Potreban program putovanja sa kalkulacijama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

radoznala_bg

Početnik
Poruka
16
Pozivam ljude dobre volje koji zele da mi pomognu :) Ja sam student 3 god fakulteta za menadzment u turizmu i da bi izasla na jedan ispit potreban mi je program jednog putovanja sa kalkulacijama,makar bio to jednodnevni izlet ...znaci ono kad se krece kad se stize kad se klopa kad je koji obilazak ..ja znam da to mogu da dobijem u nekoj agenciji ili da skinem sa nekog sajta ali su mi problem kalkulacije ..neko mi je rekao da je to tajna poslovanja agencije i meni ustvari ne trebaju tacne cifre vec samo neke izmisljene bitne su mi te kalkulacije jer nemam predstavu kako to treba tacno da izgleda :roll:
Ako neko zeli i moze da pomogne neka mi se javi na pvt
HVALA unapred :-D
 
Ja sam radila taj plan puta ali bez kalkulacija. Ne znam gde bi mogla da nadjes tacne cifre, cisto sumnjam da agencije to objavljuju. Probaj da izguglas, ja sam sada malo ali nisam nista konkretno nasla.
Posto cifre ne moraju da budu 100 % tacne (mogu i izmisljene), mozes da nadjes aranzman na netu koji je obracunat za odredjen broj osoba i da iznos po osobi pomnozis sa tim brojem. Tako ces dobiti tacnu cifru troskova agencije. I onda polako oduzimi proviziju agencije i preostalu cifru probaj raspodeliti na troskove. Olaksavajuca okolnost je to sto mozes malo i da lupas kada vec nije obavezno da iznos bude skroz tacan. A ako hoces da koliko toliko tacno ubodes mozes da nazoves npr. autobusku stanicu i da pitas koliko kosta iznajmljivanje busa na odredjen broj dana. Za smestaj u hotelu takodje mozes da nadjes cene po osobi a mozda cak i koliki je popust ako se dovodi vise desetina ljudi. Sta znam, nazovi neki hotel, raspitaj se. Posto mozes malo da izmisljas mislim da nece biti strasno ako negde omanes. :wink:
Nadam se da sam ti malo pomogla, zelim ti puno srece na ispitu. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top