submisivnost i dominacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa nije mi jasno,zasto se judi koji ne razumeju temu,uopste i javljaju na nju
gle,kod srba,uopste balkanaca to je strano...oni uglavnom upraznjavaju misionarsku pozu,i kada zavrse,obrnu se samo na stranu i zaspu....to sto ti hoces,mnogo je vise izrazeno kod naroda sa severa...engleza,nemaca,holandjana,svedjana....tamo je to normalno,i ljudi bez blama rade sta im se radi...ovde su ljudi drugaciji,narocito devojke...pa ti je moj savet,ni netrazi od nje nesto,zbog cega ce te gledati kao cudnog
inace....sado maze nije vrsenje nuzde po nekome,kako ovdasnji ljudi misle
vec upravo to neko dominiranje,od verbalnog do primene sile
znaci..od lastexa pa do ballbustinga...za koji kad bi srbi culi da je za engleze i nemce normalna predigra,frapirali bi se:):)
 
ima momenata kad mi je dovoljno da me ispostuje u mojim zahtevima koji znaju biti bas komplikovani sa brzim menjanjem ritma i poza....znam nekad da je muskarcu tesko da iz zestokog sexa predje u lagani oral, pa u drugu pozu i sve to u nekom haosu....ako moze da izdrzi bas znam da uzivam....nekad moze i samo da lezi :D a ja da se vrtim oko i po njemu :)....
 
ima momenata kad mi je dovoljno da me ispostuje u mojim zahtevima koji znaju biti bas komplikovani sa brzim menjanjem ritma i poza....znam nekad da je muskarcu tesko da iz zestokog sexa predje u lagani oral, pa u drugu pozu i sve to u nekom haosu....ako moze da izdrzi bas znam da uzivam....nekad moze i samo da lezi :D a ja da se vrtim oko i po njemu :)....

to nije submisivnost i dominacija,vec vodjenje ljubavi izmedju dva partnera koji se dobro poznaju i uvezbani su,takvo ispunjavanje zelja,ne spada pod ovu temu...submissive...nije to sto ti opisujes.......opet ste omanuli temu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top