Bosanske piramide

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
strip4zq3.png
 
Ima tu nečega, ako nisu piramide onda su neke druge vrijedne arheleoške ostvštine naših dalekih predaka. Za nekoliko godina bosanske piramide će bit velika atrakcija za turistej jer već je sad posjećenost Visokog sve veće i veća....
 
Došli novinari u Vitez i pitaju Muju:
"Vjeruješ li ti u postojanje piramida u Vitezu?"
Mujo odgovara:
"Jesil' ti jaro normalan. Dvije trećine Bosanaca ne vjeruje u Bosnu, a ti me pitaš vjerujem li u piramide u Bosni."
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Došli novinari u Vitez i pitaju Muju:
"Vjeruješ li ti u postojanje piramida u Vitezu?"
Mujo odgovara:
"Jesil' ti jaro normalan. Dvije trećine Bosanaca ne vjeruje u Bosnu, a ti me pitaš vjerujem li u piramide u Bosni."
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Hahahha..svaka cast evo me sav se najezio pa zar u 21 vijeku jos uvijek postoje ljudi ovoga tipa razmisljanja..sramota .
Bosna je bila i prije tebe i mene i to ce uvijek tako biti ma koliko se neki trudili da stvore pogresnu sliku o njoj.
Sto se tice piramida jos uvijek se radi na njima tj.njihovom otkrivanju za sad samo nekolicina experat tvrsi da su to piramide ali ne kao one u Egiptu ..pa vidjecemo i zasto se kod nas sve ismijava kada se dodje do necega sto moze biti od koristi za citav Balkan.
Tu je nazalost odgovor primitivci kao sto je i ovaj koji je upotrjebio tzv.salu samo govri o stanju duha doticnog.
Pozdrav svim normalnim ljudima od Bosanca.
 
ma vovo je ludnica od balkanskog mentaliteta a jos je gori moderator koji dozvoljava pojedincima da iznose nacionalizam koji ama bas bolan nema nikave veze sa piramidama i demokratija ima svoje granice i naravno sredstva kada se pokusava narusiti a sudeci po nacionalistickim komentarima ,moderator nije primjenio sva raspoloziva sredsta da obori iste ...hvala tako se ide u E vropu i tako se drugi ljudi ponizavaju.
 
Vic je strava d se najezis a pogotovo o Muji hahha evo grohotom se smijem,nazalost svih normalnih jos uvijek je velika vecina ljudi koji se bave nacionalizmom umjesto piramida u 21 vijeku nesto sto moze biti dobro za.
Samo naprijed tako cemo svi jako brzo u Evropu a mozda nekima i ne treba da im djeca zive u blagostanju koje bi stekli mukotrpnim radom.
Ocigledno da to jos nekim glavam ne odgovara.Urbani ljudi probudite se trznite se ba vise dole seljaci i primitivci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top