Doktore, nije mi dobro. trep, trep

...докторке су ми у лепом сећању откако ми је докторка У дала оправдање на пар дана пре пар година...:)...у ствари сећам се да је давала свим момцима, док је девојке терорисала максимално...:)

...а кружи прича да су перверзне и похотне много...лично знам једну која оргија са 4 типа...али се ипак у томе нисам нашао, па сам се љубазно захвалио на позиву...
...некако су ми драже загореле и жељне свега апотекарице...прсате...:lol:
doktorka u je bila teska kucka sa devojkama al mene je gotivila jer smo se znali preko prijatelja :lol:
 
Kao sve u fazonu profesori, lekari, akademici u krevetu, a ono sve zagorele na gajbi jedno 3 godina i chukaju iz neke zagushene sobe u Moshtanici.

vicio.jpg
 
Ljudi, zaspacu, mrzim ovaj ponedeljak... Tema je dakle doktori i doktorke (doktorice kazu Hrvati:)) Bila sam se spandjala s jednim dok je jos bio student i od tada mi je ostala predrasuda - priznajem da jeste - da su svi oni malo pichnuti i perverzni, govorim o muskim pripadnicima profesije - sta znam, bila sam bas klinka, odemo na prvi sudar u kafic, on kao nema kinte, nema veze, platim ja to sve sto smo popili, odemo do kola, tek ce on meni "ja sam nam rezervisao sobu u motelu", na sta ga ja zabezeknuto pogledam i ispizdim, napadnem ga najstrasnije na foru, sta kao, za sobu u motelu imas pare a da platis ceps nemas, a on se pravdao kako je samo hteo da imamo dobar seks, ko veli bolje seks nego lokanje u kaficu, ej objasni ti to devojcici od sedamnaest i po godina...:lol: Posle smo se ipak smuvali, nije me vise maltretirao da idemo u motel, ali uvec cu pamtiti te velike shake sa mekanim i uvek vlaznim dlanovima - perversion :lol: Unapred sorry svim doktorima, ovo je samo jedna pricica ispricana iz dosade:D
 
uopste ne.
k'o da su sa druge planete... i zene i muskarci sa med faksa... mislim, ne zanimaju me zene, nego nisam uspela cak ni da se druzim sa njima

jao nisi upoznala prave doktorke (dok ne nose bele mantile)... lude su, bar ove sto ja znam... ok sad se vec smiruju godine su to, ali stvarno jedna od boljih ekipa koje sam upoznala:) uvek spremne za akciju stalno da se:lol::lol::lol: smejes na sav glas
 
pa da bi neko uspesno i na vreme zavrsio medicinu tesko je mogao biti malo u rock-and-roll bendu, pa putovati po evropi do 23 godine pa se vratiti da studira... hocu da kazem studiranje medicine podrazumeva odredjen stil zivota od najranije mladosti i veliku posvecenost, tokom studija, tome cime ce jednog dana da se bave (ovde izuzimam decu lekara kojima se ocene poklanjaju :D)... a to uzima danak u drugim stvarima. koje su meni recimo bitne.
definitivno si naletela na pogresnu ekipu... imas te drvene sa medicine a imas i one skroz lude, ove sto ja znam, neke su bile u stanju da izlaze cele nedelje vracaju se kuci u sitne sate i onda lepo sednu i uce:shock: valjda se treniraju za dezurstva:-D bile su u stanju skoro uopste da ne spavaju...puno energije...
 
Nikada nisam obracala paznju na doktore kao na ciljnu grupu :) Medjutim, prosle godine me je toliko zaboleo zeludac da sam sa suzama otisla u hitnu i onako sva bleda i savijena uzaim u ordinaciju i ne gledam doktora, sedam i kazem..."mene,doktore,toliko boli zeludac da sam plakala od bolova!", a on ce meni "A da li ti se i sada place?"
Ja ga pogledam...a on....prelep...ne mogu da verujem.
Zeludac me je odjednom prosao :)
Ali samo zato sto vise nisam smela da ga gledam u oci, jer kontam ako ga jos budem gledala, gotovo!!!
Nikada ga nisam vise videla!
 
definitivno si naletela na pogresnu ekipu... imas te drvene sa medicine a imas i one skroz lude, ove sto ja znam, neke su bile u stanju da izlaze cele nedelje vracaju se kuci u sitne sate i onda lepo sednu i uce:shock: valjda se treniraju za dezurstva:-D bile su u stanju skoro uopste da ne spavaju...puno energije...
damn. nikad nisam imala srece u zivotu... ove su bile neke dosadne koke... ono, lepe i fine i sve, a dosaaaaaaaadneeeeeeeeeeeeeee... :(
 
Nikada nisam obracala paznju na doktore kao na ciljnu grupu :) Medjutim, prosle godine me je toliko zaboleo zeludac da sam sa suzama otisla u hitnu i onako sva bleda i savijena uzaim u ordinaciju i ne gledam doktora, sedam i kazem..."mene,doktore,toliko boli zeludac da sam plakala od bolova!", a on ce meni "A da li ti se i sada place?"
Ja ga pogledam...a on....prelep...ne mogu da verujem.
Zeludac me je odjednom prosao :)
Ali samo zato sto vise nisam smela da ga gledam u oci, jer kontam ako ga jos budem gledala, gotovo!!!
Nikada ga nisam vise videla!
doktor je doktor:lol:proso te zeludac odmah, zalecimo mi sve sto treba
 
Nikada nisam obracala paznju na doktore kao na ciljnu grupu :) Medjutim, prosle godine me je toliko zaboleo zeludac da sam sa suzama otisla u hitnu i onako sva bleda i savijena uzaim u ordinaciju i ne gledam doktora, sedam i kazem..."mene,doktore,toliko boli zeludac da sam plakala od bolova!", a on ce meni "A da li ti se i sada place?"
Ja ga pogledam...a on....prelep...ne mogu da verujem.
Zeludac me je odjednom prosao :)
Ali samo zato sto vise nisam smela da ga gledam u oci, jer kontam ako ga jos budem gledala, gotovo!!!
Nikada ga nisam vise videla!

:D 8-)
 

Back
Top