Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?

Buduća legenda _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?

Da li ce opstati vlada DSS-DS ili ce doci do nekih promena partnera?
    Sta ce biti sa strankama u Srbiji tj. kome ce rejting rasti a kome ce padati?

Primećen član
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?

Realno ja mislim da ce Vlada opstati, Toma je vise puta najavio da nece rusiti Vladu. Ja bih je licno srusio ali... U svakom slucaju ni Tadicu ni Kostunici nece biti u interesu da je ruse nakon pobede Nikolica na predsednickim. Mozda bi takva raspodela snaga bila i idealna u ovom trenutku.
    Poslednji put ažurirao/la Rocco S : 26.01.2008. u 13:31

Buduća legenda _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Sta ce se desiti na politickoj sceni u Srbiji ako pobedi Toma Nikolic?

Citat Original postavio Rocco S Pogledaj poruku
    Realno ja mislim da ce Vlada opstati, Toma je vise puta najavio da nece rusiti Vladu. Ja bih je licno srusio ali...
    I ja mislim.Mislim da je Kostunici cilj da pobedi Toma da bi oslabio DS i da bi mogao jos vise sa DS-om da manipulise narednih 2-3 godine.
    Toma ce postati predsednik podici ce rejting SRS-a na sigurno 40% ako ne i vise i opusteno ce dobiti naredne parlamentarne izbore mozda ne samostalno ali uz podrsku nekog manjeg partnera mozda upravo Kostunice.
    Moguca je promena partnera samo u slucaju da Kostunica odluci da radikalizuje svoju politiku.

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_ Pogledaj poruku
    Da li ce opstati vlada DSS-DS ili ce doci do nekih promena partnera?
    Sta ce biti sa strankama u Srbiji tj. kome ce rejting rasti a kome ce padati?
    Неће се ништа десити, Ел Президенте нема нека овлаштења...

Starosedelac
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ugasice se sunce.... bicemo u mraku bez hleba i vode nastace kataklizma... jedino ldp-ovkama nece to da smeta jer su konachno osetili šta znaci qurac onaj patriotski

Primećen član
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

I ja mislim.Mislim da je Kostunici cilj da pobedi Toma da bi oslabio DS i da bi mogao jos vise sa DS-om da manipulise narednih 2-3 godine.
    Toma ce postati predsednik podici ce rejting SRS-a na sigurno 40% ako ne i vise i opusteno ce dobiti naredne parlamentarne izbore mozda ne samostalno ali uz podrsku nekog manjeg partnera mozda upravo Kostunice.
    Moguca je promena partnera samo u slucaju da Kostunica odluci da radikalizuje svoju politiku.
    Uzimajuci u obzir pretpostavku o Nikolicevoj pobedi, nisam siguran da bih smeo da se kladim da nakon isteka mandata ove vlade u narednom mandatu necemo videti mozda neku veliku koaliciju srs-ds. Mislim da bi se medjupartijske tenzije ispumpale u tom periodu. Naravno, ako ne dodje do nekih ogromnih lomova u vezi sa Kosovom i slicno.

Buduća legenda svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa gde si bre Milanche , long tajm nou sii ?

Buduća legenda Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

evo sta ce da se desi. desice se totalna evakuacija i bezanija demokratskih lopina, krimosa i bandita.

ocekujte velike guzve na surcinskom aerodromu i na granicnim prelazima prema hrvatskoj , madjarskoj i rumuniji

Starosedelac
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic Pogledaj poruku
    Pa gde si bre Milanche , long tajm nou sii ?

imali su partijski sastanak sa jednom jedinom tackom... chiji je veci?

Starosedelac
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero Pogledaj poruku
    evo sta ce da se desi. desice se totalna evakuacija i bezanija demokratskih lopina, krimosa i bandita.

ocekujte velike guzve na surcinskom aerodromu i na granicnim prelazima prema hrvatskoj , madjarskoj i rumuniji
    jos pre objavljivanja zvanichnih rezultata

Primećen član
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ma zuti ce cekati rezultate izbora u fri sopovima

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Pada Vlada.
    Zato sto ce se banditi i lopovi rastrcati da naprave nove veze i koalicije,tako da ce morati da pokidaju stare.

