Predrasude o forumašima koji postuju na Ljubav & Sex

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Postoje li zablude prema forumašima koji su na ovom pdf u smislu:
-nisu imali sex bar 3 godine
-levom rukom d.rkaju dok desnom kuckaju po tastaturi
-svoje neuspehe u rl zamenjuju ovde na forumu
-ovaj pdf im je jedini sex

Ustvari Istina je :
Da oni ovde pricaju o sexu otvoreno i bez predrasuda

Mnogi su ovde na ovom pdf skoro pa forumaski inventar.Zasto postujete na ljisu i da li ste stvorili zavisnost..?
 
Postoje li zablude prema forumašima koji su na ovom pdf u smislu:
-nisu imali sex bar 3 godine
-levom rukom d.rkaju dok desnom kuckaju po tastaturi
-svoje neuspehe u rl zamenjuju ovde na forumu
-ovaj pdf im je jedini sex

Ustvari Istina je :
Da oni ovde pricaju o sexu otvoreno i bez predrasuda

Mnogi su ovde na ovom pdf skoro pa forumaski inventar.Zasto postujete na ljisu i da li ste stvorili zavisnost..?

Mislim da je crno boldovano najpre..
 
Postoje li zablude prema forumašima koji su na ovom pdf u smislu:
-nisu imali sex bar 3 godine
-levom rukom d.rkaju dok desnom kuckaju po tastaturi
-svoje neuspehe u rl zamenjuju ovde na forumu
-ovaj pdf im je jedini sex

Ustvari Istina je :
Da oni ovde pricaju o sexu otvoreno i bez predrasuda

Mnogi su ovde na ovom pdf skoro pa forumaski inventar.Zasto postujete na ljisu i da li ste stvorili zavisnost..?

sve postoji ovo ti je kao real life ,meni jeste u neku ruku
zasto bi muskarac imao predrasude ? :shock:
i zasto devojke nisu slobodne ionako vecinom zivimo razbacani po svety i sta,ne razumem,vi devojke se bas primate i na forumu mislio sam da ste vece *loodjakinje :|
kafanski rechik imam sredom petkom subotom,kad mi je potreban ,,,to znam gde se nalazi ,ovde sam ocekivao gradsku decu i manje strebera i iskomplexiranih matorki koje
ce pomoci mladjima kako svojim iskustvom i znanjem da razumeju zene oni koji zele ozb. vezu a da ne pukne uprkos teskoj situaciji u zemlji - za mene posao i devojka ,kad vec tako razmisljam trazenje igle u plastu sena tesko koja devojka je chista "u telu" a u glavi...
jos u ovakvoj fin. situaciji nije mi potrebno,mene qurvanje ne interesuje i nisam zato ovde.
trazim mishljenje da poboljsham sebe , da upgrejdujem uz pomoc pametnijih od sebe ,sto bi mi pomoglo da gledaam svet drugachijim ocima i da nadjem devojku u reali .Trazim TE dve stvari ; a ne blud i nadmudrivanje,licemerje,laz preko mobilnog ...
*(nisam nasao adekvatan naziv za ovo pa da SE ne osecate uvredjenim )
 
Mnogi su ovde na ovom pdf skoro pa forumaski inventar.Zasto postujete na ljisu i da li ste stvorili zavisnost..?

Ja sam zavisna, ako tako mogu da kazem, od kompjutera, a ne od foruma .. elem, ovde mi je sve, od tekstova koje pisem, online shtampe, do tv-programa .. ne pamtim kad sam prochitala novine u pisanoj formi, tako da bih se prilichno unervozila ako bih ostala bez kompa .. a ovaj forum, ihh, pa ovo je za razbibrigu :)
 
Ja sam dosta ljudi upoznala od kad sam ovde-cimera, decka koji mi cuva psa, par drugara, smuvala jednog sa najboljom drugaricom (ne Tarom), smuvala sebe sa par njih i tako... :) Isto sam i neke devojke upoznala, a ima jos par njih u planu koje zelim od kad da upoznam i hocu.

A nisam vise zavisnik, samo sam sada u specijalnim uslovima, pa je ovo jedina, ali bukvalno jedina zanimacija, izlazak i seks koji imam.
 
Postoje li zablude prema forumašima koji su na ovom pdf u smislu:
-nisu imali sex bar 3 godine
-levom rukom d.rkaju dok desnom kuckaju po tastaturi
-svoje neuspehe u rl zamenjuju ovde na forumu
-ovaj pdf im je jedini sex

Ustvari Istina je :
Da oni ovde pricaju o sexu otvoreno i bez predrasuda

Mnogi su ovde na ovom pdf skoro pa forumaski inventar.Zasto postujete na ljisu i da li ste stvorili zavisnost..?

Свако ко о било чему прича отворено и без предрасуда, заслужује поштовање.
На основу чега ти тврдиш да је болдовано истина, а све горе наведено заблуда?
Јел то нека генерализација? Сви који овде остављају коментаре су исти?
На овом подфоруму, ако и на сваком другом, људи су различити - ставови су им различити, мотиви да пишу оно што пишу су различити, па је и доза отворености/искрености различита.
 
A ja stekla suprotan utisak. Ovde su ljudi jako konzervativni, a želeli bi da nisu. Inače svi misle da je pp dovoljan za dogovor za seks, pa se naljute kada ih odbiješ i proglase te klinkom koja nema pojma šta hoće i sl. Dakle, potpuno drugačiji utisak imamo. Mada, ti si ovde duže, pa možda.... E sada, istina je da volim da pročitam nečija maštarenja ili možda događaje, pa da probam sa svojim dečkom. A i dopadaju mi se neki forumaši-ce, pa volim da vidim šta su novo smislili. :)
 

Back
Top