Ljubav-shta me odbija

_7eDini_:
dakle *...shta vas nervira,odbija cega se grozite i shta cini da odustajete od nekog....ne odnosi se samo na zabavljanje nego i na druzenje...
Ne odustajem bas tako lako mada... U oba slucaja odbija me dvolicnost (koja podrazumeva laganje). E sad u vezi cim osetim da me decko proverava ili pokusava da me kontrolise prekidam tj. raskidam jer me takvim ponasanjem gusi.A sto se tice prijateljstva ne volim osobe koje su mi kao prijatelji a osecaju ogromnu zavist i ljubomoru zbog necega sto sam postigla,takvim ljudima se ni na telefon ne javljam.
 
Kod druzenja mrzim dvolicnost, foliranje, pametovanje i ljubomoru sto se druzim sa jos nekom osobom, pored te ljubomorne.
Kod *ljubavi* ne volim da se vezujem. Bez obzira na to koliko ce bi lep biti taj *leptirici lete, cvetici mirisu, pticice pevuse* period, posle moze prilicno gadno da bude kad se sve to zavrsi.
 
QchCK*a:
Kod druzenja mrzim dvolicnost, foliranje, pametovanje i ljubomoru sto se druzim sa jos nekom osobom, pored te ljubomorne.
Kod *ljubavi* ne volim da se vezujem. Bez obzira na to koliko ce bi lep biti taj *leptirici lete, cvetici mirisu, pticice pevuse* period, posle moze prilicno gadno da bude kad se sve to zavrsi.
smrdi ti iz usta na trulez.... :x
 
_7eDini_:
dakle *...shta vas nervira,odbija cega se grozite i shta cini da odustajete od nekog....ne odnosi se samo na zabavljanje nego i na druzenje...

nervira me kad je decko mnogo dosadan sa raznim `izlivima emicija`,tipa zove me svaki cas,stalno prica kako me voli...kad je takav ja odma bezim od njega,a u prijateljstvu me nervira posesivnost i to kad drugarica pokusava da se takmici samnom....a najgore je kad me muva drug
 
Sve i svasta, posebno one "glupe" i nenacitane osobe koje glume neke face, a u stvari ne vide dalje od motike i budaka... Takodje je i obuca jako vazna.... POGLEDAJ COVEKA U CIPELE ZATIM U OCI I SVE CES SAZNATI O NJEMU....
 
Mrzim kad me neko gushi u vezi(verovatno zato i nisam imala neku dugu vezu).......Ne volim kad me zivka svakih 5 minuta,mrzim patetika-romantiku,preterane izlive emocija....agh....to me tako odbije da pobegnem glavom bez obzira....Znam da je to kod mene malo preterano ali borim se protiv toga....
Volela bih da mi je dechko na prvom mestu dobar ortak kome mogu sve da kazem i da imamo opushten odnos....da svako izlazi sa svojim prijateljima kad pozeli....ne podnosim posesivnost.....
 

Back
Top