Nestala devojcica POMOZITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lucky_Charm

Domaćin
Poruka
3.869
S obzirom da ovde ima najvise Novosadjana....

AKO JE NEKO NOCAS IZMEDJU POLA 12 I 1 VIDEO NIZU DEVOJCICU 1992 GODISTE MIA PETROVIC IZ SREMSKE KAMENICE, NEKA OBAVEZNO JAVI.
IZBEZUMLJENO JE TRCALA U MAJICI NA BRETELE KA MOSTU!
MOLIM VAS POMOOZITE!!!!!
ILI AKO JE VIDITE, JAVITE ODMAH!.....
i1539872_l06114fa37fc065b9e26b75af0b32ca141.jpg


 
Devojcica jos uvek nije nadjena koliko ja znam...
I evo jos informacija...
Traži se Mia Petrović, petnaestogodišnja učenica prvog razreda Gimnazije "Isidora Sekulić". Visoka je 160 cm, ima tamnosmeđu kosu i smeđe oči. Poslednji put viđena je ispred kafića "Fusion" u Radničkoj ulici u Novom Sadu u subotu, 26. 1. u 23.45. Na sebi je imala crnu majicu na bretele, farmerke i crne duboke cipele sa štiklom. Molimo sve koji imaju bilo kakvu informaciju o njoj da pozovu porodicu na tel.

064/14-87-527 i 064/16-46-899.
Nadam se da ce ovi podaci pomoci...
 
Ovo je hitno i vazno!!!Njena drugarica prica:


Puno vas je i meni i Ani slalo poruka i komentara zanimajuci se sta se stvarno desilo njenoj seki juce uvece... Ana je previse umorna i uznemirena da bi svako me tacno rekla sta se desilo tako da cu ja uzeti sebi za slobodu da ispricam ono sto je ona meni prenela... moguce da sam neke cinenice izostavila ili slucajno izmenila... nemojte mi uzeti nazao

28.01, juce uvece Mia sa svojom drugaricom , Ana i jos par devojaka su zajedno otisle u Fusion. Tamo su Mia i njena drugarica malo vise popile i pravile neke gluposti ali ne od prevelikog znacaja. Mia je u pocetku bila prilicno vesela dok odjednom nija pala u neki vid depresije i iznenadne promene raspolozenja skoro poceci da place. Medju ostalom, pocela je da prica kako zeli da okonca sebi zivot, da skoci sa mosta. Posto je do tada ona imala jos par slicnih razmisljanja Ana u pocetku nije pridavala tome veliki znacaj... Rekla joj je da se smiri i da odu do kupatila da se malo umije i osvezi , pocinjala je da se trezni... Krenule su ka wc-u ali je iznenada Mia (noseci gore samo majicu na bretele zaboravljajuci svoju jaknu i stvari) istrcala napolje i krenula ka putu.... Ana se brzo vratila unutra da pozove jednog decka da joj pomogne da je vrate ali kad je izasla Mia je vec nestala iz vidokruga ... Raspitivala se unaokolo da vidi dali ju je neko video i kojim putem je krenula ali za neko cudo NIKO NIJE PRIMETIO DEVOJKU KOJA IZBEZUMLJENO ZURI NEGDE U MAJICI NA BRETELE !!! (Zar vi ljudi nemate oci *** !!!!!!). Otisla je da kupi kredit i nazvala ju je. Mia se javila i rekla joj je kako je NAJVISE VOLI NA SVETU i da joj oprosti za sve , i da prenese svojim roditeljima i svim svojim drugaricama kako njih sve jako puno voli... i prekinula. Ana je pokusala ponovo da je nazove ali je bila nedostupna.... To je bilo izmedju pola dvanaest i dvanaest SINOC.... Od onda niko je nije video....

Zbog toga je od izuzetne vaznosti da se sazna da li ju je bilo ko video ili bar neku devojku koja odgovara ovom tipu negde u Novom Sadu.... Svi su veoma zabrinuti... Proslo je 24 sate te policija NAPOKON stupa u akciju.... krece potraga...

Takodje bi volela da istaknem koliko je lepo od svih vas sto ste postovali sve te bulletine i sto VAM JE STALO .... Ko jos kaze da ljudska srca nisu dobra !!!!

Ako se bilo sta sazna kad bude u prilici Ana ili ja cemo vas obavestiti....
 
Iskreno se nadam da ce nas jos ujutro neko obradovati postom da je devojcica pronadjena i da je sve
u redu... Covek ne moze a da ne pomisli na svoju decu, sta nam se sve moze desiti i kakva iznenadjenja i zamke sprema ovaj zivot...
 
na trenutak sam se obradovala jer je drug javio da je cuo da se devojcicu pronasli, medjutim niko nije siguran znacemo tek sutra.... On je to saznao iz bulletina koji je poslala neka devojka, ali mi je rekao da misli da je to bila sala i da najverovatnije nije istina.... :(

U svakom slucaju i dalje se nadam....
 
