Ламент над пдф Политика

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.488
Господо Модератори и Администратори,

шта учинисте овде? Растерасте часне људе који су даровали овај пдф духом и академским тоном и навукли овде некакав полусвет и шљам који вређа, пљује, трује и за боље не зна!

Докле мислите тако, обећавате па не испуните, дајте једном уједначите критеријуме, добро знате да ја часно подносим удаљавање са Форума и да се не жалим, кад сам заслужио, заслужио сам!

Отерасте часне људе а дочекујете овде фукару са по 20 никова уписаних истог дана!
Поштујте оне којима ви треба да служите и запамтите да сте ви овде због нас а не обрнуто!

С поштовањем, Koschei Besmertnii
 
Господо Модератори и Администратори,

шта учинисте овде? Растерасте часне људе који су даровали овај пдф духом и академским тоном и навукли овде некакав полусвет и шљам који вређа, пљује, трује и за боље не зна!

Докле мислите тако, обећавате па не испуните, дајте једном уједначите критеријуме, добро знате да ја часно подносим удаљавање са Форума и да се не жалим, кад сам заслужио, заслужио сам!

Отерасте часне људе а дочекујете овде фукару са по 20 никова уписаних истог дана!
Поштујте оне којима ви треба да служите и запамтите да сте ви овде због нас а не обрнуто!

С поштовањем, Koschei Besmertnii
Koje časne ljude?
 
Ne. Samo oni koji su korektniji.

Као на пример ИДИ ДАДА?
Он је врло коректан! Био, али после небројено пријава... имао је чак 5 "последњих опомена", па је онда скупљао негативне бодове, и на крају банован!
Код мене то иде по скраћеном поступку!
 
ДА мало смирим страсти. Ниеј Ајрон никог растерао, овог пута морам да се слошим са Модераторима.
Једноставно, бар за себе говорим, у стзању сам да сталожено причам, испровоцирам супарника и да он буде банован.

Е, сада немојте то себи да дозволите. Правила знамо сви. Наше је да не наседамо на Шиптарске провокације. Оне су једноставне. Изазову вас да псујете и вређате, а онда попијете бан због тога.
 
Mediska kuca Av,Av potvrdila vest da je jedna od najopasnijih mafijaskih grupa u Srbiji tzv "Kuceca Mafija"preuzela odgovornost za samoubilacki napad na aktuelnog ministra krivolova.

Ova opasna mafijaska grupa odlucila se na napad na ministra krivolova zbog beskopromisne borbe ministra i njegove elitne jedninice Shinteri protiv ove grupe.

Ostali clanovi ove grupe su u bekstvu i uspesno izbegavaju poteru, mozete ih videti pored puteva kako pozivaju na osvetu zbog svog pregazenog saborca!

Kako potvrdjuje dobro obavesten imenovani izvor ove mediske kuce iz ministarstva krilolova,verni ministrov pratilac zvani Zuca, ministar lovac Joca spremao je hapsenje ove opasne grupe te su ga zato ono pokusali da lise zivota!


Јел` и овај "коректнији"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top