na koliko mogu overklokovat AMD 64 3200+ ako radi na 2.2 ghz

  • Začetnik teme koliko ghz?
  • Datum pokretanja
sonne:
Ma jeste na hiljadu GHz! Gluplji odgovor nisam video!
a zbog cega bi podigao takt zar ti 2.2 GHz nije dovoljno i ako nije molim te recimi sta to radis kada ti treba vise. I ja imam AMD 3200+ koji u svemu radi kao zmaj! Proci ce jos dosta vremena do trenutka kada ces morati da dignes takt na vise od 2.2...
Tako je...svi bi da overclockuju a ne znaju zasto...
 
Mozda covek hoce za male pare da dostigne Intel-a :lol:

U svakom slucaju, overclock-ovanje je vise sport nego potreba u danasnje vreme. Ali kao i u svakom drugom sportu, treba covek biti pripremljen da bi se bavio istim, inace moze da izvuce deblji kraj (probajte da pretrcite maraton bez prethodnih prirpema ;) ).

E sad, sto je to vrlo skup sport, to je druga prica...

Dakle, ako nesto radi kako treba, zasto ga menjati? Time sto ces podici takt za 100-200MHz, pa cak i 1GHz, neces dobiti gotovo nista, a rizikovaces da unistis procesor koji i nije tako jeftin...

Poz.
 
sonne:
Ma jeste na hiljadu GHz! Gluplji odgovor nisam video!
a zbog cega bi podigao takt zar ti 2.2 GHz nije dovoljno i ako nije molim te recimi sta to radis kada ti treba vise. I ja imam AMD 3200+ koji u svemu radi kao zmaj! Proci ce jos dosta vremena do trenutka kada ces morati da dignes takt na vise od 2.2...

ee a meni je malo 2.2 ghz mislio sam ga overcklokovat na 2.5 ghz!!
 
Imas trenurno najbolji procesor koji postoji u svetu i hoces da ga klokujes....
Mogu da razumem ljude koji imaju 200-300-500Mhz, pa im treba za nesto, ali ovo...jok.

Ja imam AMD 2200+ i jos mi ni jednom nije palo na mozak da ga klokujem, kao sto neko gore rece, sto cackati nasto sto lepo radi. Zavali se i uzivaj, ako ga i klokujes dobijas neprimetne razlike, a posledice mogu biti...
 
DEVIL:
Treba mu uvaliti:) neki Pentium 2 sa 200Mhz:D a ovaj oteti i dati "meni" recimo, kad ne zna da ceni ono sto ima... overclockovati takvo nesto...hmm, 2,2Ghz bua...Oces da budes bolji od Bill Gates-a jel=? :lol:


That was just a dream, just a dream.....

Aaaaaa ti bi da budes bolji od Bill Gates-a, :shock: e nece da moze, sad namerno necu da ti kazem :lol: :lol:....
Kupi ono hladjenje od tecnog azota pa ga teraj i na 10 ghz
 
drpele:
...cemu oni sluze? Ja imam xp 1700+ kojeg mogu da isteram cak na 2 ghz ali nema potrebe sad radi na 1866 i nemam potrebe vise. Cemu ti skupi i brzi procesori?
ti skupi procesori su postali kao skupa kola. ispadas faca ako imas dobra kola.. isto tako i za procesore.
Ko ima dobar procesor on je faca :lol: a uopste ga i ne koristi u prave svrhe, nego igra nekakve igrice ili sta ja znam.. ako vec imas racunar i dobar procesor treba ga iskoristiti za nesto "pametno"..


Pozdrav :!:
 
Anonymous:
sonne:
Ma jeste na hiljadu GHz! Gluplji odgovor nisam video!
a zbog cega bi podigao takt zar ti 2.2 GHz nije dovoljno i ako nije molim te reci mi sta to radis kada ti treba vise. I ja imam AMD 3200+ koji u svemu radi kao zmaj! Proci ce jos dosta vremena do trenutka kada ces morati da dignes takt na vise od 2.2...

ee a meni je malo 2.2 ghz mislio sam ga overcklokovat na 2.5 ghz!!
kao sto vec rekoh "molim te reci mi sta to radis kada ti treba vise" da i ja nesto naucim!!!
 

Back
Top