Ovo je hitno i vazno!!!Njena drugarica prica:


Puno vas je i meni i Ani slalo poruka i komentara zanimajuci se sta se stvarno desilo njenoj seki juce uvece... Ana je previse umorna i uznemirena da bi svako me tacno rekla sta se desilo tako da cu ja uzeti sebi za slobodu da ispricam ono sto je ona meni prenela... moguce da sam neke cinenice izostavila ili slucajno izmenila... nemojte mi uzeti nazao

28.01, juce uvece Mia sa svojom drugaricom , Ana i jos par devojaka su zajedno otisle u Fusion. Tamo su Mia i njena drugarica malo vise popile i pravile neke gluposti ali ne od prevelikog znacaja. Mia je u pocetku bila prilicno vesela dok odjednom nija pala u neki vid depresije i iznenadne promene raspolozenja skoro poceci da place. Medju ostalom, pocela je da prica kako zeli da okonca sebi zivot, da skoci sa mosta. Posto je do tada ona imala jos par slicnih razmisljanja Ana u pocetku nije pridavala tome veliki znacaj... Rekla joj je da se smiri i da odu do kupatila da se malo umije i osvezi , pocinjala je da se trezni... Krenule su ka wc-u ali je iznenada Mia (noseci gore samo majicu na bretele zaboravljajuci svoju jaknu i stvari) istrcala napolje i krenula ka putu.... Ana se brzo vratila unutra da pozove jednog decka da joj pomogne da je vrate ali kad je izasla Mia je vec nestala iz vidokruga ... Raspitivala se unaokolo da vidi dali ju je neko video i kojim putem je krenula ali za neko cudo NIKO NIJE PRIMETIO DEVOJKU KOJA IZBEZUMLJENO ZURI NEGDE U MAJICI NA BRETELE !!! (Zar vi ljudi nemate oci *** !!!!!!). Otisla je da kupi kredit i nazvala ju je. Mia se javila i rekla joj je kako je NAJVISE VOLI NA SVETU i da joj oprosti za sve , i da prenese svojim roditeljima i svim svojim drugaricama kako njih sve jako puno voli... i prekinula. Ana je pokusala ponovo da je nazove ali je bila nedostupna.... To je bilo izmedju pola dvanaest i dvanaest SINOC.... Od onda niko je nije video....

Zbog toga je od izuzetne vaznosti da se sazna da li ju je bilo ko video ili bar neku devojku koja odgovara ovom tipu negde u Novom Sadu.... Svi su veoma zabrinuti... Proslo je 24 sate te policija NAPOKON stupa u akciju.... krece potraga...

Takodje bi volela da istaknem koliko je lepo od svih vas sto ste postovali sve te bulletine i sto VAM JE STALO .... Ko jos kaze da ljudska srca nisu dobra !!!!

Ako se bilo sta sazna kad bude u prilici Ana ili ja cemo vas obavestiti....

У 15 година са таквим црним мислима...без коментара
Даће бог да је нађу а онда би ваљало да је неко мало пресавије преко колена и доведе у ред :roll: мислим стварно.У ствари не желим ништа ни да мислим.Жалост је то
 
У 15 година са таквим црним мислима...без коментара
Даће бог да је нађу а онда би ваљало да је неко мало пресавије преко колена и доведе у ред :roll: мислим стварно.У ствари не желим ништа ни да мислим.Жалост је то

STA TI LUPAS PREKO KOLENA .... Ako se bude vratila a nadam se da oce treba otici kod nekog lekarana ispitivalje da vide sta joj je u glavi sta je umislila ..... e da javi ako je budete nasli i javi gde ste je nasli ! Ja sam ubedjen da se uplasila kada je dosla sebi i skupila se u nekom cosku i tu cuci ili e mozda u podrumu od neke zgrade ili slicno
 
Mala je pukla 100% i da bude sve u redu njen dalji zivot moze da ide samo u dva pravca- ili da zavrsi na psihijatriji ili kao u americkim filmovima da se izdere na roditelje i da jos vise izlazi na te igranke i pijanke sto ce se najverovatnije dogoditi posto su danasnji roditelji ''modernih'' shvatanja...No ja mislim da ce sve biti u redu,mada vise ni ne znam sta da mislim,ali u svakom slucaju javite sta je bilo...
 
У 15 година са таквим црним мислима...без коментара
Даће бог да је нађу а онда би ваљало да је неко мало пресавије преко колена и доведе у ред :roll: мислим стварно.У ствари не желим ништа ни да мислим.Жалост је то

U pubertetu padnu na pamet i moguce i nemoguce stvari... Nemojte suditi, prisetite se tih dana u svom zivotu. Koliko se moze realno razmisljati o postupcima, a o posledicama da ne govorim. A te metode "preko kolenea" mogu samo pogorsati stvar. Ja imam klinku koja ulazi u te godine i pricam,pricam, dan- noc... Samo razgovor leci "pubertetske bubice".

Ali na stranu sve to, daj Boze samo da je pronadju zivu, sve drugo ce biti lako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top