Tomislav Nikolić: Milorad Dodik je kriminalac i idiot!

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.669

Ali yebote stvarno ovi radikali nisu normalni. :lol:

Ko god je protiv njih, nebitno ko je i sta je, on je odma "idiot, budala". A umalo da zaboravim - i kriminalac. Zoran Djindjic je kriminalac, Bozidar Djelic je ukrao 11 miliona evra, Sloba je bio kriminalac dok je bio protiv radikala, onda mu se radikali izvine.

Sada je i Milorad Dodik kriminalac zato sto nije s radikalima! :lol::lol::lol:

Mislim zar iko vise moze da poveruje...ja ovo vise ne mogu ni da svarim, toliko gluposti ispada iz usta, oko 10 vise nego kada ja pricam. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ovo vise nema veze sa mozgom, vec samo na jedenjem i povracanjem buckurisa sastavljenog od bunike i salate od veverica i pseće pljuvačke.

Zar posle ovoga radikali ocekuju da im iko poveruje u sve te optuzbe u kriminalu (pogotovo kada se doda cinjenica da oni sami imaju "neciste" ljude iz 1990-ih, sto je jos i dokazano). :roll:
 
Znači istina je da su svi koji su protiv radikala (milioni i milioni ljudi) kriminalci, i odgovorno je da budući predsednik jedne evropske države zove sve naokolo govnima, ustašama i idiotima? :confused:

Vidi Slavene, stvari stoje ovako: radikali su u najvećem broju slučajeva (ne svi, naravno, ali najveći broj) neobrazovani ljudi, a obrazovanje je jedan od preduslova za civilizovan odnos prema ljudima.

Takodje se iz nastupa njihovih lidera vidi da su prilično i nevaspitani i očigledno je da od kuće ne nose ono što bi trebalo da ponese svaki čovek.

Treće, nedostatak obrazovanja i vaspitanja (Nikolić, Šešelj, Vučić) takodje ih dovodi u situacije potpuno neprimerene osobama na javnim funkcijama, što znači da im nije strano da psuju, nazivaju ljude pogrdnim imenima i sl.

Onda angažuju neku američku marketinšku agenciju da im uradi kamapanju, što, pored spotova, podrazumeva i obuku u smislu lepog ponašanja, što oni u početku i poslušaju, ali im karakter ne dozvoljava da do kraja odigraju svoju ulogu, zato što smatraju da nije srpski biti kulturan.

Eto, to bi ti u najkraćem bio opis Srpske radikalne stranke i njihovih lidera i članova, a i dobrog dela simpatizera.
 
Ma znam, ali ja stvarno ne mogu vise da se iscudjavam...nema nikad kraja, na snimku imam sve, pocev od onog kada su Seselja iznosili iz parlamenta, preko onog u skupstini kada Tomo kaze "ovo ***** od coveka" i sve nadalje...ovo sam pridodao spisku. :lol:

Da nije strahovito uzasno, bilo bi mnogo smesno i bio bih radikalima vecito zahvalan sto stalno nasmejavaju Srbiju. 8-)
 
Sve sto je Toma za Dodika rekao stoji.
Зашто стоји? :shock:
Нек седне брате. ;)

А може и да - легне. Ионако овакве изјаве радикалима добро леже.


Stim da bih ja dodao da je Dodik i eksponent stranih sila.
Јел то 'неко залутао у '46 овдашњу? :roll:
 
Vidi Slavene, stvari stoje ovako: radikali su u najvećem broju slučajeva (ne svi, naravno, ali najveći broj) neobrazovani ljudi, a obrazovanje je jedan od preduslova za civilizovan odnos prema ljudima.

Takodje se iz nastupa njihovih lidera vidi da su prilično i nevaspitani i očigledno je da od kuće ne nose ono što bi trebalo da ponese svaki čovek.

Treće, nedostatak obrazovanja i vaspitanja (Nikolić, Šešelj, Vučić) takodje ih dovodi u situacije potpuno neprimerene osobama na javnim funkcijama, što znači da im nije strano da psuju, nazivaju ljude pogrdnim imenima i sl.

Onda angažuju neku američku marketinšku agenciju da im uradi kamapanju, što, pored spotova, podrazumeva i obuku u smislu lepog ponašanja, što oni u početku i poslušaju, ali im karakter ne dozvoljava da do kraja odigraju svoju ulogu, zato što smatraju da nije srpski biti kulturan.

