stara koka

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
..dok sam bio u Zagrebu kod cure,upoznam jednu zenu od 48 godina,...njenu invalidnu cerku je cuvala moja cura i trebali su da idu u Pariz na 3 nedelje zbog nekih kontrola koje imala ta devojcica..uglavnom njih dve su otisle za Pariz...Tanja,tako se zove ta zena..znaci,ima telo za 10-ku..i da mi broj fona i kaze da je nazovem tj da odem kod nje na kafu..inace je razvedena i zivi sama sa cerkom...i ja ti ne odem..ne znam zasto ali nisam otisao..i znam da sam se ali JAKO zajebao...
 
hm..ne znam sta da ti kazem...mozda jesi mozda nisi...idem ja da spavam..laku noc
e, ali sledeci put kada ti se pruzi prilika idi,cisto da znas da li si nesto prpoustio...
 
Nemam pojma shta da ti kazem....ja mislim da se profesorka fizike u srednjoj palila na mene...zato za malo da me obori i izbacivala me sa chasa stalno....a ja sam bio bash fino dete...i jedared kao kad smo se vratjali tjiku kao"otjesh da te povezem?".Mozda sam se i ja zayebo shto sam odbio.
 
Ja licno vise volim piletinu..a znam neke koji trose koke..i nekako sami postaju istroseni pre vremena..ebi ga..mozda ako neleti..neka..bas sa kvalitetnim perjem..koju nisu saletali svakakvi pevci.
 
..dok sam bio u Zagrebu kod cure,upoznam jednu zenu od 48 godina,...njenu invalidnu cerku je cuvala moja cura i trebali su da idu u Pariz na 3 nedelje zbog nekih kontrola koje imala ta devojcica..uglavnom njih dve su otisle za Pariz...Tanja,tako se zove ta zena..znaci,ima telo za 10-ku..i da mi broj fona i kaze da je nazovem tj da odem kod nje na kafu..inace je razvedena i zivi sama sa cerkom...i ja ti ne odem..ne znam zasto ali nisam otisao..i znam da sam se ali JAKO zajebao...

Ubij se! :lol:
 

Back
Top