Da li postoji negde skola

uciti uciti i samo uciti.... pa master, pa magisterijum, pa doktorat... pa pripravnicki.. pa za stalno.. e brale moj ima dana za megdana ako ti se tjale otvori za kesh... samo se plashim da ce se znati da si preko veze...
 
ima ih u francuskoj, ne salju ocevi sinove nego stidljiviji momci idu na casove. uce ih kako da se obuku, stav, drzanje, da prilaze devojkama, salju ih na neke vezbe... kosta cini mi se oko 700 / 800 evra za nedelju dana, mozes da produzis jos nedelju ali vecini je dovoljno tih prvih 7 dana. ima i onih vikend casova, jeftinijih za malo manje smotane, a racunaj i na troskove za odecu (do 1500 evra otprilike)
 
ima ih u francuskoj, ne salju ocevi sinove nego stidljiviji momci idu na casove. uce ih kako da se obuku, stav, drzanje, da prilaze devojkama, salju ih na neke vezbe... kosta cini mi se oko 700 / 800 evra za nedelju dana, mozes da produzis jos nedelju ali vecini je dovoljno tih prvih 7 dana. ima i onih vikend casova, jeftinijih za malo manje smotane, a racunaj i na troskove za odecu (do 1500 evra otprilike)

Na cemu sve nece prokleti covek zaradjivat. Jos ce nas uciti kako se dise da se ne bi zagusili i za to nam uzeti kesh.:roll:
 
Još će uvesti školu za forumašenje: kako započinjati teme, kojih stavove da se drže, kako odgovarati drugima, da prilaze forumašicama na PP, vežbe iz chata i spama, šta raditi na viđanjima i okupljanjima... Neće puno da košta, plus računaj na troškove za neki vid full konekcije kao i fotografa za profil.
 

Back
Top