Legalni Windows

E to me bas zanima kako je to moguce.Ja u Inostranstvu ne poznajem nikoga,ama bas nikoga ko ima nelegalan Windows.Ja sam cak clan nekoliko stranih Foruma gde je samo pitanje oko nelegalnih stvari zabranjeno!Zato mislim da Tvoj UJAK,nemoj da se nadjes uvredjen,LAZE ili zeli da se napravi VAZAN ili pak da kaze(negde u drustvu) kako je on veliki Patriota pa cak i u Inostranstvu radi ono sto se radi kod nas!
Nece moci nikad niko da mi dokaze i potvrdi da je Nelegalni bolji od Legalnog Windowsa.
Kada bi se neka Inspekcija potrudila da malo zavede red toj Pirateriji bilo bi Blago nama.


to ja pricam swo vreme al m eljudi nadmudrise pa sam digo` ruke...:)
 
A sta je sa Update-dobijas ih redovno?
A sta je sa Windows Genuine Advantage?
A i ti Englezi-mora da je neki Pera Englez pa ti je on rekao da je Englez.Pa oni su bas cudan Narod koji drzi do sebe!Znaci ne VERUJEM ti da si nekom Zapadnjaku Instalirala Divljaka-mozes da kazes sta hoces ali,izvini,NE VERUJEM!

Ma briga mene da li ti veruješ ili ne veruješ, ja živim u Kalivesu, gde su sve dobrostojeći Englezi kupili kuće ( I to po DVE, jednu izdaju, a u drugoj žive)

I jednostavno imaju para, ali NISU LUDI da plate ono što ne moraju....

A WGA i dopune ? Mogu samo G R O M O G L A S N O da se nasmejem ................

HAHAHAHAHAHAHAHA

Pa naravno, da je na mojoj divči to premošteno.....

Izgleda da si stvarno zelen i to MNOGO .....
 
Ma briga mene da li ti veruješ ili ne veruješ, ja živim u Kalivesu, gde su sve dobrostojeći Englezi kupili kuće ( I to po DVE, jednu izdaju, a u drugoj žive)

I jednostavno imaju para, ali NISU LUDI da plate ono što ne moraju....

A WGA i dopune ? Mogu samo G R O M O G L A S N O da se nasmejem ................

HAHAHAHAHAHAHAHA

Pa naravno, da je na mojoj divči to premošteno.....

Izgleda da si stvarno zelen i to MNOGO .....
Mozda je moj Srpski siromasan ali sta ti je to "Premosteno"?
A kako to mislis "zelen"-po godinama ili ...?
 
- Premošteno znači da se prilikom instalacije ubacuje mali program koji vara WGA i više se nema sa tim problema. I ne samo to. Instalacioni disk ima i sve najvažnije potrebne programe ( ACDSee, Nero 8, Power DVD ....) takođe OTKLJUČANE, tako da sve odradiš odjednom. Kada završi instalaciju XP Pro, samo odabereš još koje od 40-tak uslužnih programa želiš da dodaš.

A to ''zelen'' sam mislila figurativno, kad ne znaš i ne veruješ u ovo o čemu pričam ....
 
Sve te programe koje dobijes na tom cd-u mozes da nadjes besplatne i mozda bolje...micr. ofice- imas potpuno besplatan open ofice sa svime sto pruza i majkrosoftov...
a ako vec mogu da biram izmedju kradje ( da piraterija je kradja, mada srpski i njemu sl. narodi to uopste ne gledaju tako ) i neceg besplatnog i legalnog, ja biram ovo drugo..;)
 
Sve te programe koje dobijes na tom cd-u mozes da nadjes besplatne i mozda bolje...micr. ofice- imas potpuno besplatan open ofice sa svime sto pruza i majkrosoftov...
a ako vec mogu da biram izmedju kradje ( da piraterija je kradja, mada srpski i njemu sl. narodi to uopste ne gledaju tako ) i neceg besplatnog i legalnog, ja biram ovo drugo..
Ja ipak prvo :)
 
Oduvek su mi žestoko išli na živce svi oni naši srpski izrodi koji žive negde na zapadu, ili imaju bilo kakve veze sa tzv."zapadnom civilizacijom" i koji sada nama, koji živimo ovde u Srbiji, pokušavaju da sole pamet i prodaju kojekakvu maglu i finoću, misleći da su pokupili svu pamet sa zapada! 8)
 
Oduvek su mi žestoko išli na živce svi oni naši srpski izrodi koji žive negde na zapadu, ili imaju bilo kakve veze sa tzv."zapadnom civilizacijom" i koji sada nama, koji živimo ovde u Srbiji, pokušavaju da sole pamet i prodaju kojekakvu maglu i finoću, misleći da su pokupili svu pamet sa zapada! 8)
Eto jos jedan razlog vise zasto nas mrze!
Bas takvi kao ti kada odu negde prave se toliko vazni da nece ni da kazu ni odakle su(valjda od sramote ili neznam zbog cega).Ja licno mislim da si ti "negde" da nikad ne bi ni otvorio ovaj Forum a kamoli da se uclanis i komuniciras sa nasim ljudima.Ne brini,poznajem takve,nisam ovde od juce.
 
