Za koga se bash nikad nikad ne bi udali/ ozenili?

Poruka
2.322
Shta cu kad sam ceo zivot bila kontrash.
a016no4.gif
 
dobro....onda.... moram ozbiljno.....
za neku političarku...ili tako neku zadojenu ideologijom
onda....
ne bih oženio bodi bilderku
narodnu pevačicu.......
vernicu....bilo koje crkvene zajednice................
onda...možda......vegetarijanku...mislim...razmislio bih dobro..............eo, to mi prvo palo na pamet..

E a shto bodi bilderku? :shock:
 
pa steroidno diabolno biće.....isto ko i narodna pevačica......a političarka...da joj je to profesionalno opredeljenje....ili zadojena ideologijom uz to.......
jednostavno se ne bismo složili........ta bi stalno pokoošavala da manipooliše...jednostavno je to neki model žene koji ne volim.......sad sam ti editovao za političarku...
 
pa steroidno diabolno biće.....isto ko i narodna pevačica......


Ma za narodnu pevachicu mi je skroz jasno. Ni ja ne bi mogla da budem sa likom koji slusha narodnjake, a kamoli neshto vishe od toga, ali zaista nikad nisam upoznala ni jednu bodi - bilderku, i nikada nisam chula da neko razmishlja o njima...Ne znam bash mi je bilo chudno kako si se toga setio...
Sad videh da si editovao..pa dobro...iz svega toga shto si napisao mi se chini da ne volish da je zena dominantnija od tebe...shto je u sushtini ok...
Sad mogu da razumem...:)
 
Ma za narodnu pevachicu mi je skroz jasno. Ni ja ne bi mogla da budem sa likom koji slusha narodnjake, a kamoli neshto vishe od toga, ali zaista nikad nisam upoznala ni jednu bodi - bilderku, i nikada nisam chula da neko razmishlja o njima...Ne znam bash mi je bilo chudno kako si se toga setio...
Sad videh da si editovao..pa dobro...iz svega toga shto si napisao mi se chini da ne volish da je zena dominantnija od tebe...shto je u sushtini ok...
Sad mogu da razumem...:)

pa ne volim...eo, iskreno.... ali ne sad dominantnu....soobmasivnu?. (: ..... ja sam više da one boodu nežnije...al mi ne smeta uopšte ako je intelektoolano jača...što nije ova narodna pevačica...a ni bilderka definitivno...bar se nadam...ja sam to na prvu loptu odgovorio.... što ne znaći da je to sad zabetonirano...mada mi se čini da jeste.......nemam iskoostva sa bilderkama i pevaljkama..sa političarkama...delimično......i nisam uopšte bio zadovoljan...baš je bilo programirano...... (:
 
pa ne volim...eo, iskreno.... ali ne sad dominantnu....soobmasivnu?. (: ..... ja sam više da one boodu nežnije...al mi ne smeta uopšte ako je intelektoolano jača...što nije ova narodna pevačica...a ni bilderka definitivno...bar se nadam...ja sam to na prvu loptu odgovorio.... što ne znaći da je to sad zabetonirano...mada mi se čini da jeste.......nemam iskoostva sa bilderkama i pevaljkama..sa političarkama...delimično......i nisam uopšte bio zadovoljan...baš je bilo programirano...... (:


Da me ubijesh, listam sad neki omanji rechnik (mrzi me da vadim Vujakliju sa police),i trazim znachenje rechi submasivan...

Nashla sam da je sub - prvi deo slozenice sa znachenjem pod, ispod, posle. Znam shta je masivno..ali nekako mi se bash neuklapa to bukvalno znachenje.
Prosvetilte me...
 

Back
Top