fenomen?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
mozzda grashim, ali chisto sunjam, a wi recite da li imate osetjaj da na owom ( ne znam za druge) pdf-u postoji chudan fenomen selektiwnog chitanja postowa, tj. chitanja samo odredjenih rechenica u postu...? nemam pojma mozzda sam i ja nekad zpzpzpzop , dogodi se poreshi chowek...:confused:
 
mozzda grashim, ali chisto sunjam, a wi recite da li imate osetjaj da na owom ( ne znam za druge) pdf-u postoji chudan fenomen selektiwnog chitanja postowa, tj. chitanja samo odredjenih rechenica u postu...? nemam pojma mozzda sam i ja nekad zpzpzpzop , dogodi se poreshi chowek...:confused:

jel si ti to napravio kao neki istrazivacki projekat na osnovu statistickih podataka?
dobro jutro cika PEACHWISE....cini mi se da si lose spavao :D
nema razloga za sumnju - gresis :shock:
 
Od kada sam ovde, chitam parcijalno teme, a vremenom se izdvojilo par forumasha chije mi je mishljenje interesantno pa ih uvek chitam kad otvorim temu.
Ali dobro, ja sam fenomen, chesto uhvatim sebe kako chitam temu unazad..... Tachnije prelecem preko nje, pa ako mi se uchini da je zanimljiva, shto je vrlo retko, prochitam je od prvog posta :)
Evo npr, prochitala sam 4,5 postova na ovoj, i bas se sad preslishavam shta sam zapamtila. Hmmm...zapamtila sam da je neko rekao da chita sve pichvajzove postove, i da je Rile konstatovao da mushkarci ponekad gledaju u mob. tel. (bash sam se zamislila ko li je njemu neshto nazao uchinio kad toliko ne vadi temu gledanja mobilnih telefona iz usta)...
I tako....:)
 
Nekad citam sve, ali uglavnom samo postove ljudi cije me misljenje zanima i, naravno, saljivdzije ;) A verovatno ne citam ceo post sa jednakim uzbudjenjem. Neka recenica ostane upecatljiva, neka ne...
 
pročitam uvodni post...........ako nije čaršaf........e postoje i oni čije postove red. preskačem.......to su četeri...i njih prezirem........u skladu sa politkom forooma.....a ja sam sav tako skladan............. ( .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top