Sta je lose u Valjevu?????

Izgleda da Valjevu fale iskljucivo diskoteke bioskopi i kafici, kafica nikad dosta iako ih ima na svakom koraku. Sta je sa sportom? Pozoristem? I masom drugih stvari koje bi pokrenule mlade. Ono sto ne valja u Valjevu je lenjost. Bilo sta da neko zapocne ili da se organizuje koncert, takmicenje, manifestacija....itd. Uvek ce se naci mnogo zlodusnih i zluradih 'baba' koje ce stajati sa strane vrteti glavom, coktati i vikati: "prevara, lopovi...sta ce to nama..." ili ona najpoznatija: "Ma daj, neces valjda tamo da ides?"
 
Lose je to sto nigde nema kanta za otpatke na trotoaru sem u centru!!
Sto nijedan nov saobracajni znak ne moze da izdrzi nedelju dana a da ga neki kreten(ka) ne izvrlja, polomi, okrene na kontra stranu i sl....

I treba nam neki veci klub- diskoteka:!:
 
Evo npr ovako... Preksinoc stojim sa drugarivom ispred Sky i cekamo druga kad izbi ona svadja i tuca, znam da su na kraju izboli nozem nekog lika i ostavili ga tu... Da nije dosla hitna onaj mucenik bi verovatno bio gotov...

E sad nemojte molim vas da mi govorite kako je to najnormalnija stvar, kako se to svugde desava i tako to...

Pa nažalost moram da ti kažem da se to zaista svugde dešava:( Ali naravno daleko od toga da je to normalna stvar. U VA je ovaj problem poseban iz tog razloga što društvo (čelnici grada, policija, razne lokalne i državne službe) ne čini mnogo da spreči da se ovakve stvari ponavljaju. U stvari, ovo nije problem samo u VA već i u celoj Srbije.

Izgleda da Valjevu fale iskljucivo diskoteke bioskopi i kafici, kafica nikad dosta iako ih ima na svakom koraku. Sta je sa sportom? Pozoristem? I masom drugih stvari koje bi pokrenule mlade. Ono sto ne valja u Valjevu je lenjost. Bilo sta da neko zapocne ili da se organizuje koncert, takmicenje, manifestacija....itd. Uvek ce se naci mnogo zlodusnih i zluradih 'baba' koje ce stajati sa strane vrteti glavom, coktati i vikati: "prevara, lopovi...sta ce to nama..." ili ona najpoznatija: "Ma daj, neces valjda tamo da ides?"

:worth::worth::worth::worth::worth: Slažem se u potpunosti. Najteže će biti promeniti mentalitet ljudi koji su u poslednjih par godina zaista postali mnogo zluradi!!!

...I treba nam neki veci klub- diskoteka:!:

Možda to i ne bi bila tako dobra ideja s obzirom da bi onda postojala samo ta jedna velika diskoteka ili klub i onda bi se ponovo sav "šljam" grada (izvinjavam se ako sam nekog uvredio sa ovim jer mi to nije bila namera) "preselio" u tu novu diskoteku/klub koja bi onda verovatno počela da pušta novokomponovane narodnjake kako bi zadržala sve te ljude koji su došli. Ja mislim da bi bolji učinak imalo nekoliko klubova srednje veličine koji će se fokusirati na malo različitiju "klijentelu" i koji će se boriti između sebe da privuku "raznolike" ljude. Ono što se sada dešava po gradu je totalno suprotno svim marketinškim pravilima jer svi klubovi odnosno kafići u gradu puštaju istu trash muziku i pokušavaju da privuku istu "klijentelu" oko koje se se bore i svi ostali. Kada bi vlasnici kafića malo razmislili i upotrebili malo marketinških ideja (a pri ovome ne mislim na reklamu) mogli bi i da zarađuju više i da dobiju svoje stalne posetioce a pri tom i da naprave malo raznolikosti u gradu.
 

Back
Top