvratan mi je,ali mi je zao da ga bacim u neki cosak,to je poklon od jedne fine starije zene,mozda je i umrla do sada :shock: pa ga cuvam kao uspomenu.
 
mario80:
delphin:
Nemam nista na zidovima osim svog portreta,odvratan mi je,ali mi je zao da ga bacim u neki cosak,to je poklon od jedne fine starije zene,mozda je i umrla do sada :shock: pa ga cuvam kao uspomenu.
ja sam slikar...da napravimo bolji? akt? moze? :D
Ma ti si svestrana pametnica koja ce izgleda biti skracena za glavu od nekih pojedinaca ovde zbog prozivanja i `pametnih komentara`.Meni licno ne smetas,prozivao si me zbog boje kose,ja tebe zbog sklonosti ka deci i rezultat je 1-1.Samo sto smo se malo zaneli pa su nam obrisali sve komentare,ovom prilikom se izvinjavam `sefovima`.
 
delphin:
mario80:
delphin:
Nemam nista na zidovima osim svog portreta,odvratan mi je,ali mi je zao da ga bacim u neki cosak,to je poklon od jedne fine starije zene,mozda je i umrla do sada :shock: pa ga cuvam kao uspomenu.
ja sam slikar...da napravimo bolji? akt? moze? :D
Ma ti si svestrana pametnica koja ce izgleda biti skracena za glavu od nekih pojedinaca ovde zbog prozivanja i `pametnih komentara`.Meni licno ne smetas,prozivao si me zbog boje kose,ja tebe zbog sklonosti ka deci i rezultat je 1-1.Samo sto smo se malo zaneli pa su nam obrisali sve komentare,ovom prilikom se izvinjavam `sefovima`.
cmok :oops:
 
mario80:
delphin:
mario80:
delphin:
Nemam nista na zidovima osim svog portreta,odvratan mi je,ali mi je zao da ga bacim u neki cosak,to je poklon od jedne fine starije zene,mozda je i umrla do sada :shock: pa ga cuvam kao uspomenu.
ja sam slikar...da napravimo bolji? akt? moze? :D
Ma ti si svestrana pametnica koja ce izgleda biti skracena za glavu od nekih pojedinaca ovde zbog prozivanja i `pametnih komentara`.Meni licno ne smetas,prozivao si me zbog boje kose,ja tebe zbog sklonosti ka deci i rezultat je 1-1.Samo sto smo se malo zaneli pa su nam obrisali sve komentare,ovom prilikom se izvinjavam `sefovima`.
cmok :oops:
:wink:
 
ne volim postere,a nemam ni svoji sobu(za sada).U mom delu sobe na ormanima su zalepljene samo slike Pedje Stojakovica koje istampam na kompu.To je sve.A da imam i poster 2Pac-a iz Hupera.
 

Back
Top