Samoca

1-Da li ste naviknuti na samocu?
2-Da li vam je tesko kad ostanete potpuno sami u praznom stanu?

3-Sta biste sve uradili da prekinete to?
1-Pomalo.
2-Ne baš, uvek si nađem dobru zanimaciju, prosto mi bude žao kad' se svi vrate
što nisam imao još vremena za sebe. :D
3-...gonna buy me an old .44, i've got nothing to lose, and who cares if i do...
 
ja samocu u globalu ne volim:?...ali mi nekad jako prija da budem sama...da se odmorim od svega:roll:

ali ubrzo pozelim drustvo:razz:

E bas tako.
U sustini volim kad mi se neko muva po kuci , ne moram ni da pricam s njim samo nek je tu negde...onako kad ostanem skroz alone , nekako sam totalno dezorijentisana...:-?
 
Kao što reče parka. Volim da budem sama, ali ne bih volela da to bude stalno stanje. Ovako, s vremena na vreme, prija.
Jedino ne volim da spavam sama. U stanu, kući. Tada se osećam usamljeno.
 
Po prirodi sam sklona osami, volim te trenutke, posvetim se sebi, svojim mislima.......
Usamljenost je vec nesto drugo, usamljenost je destruktivna, depresivna, izjeda covjeka!
Puna je neispunjenih nadanja..........sranje jedno, da izvinite!
 
ne znam..zivim sama i nekad mi ta samoca bas prija,ali nekda ume da bude jako mucna..sve zavisi od raspolozenja od toga sta mi u tom trenutku treba...nekada mi smeta tisina,prazan prostor...nekada me izludjuju ljudi,guzva u stanu...ipak,bole sam u stanu nego sa nekim ko me nervira :)
 
uživam kad sam sama
=D

mislim, kad bi morala da budem sama istog trenutka mi više ne bi bilo prijatno..
54340864xz1.jpg
 
mislim da se tema odnosi bas na "samocu" a ne na "usamljenost"....mada cesto ova dva pojma su nerazdvojiva jedan od drugog:?
evo,ja sam sad sama u svom stanu(i trenutno mi bas prija:razz:)...ali nisam usamljena,ni najmanje:razz:
 
mislim da se tema odnosi bas na "samocu" a ne na "usamljenost"....mada cesto ova dva pojma su nerazdvojiva jedan od drugog:?
evo,ja sam sad sama u svom stanu(i trenutno mi bas prija:razz:)...ali nisam usamljena,ni najmanje:razz:

Ovo je lijepo cuti!

Ja sam trenutno sa cimerkom, evo je divlja po stanu, sprema se da ide do grada vec sat vremena.........jedva cekam da ode, pa da uzivam u trenucima mira, pustim mjuzu osamdesetih i nirvana!
Desilo mi se da sjedim u amfiteatru, oko mene bliski drugari, prijatelji koje volim, sve nasmijana lica, a ja se osjecam kao da sam sama na planeti, totalno ne shvacena od svih!
Bio je to tezak period usamljenosti........a on se ne javlja tek tako, mora postojati razlog.........ja ga se oslobodila tako sto sam pocela da treniram, nasla decka a sestru otjerala u pm!
 
Da li ste naviknuti na samocu?
Da li vam je tesko kad ostanete potpuno sami u praznom stanu?

Sta biste sve uradili da prekinete to?

1. Jesam.
2. Nije, zivela sam sama nekoliko meseci, u novom gradu.
3. Pa, uzela sam Obija. :) Kasnije i cimera. :) (cimera jer se desilo nesto ruzno i nisam mogla vise da budem aloun).
 

Back
Top