Eto, to bi ti u najkraćem bio opis Srpske radikalne stranke i njihovih lidera i članova, a i dobrog dela simpatizera.

Ono što vi ''demokrate'' nikako ne možete ili nećete da shvatite, je da u ovoj Srbiji ima dosta obrazovanih (i vaspitanih) ljudi koji nisu opterećeni politikom. Nisu članovi čak ni simpatizeri neke stranke. Zbog toga imaju jednu veliku vrlinu za razliku od vas demokrata, radikala i ostalih...... nisu ostrašćeni. To znači da VIDE mane i jednog i drugog predsedničkog kandidata, vide kako svaka strana vidi samo ''tuđe dvorište'', a u tome posebno prednjačite vi demokrate. Čudna i smešna je vaša histerija, paronaja od mogućnosti da pobedi protivkandidat.
Vidiš, Dodik je kao premijer RS morao samo da pismeno ili putem medija podrži Tadića, nikako da dolazi na njegove skupove, mitinge grli i ljubi se s njim. Nikako da na njima najgore govori o rivalu..... da ide čak dotle da javno kaže da, ako pobedi Nikolić, on (Dodik) neće s njim da sarađuje. Pa valjda treba i mora da sarađuje sa - SRBIJOM. A nju predstavlja demokratski izabrani predsednik, kako god se zvao, i iz bilo koje stranke da je. To je valjda demokratija, a ne lično, privatno mišljenje o nekome, ili animozitet prema toj osobi. Buš i Putin se sigurno ne podnose (priivatno), ali ih to ne sprečava da sarađuju u korist - obe države. Vila na Dedinju, ako je tačno da je prodata Dodiku za jevtine pare (posle slučaja Jelašić, ništa nije nemoguće) je posebna tema za razmatranje, pre svega za istražne organe.
Radikali mogu da se kritikuju, mnogo. Ali ako to vi najviše činite, budite spremni da i vi budete kritikovani, i da to drugačije, dostojanstveno podnesete,demokratski, a ne ovako na ovaj način, gde pokazujete veću i goru borbu za vlast nego i sam SM svojevremeno. A to je ono što najviše smeta i nervira mnoge koji nisu radikalski nastrojeni, koji su samo realni, objektivni. To može da vam bude kamen oko vrata.
 
...a kad se vas dvoje izlecite od samoljublja ko ce onda da vas voli :)

Ако је "самољубље" рећи да Тома толико пута стварно "лупи глупост", онда да.
И треба нам такво "самољубље".


А што се тиче тога ко мене воли...

Не брини, има довољно таквих особа. Знају добро да заправо немам тога што ти зовеш "самољубљем".

Нити било чега сличног.

У ствари, чини ми се да ни сама ниси сигурна шта си заправо хтела да кажеш.

П. С

У сваком случају, ни не долазим на овај Форум да би ме "неко волео".

За разлику од неких других ликова, можда
 

Ali yebote stvarno ovi radikali nisu normalni. :lol:

Ko god je protiv njih, nebitno ko je i sta je, on je odma "idiot, budala". A umalo da zaboravim - i kriminalac. Zoran Djindjic je kriminalac, Bozidar Djelic je ukrao 11 miliona evra, Sloba je bio kriminalac dok je bio protiv radikala, onda mu se radikali izvine.

Sada je i Milorad Dodik kriminalac zato sto nije s radikalima! :lol::lol::lol:

Mislim zar iko vise moze da poveruje...ja ovo vise ne mogu ni da svarim, toliko gluposti ispada iz usta, oko 10 vise nego kada ja pricam. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ovo vise nema veze sa mozgom, vec samo na jedenjem i povracanjem buckurisa sastavljenog od bunike i salate od veverica i pseće pljuvačke.

Zar posle ovoga radikali ocekuju da im iko poveruje u sve te optuzbe u kriminalu (pogotovo kada se doda cinjenica da oni sami imaju "neciste" ljude iz 1990-ih, sto je jos i dokazano). :roll:
zar dodik nije chobanchina i kriminalac?

a ostatak tvog komentara je zaista tezak buckurish gluposti i idiotizma koji nema veze sa mozgom
 
Znači istina je da su svi koji su protiv radikala (milioni i milioni ljudi) kriminalci, i odgovorno je da budući predsednik jedne evropske države zove sve naokolo govnima, ustašama i idiotima?
Човек је искрен је ствари назива правим именом. Искрен је и није лажов ко ови што гласају из Бодрума и ЛАЖУ народ! Тишина!
 
