POMAGAJTE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
pre par nedelja sam nešto čačkao msn i odjednom mi se miš zakočio i onda sam restartovao komp i kad se bootovao, ispostavilo se da je cela C: particija obrisana! tako da sam morao da formatiram...i sad maločas ja isto nešto čačkam na msn i isto mi se desi..zakočio mi se miš! jedva se preko tastature snalazim preko TAB i ENTER i strelica..šta da radim? bojim se da restartujem komp da se ne desi ono isto...jel mogu da backupujem celu c: particiju na d: pa onda odatle da bootojem?? pomozite molim vas i izvinjavam se ako je ova tema trebala da ide u operativne sisteme ali tamo je poslednji post sinoć napisan a meni se jako žuri
 
ne mozes ali sve sta imas pametno i da ti treba prebaci na D particiju pa resetuj.
U najgorem slucaju ces ga opet formatirati ali barem neces izgubiti bitne stvari.

Sledeci put pre nego sto aktiviras msn napravi ghost sistema i nema da te boli glava ;)
 
ma to je neki bug vezan za handwriting, možda nije ni virus ali on je programiran da kad restartujem komp da obriše c: particiju, a ja moram nekako da restartujem komp tako da moram nekako da zaebem taj virus...znači ili da restartujem onako lepo kako treba, ili na dugme preko kućišta ili da isključim komp iz struje....ili HD da skinem sa matične....joj bacam kocku..wish me luck
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top