Kolega forumasu DUPONTe, pa nisu Srbi krekovali i napravili windows...zasto nas da mrze?

I jos jednom da napomenem da nema razlikeu radu izmedju legalnog i nelegalnog...
Prelistajte forume bilo koje firme\programa\igre puni su pitanja u vezi problema u vezi ORIGINALNIH\LEGALNIH programa;)

A i na kraju ako imam nelegalni instaliran win, kupim licencu i registrujem ga, jel ce biti brzi\bolji\stabilniji\sa manje virusa?
 
Kolega forumasu DUPONTe, pa nisu Srbi krekovali i napravili windows...zasto nas da mrze?

I jos jednom da napomenem da nema razlikeu radu izmedju legalnog i nelegalnog...
Prelistajte forume bilo koje firme\programa\igre puni su pitanja u vezi problema u vezi ORIGINALNIH\LEGALNIH programa;)

A i na kraju ako imam nelegalni instaliran win, kupim licencu i registrujem ga, jel ce biti brzi\bolji\stabilniji\sa manje virusa?
1)Nisam rekao da nas mrze zbog Windows-a nego zbog toga sto bi mnogi hteli leba bez motike!
2)Mora da postoji neka razlika.
3)Koje Forume?Nase domace!
4)Mozda nece!Ali Ilegalno je ilegalno.
 
Eto jos jedan razlog vise zasto nas mrze!
Bas takvi kao ti kada odu negde prave se toliko vazni da nece ni da kazu ni odakle su(valjda od sramote ili neznam zbog cega).Ja licno mislim da si ti "negde" da nikad ne bi ni otvorio ovaj Forum a kamoli da se uclanis i komuniciras sa nasim ljudima.Ne brini,poznajem takve,nisam ovde od juce.
DA, JA SAM JOŠ JEDAN RAZLOG VIŠE ZAŠTO NAS ZAPADNJACI MRZE !

I NE, JA SE NE STIDIM SVOJE SRBIJE I SVOG SRPSTVA ma gde da se nalazim ZA RAZLIKU OD TEBE I TEBI SLIČNIMA, koji svaku priliku koriste kako bi pljuvali po svojoj zemlji i narodu!

I kao treće, NIKADA NEĆU INSTALIRATI LEGALNI WINDOWS, eto samo tebi U INAT ! :cool:
 
DA, JA SAM JOŠ JEDAN RAZLOG VIŠE ZAŠTO NAS ZAPADNJACI MRZE !

I NE, JA SE NE STIDIM SVOJE SRBIJE I SVOG SRPSTVA ma gde da se nalazim ZA RAZLIKU OD TEBE I TEBI SLIČNIMA, koji svaku priliku koriste kako bi pljuvali po svojoj zemlji i narodu!

I kao treće, NIKADA NEĆU INSTALIRATI LEGALNI WINDOWS, eto samo tebi U INAT ! :cool:

e sad si ga zayebo za ceo zivot...:)
 
DA, JA SAM JOŠ JEDAN RAZLOG VIŠE ZAŠTO NAS ZAPADNJACI MRZE !

I NE, JA SE NE STIDIM SVOJE SRBIJE I SVOG SRPSTVA ma gde da se nalazim ZA RAZLIKU OD TEBE I TEBI SLIČNIMA, koji svaku priliku koriste kako bi pljuvali po svojoj zemlji i narodu!

I kao treće, NIKADA NEĆU INSTALIRATI LEGALNI WINDOWS, eto samo tebi U INAT ! :cool:
Nemas ti pojma!Ako ovako radis i govoris uskoro ces da se stidis veruj mi a zbog tebe i slicnim tebi trebamo i mi ostali da se stidimo!;)
Al zajebo si me za Windows nema sta to ti nikad necu oprostiti:p:D
 
1)Nisam rekao da nas mrze zbog Windows-a nego zbog toga sto bi mnogi hteli leba bez motike!
2)Mora da postoji neka razlika.
3)Koje Forume?Nase domace!
4)Mozda nece!Ali Ilegalno je ilegalno.
Iz tvog posta ja sam tako zakljucio, ali OK ako si mislio uopsteno...
A tacke 2 i tri su ti kontradiktorne...a odgovor legalno je legalno, kao kad bi rekao da kradeni auto ide losije\sporije od "legalnog";)
Za 3..bilo koje.Poenta je da dosta legalnih korisnika raznih programa ima probleme-Legalan program nije kraj svih muka.