Evo da i ja kazem nesto o svom premijeru Miloradu Dodiku u narodu zvanom Mile Ronhil nadimak je dobio jer je svercovao cigarete dok sam smo mi u krvi i znoju branili Srpsku...dalje Mile je iz jednog sela u blizini Banjaluke odnosno Laktasa u Ljevce polju gde su ljudi poznati po postenju hahahah...dalje lik je mesar sa kupljenom diplomom,cesto se moze vidjeti kako vozi traktor po svom selu tako da ga je narod od milja prozvao traktorista,poznat je kao jako arogantan i zjeban tip od koga se mnogima tresu gace jer zna cesto da poludi i napadne sagovornika ili posalje svoje gorile da prebiju svakog ko mu se ne svidi..tako je jednom pre par godina u banjalukckoj dvorani naredio svojim gorilama da se obracunaju sa navijacima banjalukog borca poznatim kao vulturesi jer su mu skandirali ustaso ustaso i gadali ga predmetima........

Ovaj ligavac mesar traktorista je zadnje izbore dobio tako sto je ukrao radikalski program odnosno on je postao najradiklani politicki subjekt tako da se ovde vise nezna ko je ko ko je desno a ko levo.o kakvom covjeku se radi govori i podatak da je pre par mjeseci ubijen auto bombom Milan Vukelic sluzbenik zavoda za izgradnju BL samo zato jer je stao na zulj dodiku i njegovim ljudima i to je javna tajna ..postoje cak i snimljeni dokazi telefonski razgovori

Ko je ustvari taj covjek i kako vlada Srpskom mozete citati ovde
http://www.patriotmagazin.com/
 
Znači istina je da su svi koji su protiv radikala (milioni i milioni ljudi) kriminalci, i odgovorno je da budući predsednik jedne evropske države zove sve naokolo govnima, ustašama i idiotima? :confused:

Ma vidi druze situacija je vrlo prosta:Republika Srpska je de facto pod okupacijom.Patriotski orijentisane stranke su ili zabranjene ili su na njihovo celo dovedeni ljudi koji su po meri zapada.Uostalom dzabe ti sto si patriota jer stagod pokusas da ucinis dobro za RS to ce ponistiti visoki predstavnik,kao sto moze ako mu se cefne i da smeni predsednika RS,bez obzira sto je ovoga narod izabrao.Zato i mogu da dodju na vlast takav talog kao sto je Dodik.Zato sto ti izbori nisu demokratski,jer neko sa strane odlucuje ko na njima moze ucestvovati a ko ne.
 
Ono što vi ''demokrate'' nikako ne možete ili nećete da shvatite, je da u ovoj Srbiji ima dosta obrazovanih (i vaspitanih) ljudi koji nisu opterećeni politikom. Nisu članovi čak ni simpatizeri neke stranke. Zbog toga imaju jednu veliku vrlinu za razliku od vas demokrata, radikala i ostalih...... nisu ostrašćeni. To znači da VIDE mane i jednog i drugog predsedničkog kandidata, vide kako svaka strana vidi samo ''tuđe dvorište'', a u tome posebno prednjačite vi demokrate. Čudna i smešna je vaša histerija, paronaja od mogućnosti da pobedi protivkandidat.
Vidiš, Dodik je kao premijer RS morao samo da pismeno ili putem medija podrži Tadića, nikako da dolazi na njegove skupove, mitinge grli i ljubi se s njim. Nikako da na njima najgore govori o rivalu..... da ide čak dotle da javno kaže da, ako pobedi Nikolić, on (Dodik) neće s njim da sarađuje. Pa valjda treba i mora da sarađuje sa - SRBIJOM. A nju predstavlja demokratski izabrani predsednik, kako god se zvao, i iz bilo koje stranke da je. To je valjda demokratija, a ne lično, privatno mišljenje o nekome, ili animozitet prema toj osobi. Buš i Putin se sigurno ne podnose (priivatno), ali ih to ne sprečava da sarađuju u korist - obe države. Vila na Dedinju, ako je tačno da je prodata Dodiku za jevtine pare (posle slučaja Jelašić, ništa nije nemoguće) je posebna tema za razmatranje, pre svega za istražne organe.
Radikali mogu da se kritikuju, mnogo. Ali ako to vi najviše činite, budite spremni da i vi budete kritikovani, i da to drugačije, dostojanstveno podnesete,demokratski, a ne ovako na ovaj način, gde pokazujete veću i goru borbu za vlast nego i sam SM svojevremeno. A to je ono što najviše smeta i nervira mnoge koji nisu radikalski nastrojeni, koji su samo realni, objektivni. To može da vam bude kamen oko vrata.