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Slazem se sa ovim 100%

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Ja bih samo voleo da bude tako.

Domaćin DukeofSerbia (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Arrow Види види

Citat Original postavio Rocco S Pogledaj poruku
    Realno ja mislim da ce Vlada opstati, Toma je vise puta najavio da nece rusiti Vladu. Ja bih je licno srusio ali... U svakom slucaju ni Tadicu ni Kostunici nece biti u interesu da je ruse nakon pobede Nikolica na predsednickim. Mozda bi takva raspodela snaga bila i idealna u ovom trenutku.
    Председник не може да сруши Владу. Где вам само такве идеје долазе на памет?
    Велика депресија II почиње у 2009!

Početnik Lustrator (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako pobedi nikolic doci ce do novog petog oktobra!
    *NIKADA* necemo pristati da se vratimo u proslost!

Zainteresovan član robocap (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Lustrator Pogledaj poruku
    ako pobedi nikolic doci ce do novog petog oktobra!
    *NIKADA* necemo pristati da se vratimo u proslost!
    Pa to te pitam, kad vas dohvatim u šake daću vam i peti i šesti i sve po spisku, samo da vas se dočepam. Od kad priželjkujem tako nešto, daj da vam prebrojim koske pre penzije u 35.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio robocap Pogledaj poruku
    Pa to te pitam, kad vas dohvatim u šake daću vam i peti i šesti i sve po spisku, samo da vas se dočepam. Od kad priželjkujem tako nešto, daj da vam prebrojim koske pre penzije u 35.
    Hahahahahah, svaka cast

Primećen član nactu (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Mislim da radikali ne zele bas da pobede jer ukoliko ne umiju svoju politiku nece moci da odrade saradnju sa Hagom i rese status Kim.a,ako je umiju ostadose bez clanstva,zar ne?
    A,ako ostanu bez pristalica igrace jos samo jedno leto,a to svakako nijedan pametan radikal ne zeli,a pametnih radikala na zalost ima dosta!

Obećava gorangeorg (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Tako je brate....Da znas i da treba...Kad smo mi bili toliko glupi pa vas nismo sve iskorenili jos onda 5.10.2000. ,sad mozete kako hocete...Dolazi ponovo vase vreme...Pa,izvolite...probajte...Proba se ne placa...

Zainteresovan član robocap (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio gorangeorg Pogledaj poruku
    Tako je brate....Da znas i da treba...Kad smo mi bili toliko glupi pa vas nismo sve iskorenili jos onda 5.10.2000. ,sad mozete kako hocete...Dolazi ponovo vase vreme...Pa,izvolite...probajte...Proba se ne placa...
    Jao gedžo nemoj srati, vi da nas iskorenite, pa ni dupe ne znate sami da brišete pa to radite jedan drugom.
    Šta da probamo, dajte počnite pa da vidite . Dajte nam 6 poktobar konačno, molim vas ako Boga znate. Da vam se krvi napijem.

Elita Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

takve kao ti sa sve uniformama smo 5. oktobra bacali sa mosta u savu ovde u Sapcu...

pozdrav... i ja se nadam jer cemo tako brze raskrstiti... da vidimo ko ce kome rebra prebrojati...:wink::wink:

Zainteresovan član Pepeljuga* (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2007.
    Reputaciona moć
    36

Ne vidim poentu price, Toma Nikolic svakako nece pobediti.

Domaćin ludishinter (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Jel znate sta ce biti ako pobedi Nikolic???Pa realno bi trebali da budu izbori za parlament,ali Nikolic je rekao da nece rusiti vladu...pa sad vidicemo

Domaćin дрињача (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ако победи Николић наши тенисери неће моћи путовати по свету и играти тенис. Гласајмо ѕа Тадића.

Slične teme

1. Ima li mormona na srpskoj političkoj sceni?
    Autor gost 41715 u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.12.2008., 20:34
  2. Ko je najpozitivnija Srpkinja na našoj političkoj sceni
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 18:10
  3. najodvratnija faca na političkoj sceni
    Autor gost 101840 u forumu Politika
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 18.02.2008., 15:10
  4. Odgovora: 126