Problem oko memorije - GeForce FX5200

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
Na jednom PC(Pentium IV,AMD,1.75GHz) mi se nalazi graficka kartica GeForce FX5200 AGP i radi sa Microsoft-ovim drajverima,kada odem da proverim preformanse kartice pise sve normalno koja je kartica i da ima 128MB,zatim tu karticu prebacim na drugi komp COMPACQ Pentium III 450MHz i odem da proverim preformanse kartice pise sve normalno koja je kartica,ali ne pise 128MB vec 64MB i na ovom PC-u radi sa Microsoft-ovim drajverima...Nisam siguran u cemu bi mogao biti problem...
 
Nije to nista u win win computersu i zaboravih kako se zovu oni u stalkencu na trgu prodaju extra povoljne racunare za samo 15000 dinara , memorija ddr 1 agp podnozje za graficku i jos sve to bez graficke(integrusa) i ljudi se prze i kupuju ko ludi pa posle obilaze pola grada da kupe agp grafiku.
Ovo sam slucajno izvalio jer sam bio kod ortaka u radnji kada je usla zena koja je kupila komp kod njih pa sada trazi grafiku koju su joj oni preporucili (trenutno im nestalo zbog velike traznje:):)) . Trazi zena radeon 9600 :)
 

Back
Top