Da li biste ozenili devojku koja nije nevina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Znate dugo sam razmisljao o svom zivotu... Kako su me devojke zayeb...vale, pa kako sam se promenio, i kako ja sada njih malo... ;) I nekako, nekad covek pozeli da se skrasi sa nekim.... Da ima kucicu sa drvenom belom ogradom, sa cvecem, travnjak, psa, karavan... Ma ono znate na sta mislim. ;)

I kada se resim svih ovih nafuranih bogatasica, jednom, kada budem hteo da se ozenim, mislim ne bih mogao nikako biti sa devojom koja nije nevina. A vi??

Znate kao u onoj pesmi:

"...na carsavu,na carsavu,
dve-tri kapi krvi,
to je dokaz dragi da si bio prvi..." :lol:
 
Znate dugo sam razmisljao o svom zivotu... Kako su me devojke zayeb...vale, pa kako sam se promenio, i kako ja sada njih malo... ;) I nekako, nekad covek pozeli da se skrasi sa nekim.... Da ima kucicu sa drvenom belom ogradom, sa cvecem, travnjak, psa, karavan... Ma ono znate na sta mislim. ;)

I kada se resim svih ovih nafuranih bogatasica, jednom, kada budem hteo da se ozenim, mislim ne bih mogao nikako biti sa devojom koja nije nevina. A vi??

Znate kao u onoj pesmi:

"...na carsavu,na carsavu,
dve-tri kapi krvi,
to je dokaz dragi da si bio prvi..." :lol:


hehehe....o cemu ti razmisljas:razz:

p.s.al mora da bude bogata........hehehe
 
Upoznao sam jednu devojku... Imala je 26 godina i bila je nevina. I bas sam se odusevio njom! Mislio sam to je zena za mene!! Bas je lepo vaspitana vidi se... Medjutim kada smo malo postali intimniji, priznala mi je da je sa jednim momkom skoro imala sex. Lezali su goli i ona ga je dodirivala po njegovom ... znate vec ;)

I ja sam bio sokiran. Kako da je ponovo drzim za ruku kojom je dodirivala ... znate vec sta... nekog drugog muskarca.... :shock:
 
Страшно! Потпуно те разумем. Ни ја се никад не бих удала за мушкарца који није невин, и не само то, довољно да је имао макар и само блудне мисли према некој другој - одмах га одбацујем као потенцијалног супружника. Ја хоћу само чисто и неукаљано створење, неукаљано таквом гадошћу као што је секс.
 
hehehe....o cemu ti razmisljas:razz:

p.s.al mora da bude bogata........hehehe

PA naravno da ne mora, ali bi bilo bolje... ;) Mislim ko ce da kupi u kucu i karavan! :lol:

Nikada, ali nikada, da sam muskarac, ne bih ozenio nevinu djevojku!
Ne bih, rado, ni onu kojoj sam prvi i jedini, pa sve i da nam sex odlicno funkcionise!
Suvise se pitanja vrti njenom glavom......ali ko zna, mozda ne razmisljaju sve zene isto!

MA znam ali kako da budem sa njom kada je neko vec gurao u nju svoju stvar... :shock:
 
Страшно! Потпуно те разумем. Ни ја се никад не бих удала за мушкарца који није невин, и не само то, довољно да је имао макар и само блудне мисли према некој другој - одмах га одбацујем као потенцијалног супружника. Ја хоћу само чисто и неукаљано створење, неукаљано таквом гадошћу као што је секс.

RAzumes me skroz... ;)

Evo, ja sam vec na jednoj temi napisala da imam 26 i da sam jos uvek nevina. :oops: I nikada nisam dodirnula to... A ni videla, samo jednom na karikaturi... :oops:

Uzmi me za zenu. :oops:

JAo kako si ti smerna... Tada kada si videla tu stvar, jesi pocrvenela? :oops: Sigurmo jesi! Takva devojka ka ti sigurno! :lol: Jel gledas ispred sebe kada setas ulicom?

PS. Kako stojis sa keshom? Ono za kucu, psa i ostalo...
 
JAo kako si ti smerna... Tada kada si videla tu stvar, jesi pocrvenela? :oops: Sigurmo jesi! Takva devojka ka ti sigurno! :lol: Jel gledas ispred sebe kada setas ulicom?

PS. Kako stojis sa keshom? Ono za kucu, psa i ostalo...

Pa, crvenim i sada, kad se samo setim. :oops:

Gledam u zemlju, tj. u svoja stopala, malo dignem glavu da ne udarim negde. :oops:


A imam para, bice i za nas dvoje, i za psa, naci ce se... Tata spremio od kad... :oops:
 
Znate dugo sam razmisljao o svom zivotu... Kako su me devojke zayeb...vale, pa kako sam se promenio, i kako ja sada njih malo... ;) I nekako, nekad covek pozeli da se skrasi sa nekim.... Da ima kucicu sa drvenom belom ogradom, sa cvecem, travnjak, psa, karavan... Ma ono znate na sta mislim. ;)

I kada se resim svih ovih nafuranih bogatasica, jednom, kada budem hteo da se ozenim, mislim ne bih mogao nikako biti sa devojom koja nije nevina. A vi??

Znate kao u onoj pesmi:

"...na carsavu,na carsavu,
dve-tri kapi krvi,
to je dokaz dragi da si bio prvi..." :lol:
ja to vec obavio,jos pre 5 god. Nije od sapuna da se istrosi, bolje da se ispuca pre braka nego posle u braku,jer posle su radoznale kako je sa drugim :shock:
 
Pa, crvenim i sada, kad se samo setim. :oops:

Gledam u zemlju, tj. u svoja stopala, malo dignem glavu da ne udarim negde. :oops:


A imam para, bice i za nas dvoje, i za psa, naci ce se... Tata spremio od kad... :oops:

Ako ako, bice nesto od tebe. I ne daj se prevariti, da te mangupi navuku. :lol: Treba da znas da zenski orgazam ne postoji i da je prosecan penis u erekciji 12 cm sve ostalo je iznad proseka! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top