Struconst samozvanih "demokratskih snaga"

Pa cekaj ako predsednik drzave hoce da bude covek koji je na fakultetu dogurao do studentske menze i kafane preko puta , zasto onda ne bi mogli apsloventi da sede u upravnim odborima i dva puta mesecno dignu ruku ?mislim oni i tako nesvrseni imaju duplo vise skole od potencijalnog predsednika sto je mnogo odgovornija funkcija
 
Najvaznija je clanska karta partije "demokratskog bloka" i nemas problEma. Srbiji se smrklo sa ovim... strucnjacima.

NECU DA MI TADIC OVAKO VLADA !

http://www.studentskisvet.com/info/...psku-energetiku-raspodela-u-upravnim-odborima

Ovo jeste retardirano,ali to nema veze sa 'zutima',vec sa atmosferom u Srbiji danas,i srpskoj politici...Tako ce isto da rade i radikali kada dodju na vlast,a tako i sada rade na lokalu gde imaju vlast... Fokus teme bi trebao da bude na politicare u Srbiji, a ne samio na DS i DSS politicare...
 
То је истина, ниједна странка нема довољно кадрова за постављање целокупне администрације.
Зато је ово више правило код свих, него нека особеност ДС-а или неког другог.
Радикали су се мало побољшали у протеклих пар година са стасавањем генерације интелигентних, модерних младих националиста, иначе су 90-их прошлог века били катастрофа. Једини је СПС тада имао кадрове јер је какви год да су били ипак наследио неку булументу бирократа који су радили у неком каквом, таквом систему. Упознао сам доста квалитетних људи из СПС-а у том периоду (стручњака).
 
jel se seća neko zamenika saveznog ministra poljoprivrede, dečko od 25 godina, srednjoškolac of course
icon10.gif

potpredsednik vlade, u doba pokojnog slobe, toma grobar, srednjoškolac....a voleo bi da bude i preCednik...
ne dao nam Bog vaših kadrova
 
Pa cekaj ako predsednik drzave hoce da bude covek koji je na fakultetu dogurao do studentske menze i kafane preko puta , zasto onda ne bi mogli apsloventi da sede u upravnim odborima i dva puta mesecno dignu ruku ?mislim oni i tako nesvrseni imaju duplo vise skole od potencijalnog predsednika sto je mnogo odgovornija funkcija
Mučno je više neprestano isticanje kako neko ima visoke škole, fakultete, a drugi nema, prosto je nepismen.
Čovek koji ima fakultet ne znači a priori da je dobar čovek.
Političar koji ima fakultet takođe ne znači da je u startu dobar (pre svega pošten i odgovoran) političar.
Najbolji direktori, osnivači najboljih nekadašnjih naših preduzeća, fabrika, su bili ljudi - samo sa osnovnom školom. A te firme su najbolje radile za vreme njihovog mandata.
Raspitajte se ko je bio prvi direktor fabrike ''1 Maj''-Pirot, sada počasni direktor, i šta je imao od škole (samo osnovnu).
Ko je bio čuveni Korčagin i u kojoj fabrici prvi direktor, čovek takođe bez fakulteta?

Tito je bio mašinbravar al' kako se živelo za njegovo vreme?
Posle njega pa sve do danas, ovu Srbiju vode političari - sve doktori nauka, a mi propadosmo k'o mooda kroz iscepane gaće.
 
Mučno je više neprestano isticanje kako neko ima visoke škole, fakultete, a drugi nema, prosto je nepismen.
Čovek koji ima fakultet ne znači a priori da je dobar čovek.
Političar koji ima fakultet takođe ne znači da je u startu dobar (pre svega pošten i odgovoran) političar.
Najbolji direktori, osnivači najboljih nekadašnjih naših preduzeća, fabrika, su bili ljudi - samo sa osnovnom školom. A te firme su najbolje radile za vreme njihovog mandata.
Raspitajte se ko je bio prvi direktor fabrike ''1 Maj''-Pirot, sada počasni direktor, i šta je imao od škole (samo osnovnu).
Ko je bio čuveni Korčagin i u kojoj fabrici prvi direktor, čovek takođe bez fakulteta?

Tito je bio mašinbravar al' kako se živelo za njegovo vreme?
Posle njega pa sve do danas, ovu Srbiju vode političari - sve doktori nauka, a mi propadosmo k'o mooda kroz iscepane gaće.
Pa cela ova tema je postavljena kao prica o strucnosti ,pa reko onda vaznija je strucnost predsednika koji vodi i predstavlja zemlju od dva clana nekih upravnih odbora koji samo dizu ruke .
 
Najvaznija je clanska karta partije "demokratskog bloka" i nemas problEma. Srbiji se smrklo sa ovim... strucnjacima.

NECU DA MI TADIC OVAKO VLADA !

http://www.studentskisvet.com/info/...psku-energetiku-raspodela-u-upravnim-odborima

Скоро ми пријатељица...која ради у државној фирми, добила налог..да ако не жели да постане вишак,..узме чланску Г 17-, до скоро била у ДСС, али када су заменили управни одбор...мора и чланска...али ајде бар да те пусте после тога на мир, јок бре..него те терају да радиш за њих.
 

Back
Top