I kad licenciram Win, da li se deaktivira neki program koji je dotle bugovo Win i on pocne da radi kako treba? Jeste sala ali najbolje opisuje;)
 
Iz tvog posta ja sam tako zakljucio, ali OK ako si mislio uopsteno...
A tacke 2 i tri su ti kontradiktorne...a odgovor legalno je legalno, kao kad bi rekao da kradeni auto ide losije\sporije od "legalnog";)
Za 3..bilo koje.Poenta je da dosta legalnih korisnika raznih programa ima probleme-Legalan program nije kraj svih muka.

I kad licenciram Win, da li se deaktivira neki program koji je dotle bugovo Win i on pocne da radi kako treba? Jeste sala ali najbolje opisuje;)

ako postoji program koji je bagoao, (dao bog u majkrosoftu ih ima kolko ti dusa hoce ) jedan od sledecih upodejtova je mozda bash fix za taj bag...
Jel zna neko od vas mozda sta se nalazi u jednom updejtu za XP ?
 
Nemas ti pojma!Ako ovako radis i govoris uskoro ces da se stidis veruj mi a zbog tebe i slicnim tebi trebamo i mi ostali da se stidimo!
Al zajebo si me za Windows nema sta to ti nikad necu oprostiti
Sinak, bitno je da ti imaš pojma o čemu pričaš i da si veliki stručnjak za OS, kako za Windows tako i za Linux !
smiley_emoticons_lachtot.gif
 
Sinak, bitno je da ti imaš pojma o čemu pričaš i da si veliki stručnjak za OS, kako za Windows tako i za Linux !
smiley_emoticons_lachtot.gif
E moj SINKO dok si ti ucio OS ili (ako si mladji)igrao klikere ja sam se tada borio (Leposavic i Hadzici kod Sarajeva),da bi TI i TEBI slicni mogli da stave 1 svesku u zadnji djzep i hvalili se kako studiraju.Samo toliko o mome SRPSTVU(ja sam dosao iz Belog Sveta da tebe branim a nisam PLUVAO nas NArod i jurio Sojke kao TI).Nego sto sam BUDALA(a to mi je jasno vec par godina)da sam znao da cu da se borim za takve kao sto si TI bolje da sam pljuvao po nasem Narodu jer neki(a ima ih dosta)nisu zasluzili ni sa Usranom Motkom da ih bijes a kamoli nesto drugo.Tako je to kad si Veliki Patriota(najebes na kraju ali nema veze vazno da TI Sinko sad mozes da se pravis Vazan i da pljujes po nama).
 
Iz tvog posta ja sam tako zakljucio, ali OK ako si mislio uopsteno...
A tacke 2 i tri su ti kontradiktorne...a odgovor legalno je legalno, kao kad bi rekao da kradeni auto ide losije\sporije od "legalnog";)
Za 3..bilo koje.Poenta je da dosta legalnih korisnika raznih programa ima probleme-Legalan program nije kraj svih muka.

I kad licenciram Win, da li se deaktivira neki program koji je dotle bugovo Win i on pocne da radi kako treba? Jeste sala ali najbolje opisuje;)
Pa Oggy ORIGINAL je ORIGINAL.To ti je isto kao kad gledas ORIGINAL Film(mislim na Dolby Digital 5.1) i neki koji si skinuo sa Net-a.Ajd sad samo reci da je isto!
 
Ne znam tačno, nisam stručnjak, ali ne zovu se džabe ZAKRPE .....

Predpostavljam da dobijaju automatski poslate ( od legalnih registrovanih korisnika) prijave za bagove, pa onda rešavaju one najkritičnije, i obljavljuju jednu po jednu kad stignu da urade ....

Pa tako nekako..sto posto ti je nakad posle zakucavanja programa izaslo send/dont send to microsoft about this problem..vidis kad odes na ovo send oni dobiju izvestaj o bagu, ako se ustanovi da postoji bag napravi se `zakrpa` i posalje se svim LEGALNIM korisnicima tog OS-a..
oni nelegelni mogu sami da ga skidaju na nelegalne nacine i da ih manuelno ubacuju ili da jednostavno sacekaju novi service pack u kome su svi ti updejtovi zajedno...
eto to je prva i osnovna prednost legalnog os-a..
 
