kada je vezi kraj

Pa moze da bude i kada pluton ,neptun,uran ili mars naprave lose aspekte prema veneri ili kad te iste planete pored saturna prave lose aspekte sa vladarem pete kuce (polje ljubavi i veza) ili kad neke od tih planete tranzitira peto polje pa dodatno i napada veneru...
 
Moja natalna:

mojanatalnavi3.gif


Bivshi:

astro2gw05bivshihp74546le8.gif
 
meni kao laiku nije jasno jedno...
ako tebi u tvom natalu stoji neki prekid ili lose 7 polje ,to je valjda neminovno bez obzira koliko veza trajala ako je vec tako
to znaci da neko ko ima 7 lose postavljeno treba da gleda koliko ce mu veza ili brak opstati
zar nije tako?
 
Nadam se da se vide karte, zaista sam do zadnjeg momenta pokushavala da popravim ove mutne 2, ali mi je isteklo 30 minuta. :|
Stavila sam takodje ove 2 karte, jer su karakteristichne (bar po mom mishljenju) jer imaju od 10 planeta + true node ...7 planeta u istim znacima + true node u istom znaku...
Ranije kad sam posmatrala bilo mi je bash fascinantno...
 
Nadam se da se vide karte, zaista sam do zadnjeg momenta pokushavala da popravim ove mutne 2, ali mi je isteklo 30 minuta. :|
Stavila sam takodje ove 2 karte, jer su karakteristichne (bar po mom mishljenju) jer imaju od 10 planeta + true node ...7 planeta u istim znacima + true node u istom znaku...
Ranije kad sam posmatrala bilo mi je bash fascinantno...

Jel mislis da je bio problem u tome sto imate 7 planeta u istim znacima?
 
On je usao u vezu malo posto je jupiter usao u strelca i aspektirao njegovu nataalnu veneru (koja je ujedno i vladar njegovog 5og polja) sextilom ,a tebi je verovatno saturn pravio kvadrat sa vladaocem tvoje 5e kuce...Mislim da bi svakog casa mogla da se zaljubis i udjes u neku vezu....to potvrdjuje i uran i juiter...uzivaj!
 
Ej butterflies,ocu da te pitam nesto usput,nevezano za temu, jel zivis u inostranstvu ili planiras da zivis tamo?gledam ti natal pa mi to zapalo za oko....tebi je i venera u devetom polju ,i u inostraanstvu mozes da se zaljubis..
 
Ej butterflies,ocu da te pitam nesto usput,nevezano za temu, jel zivis u inostranstvu ili planiras da zivis tamo?gledam ti natal pa mi to zapalo za oko....tebi je i venera u devetom polju ,i u inostraanstvu mozes da se zaljubis..


He, to mi prichaju chitav zivot. :) I da ce taj dechko biti rak u horoskopu, ili ce imati mesec ili ascedent u raku.
Znash kako. Imam neke planove, ali ce to moci da se ostvari tek kad zavrshim fax....Tako da mi je zaista chudno kada mi to neko kaze. Mene vishe trenutno muchi shta cu sa faxom. Tu stoji da cu zavrshiti ne znam koje visoke shkole, a ja stojim sa mojim faxom, i nikako da ga zavrshim.
A da, sad se setih ta venera u 9 polju, se nekako poklapa sa ovom bivshom prichom, jer je bivshi bio dechko sa fakulteta, sa smera. Studirali smo zajedno od 2 do apsolventskog...
A inostranstvo...Ne znam...Zaista mi sada to deluje skroz strano...i kao da se nikad nece desiti...
 
meni je kraj veze bio prije točno mjesec dana, kad je tr JU sjeo na VE u dejvisonu - koja pravi T-kvadrat sa SA/JU180MO, a usto je i tr MA bio u raku i formirao sa svim zajedno veliki križ.

kod mene je tr. SO radilo egz. 90 na solarni MO (za koji već vjerujem da je počeo djelovati), SA je krenuo retro (+ imam SA povratak, SA vl. VII - pa su partnerstva aktualna), aktivirao je natalni SA180 VE (orbis 1*).
 
dakle ja bih rekla da se prekid svugdje vidi..i u natalima i u dejvisonu, progresijama, direkcijama..

sta se tice tranzitnih pokazatelja, prekid se desava ili kad SA radi neki kritican aspekt prema emocionalnim planetama ili vl. I, V i/ili VII, a moze cak i konjunkcija SA na neku od tih planeta donijeti raskid - u smislu da preispituje ako je to to..pa ako ne valja, sve pada u vodu.
isto tako kritican SA tranzit prema istim planetama moze i donijeti vezu :) no, ta veza ce biti i obojana prirodom tog aspekta.

drugo, Jupiter je jako zanimljiv po tom pitanju.
on osim sto donosi, on i odnosi veze i ljubav - jer logicno, on je planeta koja povecava sve - e sad ovisi u kojoj smo mi fazi emotivnoj, u kojem smo stanju kad on aspektira - ako su prisutni problemi u vezi, on ce ih povecat, pa moze donijet kidanje iste..

PL/UR/NE necu komentirat, posto su njihovi tranziti duogorcni i predstavljaju jedan psihicki proces, tako da oni mogu inicirati i nagovijestiti lose, problematicno stanje (ako prave kvadrat, opoziciju ili konjunkciju planeta koji je lose aspektiran),
no to nezadovoljstvo ce samo rasti i razvijati se, a situacija ce se konacno razrijesiti aktivacijom Jupitera i Saturna!
 

Back
Top