Kad vam pocinje kriza?

Poruka
86
Kad nastupa vama neki tezak period (ako uopste i moze da nastupi) u dugoj vezi posle 7,9, 11 meseci ili koliko vec?
Tezak period mislim kad pocne neko razmishljanje kako je mozda dosta, kako je dosadno sa njom vise, kako je njoj mozda dosadno sa vama, bez razloga, ali jednostavno se javlja (razmisljanje)...
 
Odmah, ako nije fudbaler, mafijas, producent, ako nije poznat i popularan nego obican decko, odmah pocinje da se trese i veza upada u krizu, prvog dana, "Sta, da dodjem kod tebe?! Da dodjes ti kod mene?! To sta i kako ti radis sa drugima ne mozes sa mnom! " Ja: "Ma zdrraaavo"
 
Tu nema pravila....pocne kriza onda kada ljudi prestanu da budu tolerantni jedni prema drugima i kada skinu ruzicaste naocare valjda.Kada im veza upadne u kolotecinu,ono svaki dan isto,bez ikakvih promena bez ikakvih desavanja....
 
sto mi ovo lici na neku temu...

ako si u nekoj dilemi odmah da ti kazem. polovina ce ti reci da cim ti sumnjas treba da je sutnes, a druga polovina ce da pljuje prvu kako su nezreli i nemaju pojma kako su duge veze super, a ako jos kazes da imas ispod dvadeset, tek onda ce te savetovati da treba da istrazujes u zivotu, a druga polovina da bla bla bla... i tako ustedi muku pocni odmah da se zezas...ovde odgovore neces naci...
 
do sada sam se uvek na neki nacin smorila, nekad posle 4 dana, nekad posle tri godine, ali uvek neopozivo
da li je moguce da bude drugacije?
da traje...

u trajanje nisam sigurna :roll:....bar sto se mene tice....i mene smore jer shvatim da me prestanu pratiti u mojim stremljenjima:shock:....sad sam odabrala nekog ko mi nije preterano blizak, ko zivi svoj zivot i gde ono "nase" jedva egzistira...a traje,za pravo cudo vec 2 godine (mislila sam da ce biti samo 'ebachina)....i tako sam ja sad totalno zbunjena i znam da nista neznam :D....
 
Kad nastupa vama neki tezak period (ako uopste i moze da nastupi) u dugoj vezi posle 7,9, 11 meseci ili koliko vec?
Tezak period mislim kad pocne neko razmishljanje kako je mozda dosta, kako je dosadno sa njom vise, kako je njoj mozda dosadno sa vama, bez razloga, ali jednostavno se javlja (razmisljanje)...

Тежак период може да наступи у били ком тренутку.
''Ја се редовно сморим након годину дана?''
Баш никакве логике у томе не видим.

Такве мисли се не јављају без разлога.
Колико год безразложно изгледала, увек се може наћи разлог за такву помисао.
 
Prva kriza nastaje posle mesec dana...Ustvari kad malo bolje razmislim, nekako su mi najteze krize na pochetku jer mi treba vremena da prihvatim nekog.
Kako prolazi vreme sve mi je bolje i bolje, i svaka nova kriza jacha vezu...ukoliko veza normalno funkionishe.
Iskreno nikad se nisam smorila u vezi...valjda zato shto nisam osoba koja moze da se smori sama sa sobom...a kamoli sa nekim...
S druge strane ako mi to nije "to", onog momenta kada shvatim to, odlazim.

Bash sad neshto razmishljam, sve sam uspela do sada u vezama, i da sam srecna, i tuzna, i depresivna, i syebana, i ljuta i besna, i razocharana, ali nisam uspela da se smorim. Kad god osetim zasicenje u vezi, okrecem se radu, ili nekim drugim stvarima. To traje par dana, prodje...i to je to...Mislim da je to individualno pitanje choveka. Ako si u stanju da se smorish sam sa sobom, shta ce tek biti kad udjesh u vezu...:confused:
 

Back
Top