Ako ti misliš da je činjenica da je Dodik idiot, onda ja zaista nemam šta da odgovorim na tvoje pisanije.

A o "objektivnosti" funkcionera SRS, a i članova i simpatizera, dovoljno govori činjenica da takvim izjavama svojih vodja ekstatično aplaudiraju i smeju se kao da su čuli odličan vic.

Meni takva izjava nije smešna, niti mogu da razumem nekoga ko se tome smeje i što je još gore, s tim slaže.

Možeš li da zamisliš situaciju da Tadić za Tomislava Nikolića izjavi da je idiot. Ja ne mogu. Mislim da to ne izgovara čak ni u svojoj spavaćoj sobi. Jednostavno, tako je vaspitan.
 
Човек је искрен је ствари назива правим именом. Искрен је и није лажов ко ови што гласају из Бодрума и ЛАЖУ народ! Тишина!

Definicija reci *****:

Izmet, izlucevina koja se izbacuje kroz analni otvor prilikom vrsenja teske nuzde, predstavlja nesvarene ostatke hrane,


Definicija reci Budala:
Zabavljac

Definicija reci Idiot:

mentalna retardacija na nivou dve godine ili manje

Kako mi se cini da niti jedno od ovih ne odgovara osobama koje tako Nikolic sluzbeno naziva, cini mi se da to govori o Nikolicu - ne kao iskrenom coveku, vec nepristojnom, nevaspitanom i neodgojenom, a ne uopste o tim osobama.
 
Definicija reci *****:

Izmet, izlucevina koja se izbacuje kroz analni otvor prilikom vrsenja teske nuzde, predstavlja nesvarene ostatke hrane,


Definicija reci Budala:
Zabavljac

Definicija reci Idiot:

mentalna retardacija na nivou dve godine ili manje

Kako mi se cini da niti jedno od ovih ne odgovara osobama koje tako Nikolic sluzbeno naziva, cini mi se da to govori o Nikolicu - ne kao iskrenom coveku, vec nepristojnom, nevaspitanom i neodgojenom, a ne uopste o tim osobama.
a u shta se od toga uklapa ovo:
Ovo vise nema veze sa mozgom, vec samo na jedenjem i povracanjem buckurisa sastavljenog od bunike i salate od veverica i pseće pljuvačke.
nepristojno i nevaspitano sigurno ali da li je vishe budala ili idiot?
 
e pa zakasnio si, prošli izbori, dodik premijer, radikali ne postoje u rs.
čudi me da taj narod glasa za njega kad je takav8-)

kako nema ,nemas pojma covjece,ovde imaju dve stranke jedna SRS RS koja je parlamentarna i druga SRS dr Vojislav Seselj radi se o jednoj stranci koja je pod ogromnim pritiskom nato okupacionih trupa podjeljena i razbijena na dva dela 1998 kandidat radikala Nikola Poplasen je pobjedio na izborima za presednika a sds i radikali na parlamentarnima ali i je okupator uz pomoc Dodika smjenio,tada je bila citava afera sa Seseljom koji je dosao u jedan Bl hotel da proslavi pobjedfu poplasena ali su ga strani vojnici opkolili i izdali ultimatum da napusti RS

Kako pobjeduje na izborima ....fino ovde je posljednih godina vladala strahovlada stranih trupa i ohr kancelarije visokog predstavnika ,ko god njima nije odgovarao bio je smjenjivan,ljudi su hapseni,upadalo se u kuce,ucjenivalo se prijetilo,strah i teror a onda su posto vise nisu mogli da podnesu pritisak pdp i Dragan cavic presednik RS iz sds predali vlast milu dodiku 2006 koji je odmah krenuo sa radikalnom kampanjom i skrenuo skroz desno postao pravi ultra nacionalista ,zauzeo je medije ,novine i televiziju a svaka druga mu je ocuvanje RS a najvise je pobro glasova je je obecao narodu REFERENDUM O NEZAVISNOST SRPSKE pogledaj malo medije muslimanske sta govore o dodiku gori im je od karadzica
 

Back
Top