E moj SINKO dok si ti ucio OS ili (ako si mladji)igrao klikere ja sam se tada borio (Leposavic i Hadzici kod Sarajeva),da bi TI i TEBI slicni mogli da stave 1 svesku u zadnji djzep i hvalili se kako studiraju.Samo toliko o mome SRPSTVU(ja sam dosao iz Belog Sveta da tebe branim a nisam PLUVAO nas NArod i jurio Sojke kao TI).Nego sto sam BUDALA(a to mi je jasno vec par godina)da sam znao da cu da se borim za takve kao sto si TI bolje da sam pljuvao po nasem Narodu jer neki(a ima ih dosta)nisu zasluzili ni sa Usranom Motkom da ih bijes a kamoli nesto drugo.Tako je to kad si Veliki Patriota(najebes na kraju ali nema veze vazno da TI Sinko sad mozes da se pravis Vazan i da pljujes po nama).
Pošto me vučeš za jezik da ti kažem još i ovo, nadam se samo da će ti posle neke stvari biti mnogo jasnije, SINAK! Daklem
smiley_emoticons_klugscheisser.gif
, BRŠADIN - BIHAĆ - KOŠARE ! Ko zna razumeće! Dok si se ti baškario u Hadžićima i Leposaviću, ja sam propišao krv u Bihaću i na Košarama! Samo toliko da znaš, da meni na tu temu ne možeš da držiš predavanje, kao i na mnogim drugim! ENDE !
Izvinjavam se ostalima za off topic!
 
Pa tako nekako..sto posto ti je nakad posle zakucavanja programa izaslo send/dont send to microsoft about this problem..vidis kad odes na ovo send oni dobiju izvestaj o bagu, ako se ustanovi da postoji bag napravi se `zakrpa` i posalje se svim LEGALNIM korisnicima tog OS-a..
oni nelegelni mogu sami da ga skidaju na nelegalne nacine i da ih manuelno ubacuju ili da jednostavno sacekaju novi service pack u kome su svi ti updejtovi zajedno...
eto to je prva i osnovna prednost legalnog os-a..

Što bi rekao moj deda : ''dobro govoriš'' ....

Osim ...postoji WGA ''bajpas'', potražite na netu i rešite stvar JEDNOM ZAUVEK ....

I da se razumemo...nisam ja pobornik piraterije...svačiji rad treba da se plati i vrednuje.

Jedino...mi u Srbiji nismo trenutno u uslovima da to plaćamo, i zato moramo da se snalazimo.
Prvi put kada dobijem zapadnjačku platu ovde, odmah sa blagajne idem pravac da kupim legalni OS.

DO TADA .....ZNA SE .....
 
Pa Oggy ORIGINAL je ORIGINAL.To ti je isto kao kad gledas ORIGINAL Film(mislim na Dolby Digital 5.1) i neki koji si skinuo sa Net-a.Ajd sad samo reci da je isto!
Ne vredi raspravljati o nekim stvarima sa nekim ko originalni softver zamislja kao sjajni disk upakovan u 300 holograma i koji je licno bil G. narezo...
Softver koji skinem sa interneta sa zvanicnog sajta je ORIGINAL, nije licenciran ali je ORIGINAL. Isto tako i onaj na CDu i onaj na internetu su indenticni, jer su u digitalnom zapisu i imaju na istim mestima 1 i 0...I sve kopije tog ORIGINALNOG win su indenticne...nebitno odakle su. Poenta je u kljucu, sifri, licenci...
Kad se kaze original softver nemisli se da postoji i falcifikat, jer i taj(koji se ne zove falcifikat ili neoriginal) nelegalni softver je ISTI kao i originalni, samo je pitanje kako je registrovan.
Ako ti je malo jasnije sta pricam da nastavimo, ako nije da prekidam;)
 
Pa tako nekako..sto posto ti je nakad posle zakucavanja programa izaslo send/dont send to microsoft about this problem..vidis kad odes na ovo send oni dobiju izvestaj o bagu, ako se ustanovi da postoji bag napravi se `zakrpa` i posalje se svim LEGALNIM korisnicima tog OS-a..
oni nelegelni mogu sami da ga skidaju na nelegalne nacine i da ih manuelno ubacuju ili da jednostavno sacekaju novi service pack u kome su svi ti updejtovi zajedno...
eto to je prva i osnovna prednost legalnog os-a..
Ovo vise puta pominjes a i ja sam ti vise puta ponovio da se svi Win mogu updateovati najnormalnije kao i original.
Pojavi se onaj stit i kaze imas update i ti ga kliknes i on se updejtuje, zvuci kao kod originala;)


BTW.
ZA DEKIM I DUPONT
Nije ni mesto, ni vreme, a bogme ni razlog...
Nek svako koristi sta smatra da je najbolje za njega...
 

Back
Top