Bosanske piramide

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
“Mi Srbi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.”

Dobrica Ćosić: clan SANU, u svom romanu "Deobe"
 
Kopiranje citata iz romana i kopiranjaa na sve teme je samo svojstveno nekom ko nema argumenata da piše o temi! Pošto nije bilo odgovora nekoliko dana, nadam sam se nečem pametnijem i argumentovanijem.... kad ono: ćorak!!!! hahahahhahah :zcepanje:
i šta sad, citat iz romana Deobe je kriv što svjetski naučnici se ne obaziru na te ''piramide''! Stvarno bezobrazno od tog Ćosića!!! Hahahahhahha... A toliko ste se trudili da budete maštoviti i da izmišljotinama o jeziku, naciji, istoriji, genocidu dodate nešto krajnje originalno i što se niko ne bi sjetio!!!! Mašta i laganje za respekt!!! hahahahahah :zcepanje:
 
Hahahha..svaka cast evo me sav se najezio pa zar u 21 vijeku jos uvijek postoje ljudi ovoga tipa razmisljanja..sramota .
Bosna je bila i prije tebe i mene i to ce uvijek tako biti ma koliko se neki trudili da stvore pogresnu sliku o njoj.
Sto se tice piramida jos uvijek se radi na njima tj.njihovom otkrivanju za sad samo nekolicina experat tvrsi da su to piramide ali ne kao one u Egiptu ..pa vidjecemo i zasto se kod nas sve ismijava kada se dodje do necega sto moze biti od koristi za citav Balkan.
Tu je nazalost odgovor primitivci kao sto je i ovaj koji je upotrjebio tzv.salu samo govri o stanju duha doticnog.
Pozdrav svim normalnim ljudima od Bosanca.

Prvo ovo je vic, koji je utemeljen realnošću i meni je smiješan.
 
ma vovo je ludnica od balkanskog mentaliteta a jos je gori moderator koji dozvoljava pojedincima da iznose nacionalizam koji ama bas bolan nema nikave veze sa piramidama i demokratija ima svoje granice i naravno sredstva kada se pokusava narusiti a sudeci po nacionalistickim komentarima ,moderator nije primjenio sva raspoloziva sredsta da obori iste ...hvala tako se ide u E vropu i tako se drugi ljudi ponizavaju.

Drugo nacionalno gledajući ti si ovdje manjina, mi koji ovdje živimo znamo kako vi tretirate i uvažavate stavove manjina (drugih konstitutivnih naroda).
Dao bi ti jedan savjet - kad očistiš dvorište onda se žali na prljavu ulicu.
 
ne možeš profesionalnim lažovima reći da su jednom laži nadmašili sami sebe, ali ovo je za aplauz i može da konkuriše za glupost vijeka!!! :zcepanje:

“Mi Srbi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.”
 
kad neko može da živi sa tim glupostima, neka mu ih.... mi se ipak pridružujemo naučnom mišljenju ostatka svijeta!!! šta je sledeće? yebi ga, bilo kako bilo, Kustrica se zove Nemanja, vratio se korijenima, Meša je umro kao član Srpske akademije nauka i umetnosti, a Tvrtko Kotromanić je krunisan u manastiru Mileševo i kao svi srpski vladari dobio ime Stefan..... osim ako nemate neke najnovije podatke o sve trojici navedenih...

:zcepanje:


Kojeg naučnog mišljenja ?
Navedi mi te naučnike. Gdje su, što su, koji su.. ? Imaju li imena i prezimena ?

Kakve veze ima što se Emir sada zove Nemanja ?
To je njegov osobni izbor, što se mene tiče nek se zove kako hoće.

Meša Selimović se izjašnjavao kao Srbin zbog karijere, jer u to doba svi koji su se izjašnjavali drugačije, nisu mogli nešto značajnije postići, bez obzira na kvalitet. To zna svako ko je iole pismeniji, al dobro, ne zamjerim ti.


Tvrtko zajedno sa srpskim knezom Lazarom Hrebljanovićem porazio je oblasnog gospodara Nikolu Altomanovića 1373. i proširio se na područja Drine i Lima. Početkom 1377. od Balšića je preoteo Trebinje, Konavle i Dračevicu. U njegovoj državi bilo je područje ranije države Nemanjića. Na taj način je stekao uslove da preuzme i obaveze ranijih srpskih vladara u međunarodnim okvirima, naročito u odnosima sa Dubrovnikom. Tvrtko je imao i formalne uslove da to učini. Nakon smrti cara Uroša, potkraj 1371.. godine, on se javio kao pretendent za upražnjenu srpsku krunu imajući i direktno srodstvo preko bake Jelisavete sa dotadašnjom vladarskom lozom Nemanjićima.


Toliko i o srpskom jeziku, koji je ustvari Bosanski jezik.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kojeg naučnog mišljenja ?
Navedi mi te naučnike. Gdje su, što su, koji su.. ? Imaju li imena i prezimena ?

Kakve veze ima što se Emir sada zove Nemanja ?
To je njegov osobni izbor, što se mene tiče nek se zove kako hoće.

Meša Selimović se izjašnjavao kao Srbin zbog karijere, jer u to doba svi koji su se izjašnjavali drugačije, nisu mogli nešto značajnije postići, bez obzira na kvalitet. To zna svako ko je iole pismeniji, al dobro, ne zamjerim ti.


Tvrtko zajedno sa srpskim knezom Lazarom Hrebljanovićem porazio je oblasnog gospodara Nikolu Altomanovića 1373. i proširio se na područja Drine i Lima. Početkom 1377. od Balšića je preoteo Trebinje, Konavle i Dračevicu. U njegovoj državi bilo je područje ranije države Nemanjića. Na taj način je stekao uslove da preuzme i obaveze ranijih srpskih vladara u međunarodnim okvirima, naročito u odnosima sa Dubrovnikom. Tvrtko je imao i formalne uslove da to učini. Nakon smrti cara Uroša, potkraj 1371.. godine, on se javio kao pretendent za upražnjenu srpsku krunu imajući i direktno srodstvo preko bake Jelisavete sa dotadašnjom vladarskom lozom Nemanjićima.


Toliko i o srpskom jeziku, koji je ustvari Bosanski jezik.

bas si se napricao mnogo toga. kakav jezik, kakvi simboli i kakva nacija? plagijatorstvo klasicno. u stvari.. ubjedjujte smai sebe da ste svemirci, vas problem. jezik kojim govoris pripada SLOVENSKIM jezicima, a ti se pitaj zasto. drugo, Nemanja i Mesa su samo postovali svoje porijeklo i nisu krili svoje porodicno stablo.

p.s. tema je tkzv piramide... covjek pita sta bi sa njima. da se nisu preselile na ''istorijsku'' zastavu i postale Pitagorin trougao... hahhahahha
 
Poslednja izmena od moderatora:
pic.jpg
 
A da su piramide u Srbiji ili Hrvatskoj rekli bi da su i faraona nasli.
Ma daj molim te,nacionalna geografija samo pljuje po Bosanskim piramidama,kao i mnoge drzave.
Samo da turiste odvuku od Bosne a privuku sebi.Da se utvrdi da piramide zaista postoje u BiH svi ljudi sirom svjeta bi dolazili u Visoko.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top