ZVEZDA u Evropi

  • Začetnik teme DELIJA VRANJE
  • Datum pokretanja
Salzem se sa tobom da zvezda nece ispasti u prvom kolu,jer nece ni igrati u ligi sampiona!

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION


LIGA SAMPIONA
 
HAHAHA VALJEM SE PO PODU KADA ZAMISLIM ZVEZDU U EVROPI!
Daj te bre cigani pobedite zetu i mislite da ste u evropi!
LIGA SAMPIONA JE REZERVISANA SAMO ZA VELIKE!

FC PSTRIZAN BELGRADE
LIGA SAMPIONA UZIVO!
 
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
DROGBA
bednici grobarski...
grobarske majke sve su to ***** sa stajge a njihova deca plasljivija su od zeca!!!!!!!!!!

NJEGA JE*EMO NJEGA KA*AMO NEKA PUSI SAD KU*AC par**zan
 
Deda u posti svoje pare ceka
dok je keva u redu zbog mleka
moram da kradem uredjaj iz kola
bar da te gledam na gostovanja pola

Ljubavi, Zvezdo, ti si tako slatka
i zbog tebe, kosa mi je kratka
zbog tebe imam oziljke po telu
tebi sam dao svoju mladost celu

Sutra cu biti ja u gradu tata
pogrbljen malo zbog zutog oko vrata
i kad budem krao kola skupa
srce ce moje za Zvezdom da lupa

Sankcije teske, ceo narod psuje
goriva nema a nema ni struje
nije mi krivo ni sto se Zemlja topi
vec sto nisi, Zvezdo, u Evropi

Seks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
da je to osecaj lep i mnogo snazan
i da biram od grobara ili Klaudije Sifer
jeb'o bi prvog makar im'o triper
 
Ej CIGANI ZNATE KAKAV JE OSECAJ KADA SE GLEDA UZIVO LIGA SAMPIONA,OCETE MALO DA VAM PERICAM...

JOJ STO JE LEPO KADA TVOJ OMILJENI KLUB ISTRCI NA TEREN I POCNE
HIMNA LIGE SAMPIONA....

KAKO JE LEPO U BEOGRADU TADA..A CIGANI SE SVI NABILI U MISJE RUPE NIGDE IH NEMA ,CRVENE LI CRVENE,EH CIGANI KAKO STE JEDNI I BEDNI..POPISAO BIH SE PO SVIMA VAMA I POSRAO,PIH...
 
Stvara se novi tim,videcete kakva ce se iznenadjenja desiti na leto.
Partizan se pojacava sa dva tri veoma skupa i kvalitetna strana igraca koja ce sigurno doprineti
boljim rezultatima u ligi sampiona,
Zato grobari moji dragi uzivajte...
A ovi prekoputa neka se zanose sa Komom i Zetom i neka drkaju na ligu sampiona....haha hahah
Cigani vole ligu sampiona i rado je se secaju,haaahahaaa...
 
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi“.
 
Grobari iz Kanade:
Stvara se novi tim,videcete kakva ce se iznenadjenja desiti na leto.
Partizan se pojacava sa dva tri veoma skupa i kvalitetna strana igraca koja ce sigurno doprineti
boljim rezultatima u ligi sampiona,
Zato grobari moji dragi uzivajte...
A ovi prekoputa neka se zanose sa Komom i Zetom i neka drkaju na ligu sampiona....haha hahah
Cigani vole ligu sampiona i rado je se secaju,haaahahaaa...
Jel ti to meni kazes?Ja sam Srbijancima preko puta,a tebi ne i dakako da se ne zanosim tim nizerazrednim klubovima jer me jedino Zvezda zanima.
 
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi
 
Kakva zvezda kakva evropa ljudi jel ste vi normalni sta pricate,ako gledate po rezultatima u domacoj ligi i po tome sudite stvarno niste normanli.

pa svikom ko prati prolecno prvenstvo domace lige vidi sta se radi i kako se namestaju utakmice i svake godine kada je zvezda namestaljkama dosla do titule ugasila se u evropi u prvom kolu
 
Anonymous:
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi
Daj covece smaras vise tim glupostima o "filozofiji" fudbala koju zna i moja baba
 
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi
 
A ove jajare ciganske neka se nejavljaju jer su upropastili domacu ligu svojim kradjama kojima se cela evropa cudi,a jos gori su ovi napaceni cigani koji navijaju za ovu usranu zvezdu koja dve godine nije bila prvak a sada hoce na silu a vec su unapred prodali pola tima...

Partizan je uvek za korak brzi od zvezde koja i ako bude prva ima sanse ravne nuli da zaigra u evropi!
Ej izgubi na domacem stadionu od Roengborga pa ja bi se ubio da sam cigan,nezaboravite da Prtizan nije
izgubio ni jednu utakmicu na svom terenu u ligi sampiona pa sada vidite kakva vam je ta
vasa
zvazda za koju
navijate jajaretine ciganske!
 
Anonymous:
Salzem se sa tobom da zvezda nece ispasti u prvom kolu,jer nece ni igrati u ligi sampiona!

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION


LIGA SAMPIONA
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION

PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION PARTIZAN SAMPION
 
idiote ,to mozes samo da seres ako nisi gledao tu utakmicu a ne znas ni ime .Nije Bladbah nego Bratbak .A rosenborg je ,dozvoli,idiote,vec 7 godina uzastopno u Ligi sampiona(i to znaci da je slaba ekipa!?)
Uostalom videcemo Zvezdu ove godine u kvalifikacijama,ok? 8) 8) :evil:
 

Back
Top