Beograd u Monopoly drustvenoj igri

chupac

Početnik
Poruka
14
Kompanija Parker Brothers kreira novu tablu za Monopoly igru. Na njoj se mogu naci prvih dvadeset gradova za koje budu glasali posetioci sajta ove popularne drustvene igre. U konkurenciji je i Nas glavni grad Beograd. Trenutno se Nas grad nalazi na 56. mestu rang liste, ali ima jus uvek velike sanse da se nadje medju prvih 20. Za glasanje ima jos 32 dana i moguce je glasati svaki dan i to za isti grad. Zato Beogradjani izdvojte samo malo vremena i svaki dan dajte svoj glasic za Nas Najlepsi Grad Istocne Evrope. Prenesite ovo svojim prijateljima i rodjacima,neka i oni glasaju, ucinimo nas grad jos poznatijim i popularnijim!

Evo sajta: http://www.monopolyworldvote.com/sr_SR/world
 
Ljudi glasajteeee!!!!!!!!!!!!

Ja sam inace u Becu ali rodom beogradjanin i ono sto mogu da kazem je da je ovde pokrenuta citava kampanja oko promocije grada i privacenja glasaca!!

Dajte da i nas Bg malo unapredimo, najpre po zvucnosti i imidzu a ovo je jedna od prilika! Ja sam obavestio na stotine ljudi i pogledajte da smo skocili za preko 20 mesta...dakle, uspecemo samo navalite i obavestavajte prijatelje, rodbinu ma sve redom..to je samo 5 minuta vremena i malo truda i ono sto je vazno je da se svaki dan glasa!!!!

:razz:
 
Da nam malo olaksam posao
Ja sam glasao dosada 25 puta u nedelju dana otprilike
a samo koristite ovaj sajt za brzi disposable e-mail

www.2prong.com

To vam daje disposable e-mail, i kad god odete na njega dobijete inbox privremeni i e-mail adresu. Kad vam posalju aktivaciju vi je dobijete tu i bez problema aktivirate account. Tako da, navalimo!!!
 
Kompanija Parker Brothers kreira novu tablu za Monopoly igru. Na njoj se mogu naci prvih dvadeset gradova za koje budu glasali posetioci sajta ove popularne drustvene igre. U konkurenciji je i Nas glavni grad Beograd. Trenutno se Nas grad nalazi na 56. mestu rang liste, ali ima jus uvek velike sanse da se nadje medju prvih 20. Za glasanje ima jos 32 dana i moguce je glasati svaki dan i to za isti grad. Zato Beogradjani izdvojte samo malo vremena i svaki dan dajte svoj glasic za Nas Najlepsi Grad Istocne Evrope. Prenesite ovo svojim prijateljima i rodjacima,neka i oni glasaju, ucinimo nas grad jos poznatijim i popularnijim!

Evo sajta: http://www.monopolyworldvote.com/sr_SR/world

ja sam ubedjen da ce neko da DIGNE NEVIDJENU LOVU na foru samo glasajte besplatno je a ono svaki nas i svetski provajder zemi po malo para za glas.
jesam beogradjanin ali mi zvone yaya da glasam
ja sam za igru BEOGRAD UZIVO SVAKOG DANA :D
 

Back
Top