TOPLES - ZA I PROTIV

ne smeta mi da vidim ali ne praktikujem,volim da mi sise budu osigurane prijatnije je :?

a granice,kako kome...eto ja ne bih,ali sam vidjala ruskinje i sa 60ak godina kako se skoro gole kupaju i suncaju...e sad nije bas prijatno za videti,bar meni,ali nisam ja nikakav faktor da tako nesto odredjuje...ko voli nek izvoli,ko ne voli nek okrene glavu ka nekom zgodnom surferu :lol:
 
Ono sto je surova istina je da grudi ne bi uopste trebalo toliko izlagati suncu, a da bi jajnike naprotiv trebalo suncati, tako da u stvari ispada da je downless jednina zdrava varijanta, ali zamislite samo kako bi to blesavo izgledalo. Ja sam za nudizam, ali tamo negde na Hrvatskim ostrvima, gde mozes da nadjes svoje parce plaze
 
Ono sto je surova istina je da grudi ne bi uopste trebalo toliko izlagati suncu, a da bi jajnike naprotiv trebalo suncati, tako da u stvari ispada da je downless jednina zdrava varijanta, ali zamislite samo kako bi to blesavo izgledalo. Ja sam za nudizam, ali tamo negde na Hrvatskim ostrvima, gde mozes da nadjes svoje parce plaze
sedim ja na plazi u hrvatskoj tj na stenama,sve super malo se kupam malo izadjem zevam oko kad pogledam desno a tamo desetak nudista i to sve neki gospodini i gospodje ko od majke rodjeni :lol: :shock: tamo svaka plaza moze da bude nudisticka :lol:
 
Heh...:)
Zagazite na nudisticku plazu ade ciganlije pa cete videti gde je granica u godinama...:mrgreen:

A sto se tice toplesa , ja sam za. Tamo gde su svi za , u Bugarskoj npr. I nije mi jasno cega se ove nashe devojcice stide , majku mu pa grudi ko grudi...sve ti se vidi kroz majicu i bikini , pa onda mozes i da ih skines , zar ne?

Volem da se suncam pored mora. 8)
 
...немам ништа против топлеса генерално...својевремено се моја девојка нон-стоп сунчала тако...
...а што се тиче бабаца...шта ја знам...није пријатно за око...али сви смо људи, зар не?
 

Back
Top