kako zamisljate

dovoljno da ne laze jer svaka tajna izadje na videlo - kad tad ,tu nema taktike,roditelja,skrivanja vise
i slika nosa :lol: dzaba ponos i okrivljivanje drugog ,kad devojka jedno prica a drugo radi to nije devojka to je dzukela ,nema tu vracjanja.Samo neobavezno A ni tad!
 
Ebote, ovaj Manni gadno nesto zayeban (pasiv) u skorijoj proslosti izgleda.


Kako zamisljam... Hmmm, pa da cela veza bude kao sto sam i ja, tj. da me i partner prati u nepredvidivosti, ne bolesnom vezivanju, da mi ne popusta, kao sto ni ja njemu ne bih, da ima svoje ciljeve zbog kojih bi i vezu prekinuo, pa onda radimo na tome, da svako svoj cilj ostvari a da opet ostanemo zajedno, da voli da putuje, da ne bude statichan ni u jednom pogledu, da hoce porodicu, ali da ne trazi samo to od mene i dok ne dodje vreme, da se ne buni kad odem negde na mesec dana, i da on slobodno moze da ode negde, ako je neophodno, posao i to... Jedna ne "non-stop" smo zajedno veza, a opet-imamo nekog ko nas ceka... :) Missim, skapirali ste sliku? :)
 
nesto sto bi vas toliko radilo da zaista moze da traje? prava ljubav? zivotni partner? nesto ka cemu tezite

vise ne tezim ni ljubavi ni zivotnom partneru...i sumnjam da na ovom svetu postoji taj "neko"....bio je jedan koji me je uzdigao u duhovnoj sferi, jedan u sexualnoj a jedan je bio bas lep...kad bih od njih napravila Frankeshtajna, e tom bih tezila :wink:....
 
Nema ljutis..samo saberi te karakteristike..sagledaj svog decka..i oduzmi..;)

Pa, sta imam da gledam svog decka? Nece mi on biti zivotni partner... A i da hoce, podosta odgovara... A ne razumem, sta ti je to toliko nejasno u mom postu?
Meni to samo nije jasno, sto tako mislim od kad znam za sebe, ali opet se nadju likovi kao ti, pa me ubedjuju u neke druge stvari.
 
Pa, sta imam da gledam svog decka? Nece mi on biti zivotni partner... A i da hoce, podosta odgovara... A ne razumem, sta ti je to toliko nejasno u mom postu?
Meni to samo nije jasno, sto tako mislim od kad znam za sebe, ali opet se nadju likovi kao ti, pa me ubedjuju u neke druge stvari.

Ne vredi..moras se i ti sabrati...prvo si rekla da zeli porodicu..a sad..?
Kako te ja ubedjujem u jednoj recenici..do juce si slusala madonnu..a sad seku.
 
Sta da zeli porodicu? Mmm, kakve to sad ima veze sa mojim odgovorom? Moj zivotni partner treba da zeli porodicu (jednog dana)-a ovaj mi verovatno nece biti zivotni patner (iako verovatno zeli porodicu). I sta tebi sad tu nije jasno?
 
Sta da zeli porodicu? Mmm, kakve to sad ima veze sa mojim odgovorom? Moj zivotni partner treba da zeli porodicu (jednog dana)-a ovaj mi verovatno nece biti zivotni patner (iako verovatno zeli porodicu). I sta tebi sad tu nije jasno?

Samo si kontradiktorna..sta kao nije normalno da svako jednog dana zeli porodicu..?
Ili ti ulazis u svaku vezu sa predznanjem da ti on nece postati partner..?bzvz
 
:| Izvini, a gde sam ja to napisala da moj partner NE treba da zeli porodicu?! I gde sam ja napisala da mi se ne svidja sto bilo ko (i moj decko) zeli porodicu (jednog dana)?
Ne ulazim u vezu svaki put sa predznanjem da mi nece biti zivotni partner. Mada je u vecini slucajeva tako. I sta je tu sad strasno sto ne zelim se vezujem sada? Kad pozelim to, vezacu se, ali to nece skoro biti, sigurno.

Znas li samo koliko sam se puta raspravljala sa ljudima na istu temu?
 
U prvom postu si rekla da zeli porodicu,kao da se to ne podrazumeva..kazem ja..ok..?
Pa si rekla da ti ovaj verovatno nece biti partner.ok.?
I na kraju ja sam rekao,da zivis sa nekim,ne bi mogla reci nonstop smo zajedno veza i bolesno vezivanje..itd.
 
U prvom postu si rekla da zeli porodicu,kao da se to ne podrazumeva..kazem ja..ok..?
Svasta. Naravno da se ne podrazumeva.
Pa si rekla da ti ovaj verovatno nece biti partner.ok.?
Aha... I?
I na kraju ja sam rekao,da zivis sa nekim,ne bi mogla reci nonstop smo zajedno veza i bolesno vezivanje..itd.

?


Molim trece lice da se ukljuci i neka mi, molim, objasni sta je doticni hteo da kaze. Hvala. :)
 

Back
Top