ljubav!!!

pa valjda i zato jer zivimo " u nenormalnim vremenima " , vecina nas na ivice egzistencije, i sta ce takvim tipovima ozbiljna veza , samo jos dvoje usta vise za hranu, dva tela vise za oblacenje ( mislim na curu i eventualno prinovu ) pa sad ti vidi.
ne nisam protiv braka, naprotiv podrzavam ga ali ipak teska su vremena ... ehhhh stara dobra Juga.... iako sam bio klinac u tim " sretnim " vremenima ipak mi je puno toga ostalo u pozitivnom secanju ...
 
Kozmo sa jedne strane ima pravo, ali sa druge, ja npr. u ljubavi vidim motiv i izvor snage da promenim datu situaciju, ma koliko ona bila teska u tom trenutku, sto se ne odnosi samo na materijalno, naravno....
 
avanturice su zanimljive u jednom periodu zivota, dok sam sebe na otkrijes u potpunosti ( ako je to uopste moguce),posle su prilicno smor.
ja sam pre za vezu nego za neko avanturisanje.
 
Avanturice i nisu tako lose :wink: ,ali vrlo brzo dosade,
vremenom se u vama javlja zelja za normalnom vezom i stalnim partnerom. :wink: :
 
marijanam:
sta se to desava se nama zasto svi mi vise gotivimo avanturice nego normalnu vezu :?: :roll:

avanturice !do jaja ! samo bez obaveza ! ne morash da strahujesh da che doleprshati neki strava tip pa chesh pasti u iskushenje da zajebesh decka ili devojku! :P :lol:
 
aeromag:
Chan Shaolin Si:
aeromag:
Opustenije docekas sutra, eto sto! :wink:

A no sto bogati ko je lud vise da se obavezuje sa jednim pertnerim bolje je non stop mijenjat.


Pa kada menjas, opustenije docekas sutra, jer nisi obavezan da to ponovis i sutr vece, bar ne sa istom! :wink:

jos se pravis da "staru ljubav" ne primjecujes hehehe kakav osjecaj kad ti stigne sms da si konj prosto se istopis od meracine. :wink:
 
Chan Shaolin Si:
aeromag:
Chan Shaolin Si:
aeromag:
Opustenije docekas sutra, eto sto! :wink:

A no sto bogati ko je lud vise da se obavezuje sa jednim pertnerim bolje je non stop mijenjat.


Pa kada menjas, opustenije docekas sutra, jer nisi obavezan da to ponovis i sutr vece, bar ne sa istom! :wink:

jos se pravis da "staru ljubav" ne primjecujes hehehe kakav osjecaj kad ti stigne sms da si konj prosto se istopis od meracine. :wink:


Nista lepse od toga! Kafa, cigara i pogrdna SMS poruka, a ti vec u imeniku trazis sledecu zrtvu! Merak, nema sta! :wink:
 

Back
Top