Ето ко ради!

Poruka
8.488
Republika Srbija danas ima 6.437.460 stanovnika: Od toga je oko 2.200.000 penzionera.

Ostaje, dakle, 4.237.460 stanovnika, koji moraju da obavljaju sve poslove.

Ako odbijemo 1.450.000 dece i ucenika, te oko 450.000 studenata, ostaje2.337.460.

Tu je jos 650.000 nezaposlenih i oko 1.600.000 sluzbenika, koji jedva nesto rade.

Ostaje, dakle, 87.460 ljudi: 70.000 ih je na sluzbi u vojsci, a 17.458 ih se nalazi u zatvorima.

Prema tome, ostaju samo 2 (dva) siromaha, koji moraju da rade sav posao: TI i JA.

A sta ti radis? - Sedis pred kompjuterom i citas zezalice?!

Nije onda ni cudo sto sam JA jedini, koji nesto u ovoj drzavi radi !
 
pa ti se ne bavis verovatno visokom politikom sem ako nisi predsednik ili podpredsednik svoje partije.

ko se na srpskoj politickoj sceni od 3-4 prva coveka u strankama bavi nekim drugim poslom sem politikom?

А шта је ово овде него "висока политика"?
А стижем и да радим, и управни одбор, и три жене и три деце... мало ли је?
 
Mene oduševljava Čeda koji i nema radnu knjižicu a hoće da bude predsednik.
Valjda onih koji imaju više od 40 godina a nemaju ni dan na radnom mestu.

A tek ta baraba... :evil:
Nije imao pas za sta da ga ujede za tokom protesta 96-97 dok je jos bio nacionalista i pravoslavac... Sad ne mozes da ga vidis od silnih telohranitelja.... nesto se bas isplati zavrsavanje te "dramaturgije"... mozda sam promasio profesiju...
 
A tek ta baraba... :evil:
Nije imao pas za sta da ga ujede za tokom protesta 96-97 dok je jos bio nacionalista i pravoslavac... Sad ne mozes da ga vidis od silnih telohranitelja.... nesto se bas isplati zavrsavanje te "dramaturgije"... mozda sam promasio profesiju...

Ја се сећам када ме је у то време срео на улици са оном паролом:
"Е имаш једну цигару..."
дуго сам тражио скривено значење тих речи, у то време још уверен да ће од њега бити велики човек... кад оно...пффффффф... ***!
Живот је неком мајка, а неком маћеха!
Јадан Чеда, баш ми га некад дође жао.
 
То су све поверљиви податци... зини да ти кажем!

pa ti bre propade radeci. vrlo je to teska i odgovorna funkcija, zamisli koliki je to psihofizicki napor, podizati svakog prvog u mesecu 200-300.000 din u kesu na blagajni na konto nekog clanstva u nekom odboru. evo nudim se ja da te odmenim jedno 2-3 meseca , da ja podizem pare na blagajni mesto tebe :mrgreen:
 
pa ti bre propade radeci. vrlo je to teska i odgovorna funkcija, zamisli koliki je to psihofizicki napor, podizati svakog prvog u mesecu 200-300.000 din u kesu na blagajni na konto nekog clanstva u nekom odboru. evo nudim se ja da te odmenim jedno 2-3 meseca , da ja podizem pare na blagajni mesto tebe :mrgreen:

Најбоље плаћени УО за који ја знам је у ЈАТу и тамо члан одбора има 80 000 месечно!
Дај реци ми где је то 200 000 да се трпам тамо што пре:)
 

Back
Top