ima li ovakva igrica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gospodin Dacman divljak

Obećava
Banovan
Poruka
81
zanima me neka igrica da ja upravljam nečim (recimo vojskom) znači da se totalno posvetim nečime kao recimo ljubimca kad imam pa ne znam recimo sa vojskom da tačno organizujem vežbe, treninge, onda da zapošljavam kovače, dajem platu, dizajniram štitove, grbove itd..al vojska je samo primer, može i za nešto drugo...nešto na fazon manager-a

ako ne shvatate šta tražim, pitajte, pokušaću malo precizniji da budem :???:
 
zanima me neka igrica da ja upravljam nečim (recimo vojskom) znači da se totalno posvetim nečime kao recimo ljubimca kad imam pa ne znam recimo sa vojskom da tačno organizujem vežbe, treninge, onda da zapošljavam kovače, dajem platu, dizajniram štitove, grbove itd..al vojska je samo primer, može i za nešto drugo...nešto na fazon manager-a

ako ne shvatate šta tražim, pitajte, pokušaću malo precizniji da budem :???:


Hmm,nisam te najbolje shvatio,
mozda te zanima neki Tycoon?
 
zanima me neka igrica da ja upravljam nečim (recimo vojskom) znači da se totalno posvetim nečime kao recimo ljubimca kad imam pa ne znam recimo sa vojskom da tačno organizujem vežbe, treninge, onda da zapošljavam kovače, dajem platu, dizajniram štitove, grbove itd..al vojska je samo primer, može i za nešto drugo...nešto na fazon manager-a

ako ne shvatate šta tražim, pitajte, pokušaću malo precizniji da budem :???:

Mislim da nema ni jedna igra na tu foru.
 
zanima me baš da su svaki detalji bitni...recimo u taj pizza tycoon je svejedno dal ćeš da zaposliš nekog brku ili naočarca, metalca, uličara itd..ali ja bih ono realno da bude baš hmm baš izgleda da tražim nemoguće...recimo npr da kad zapošljavaš da ti je mnogo bitna biografija tog radnika, da znaš dal će da te podkrade, pa onda računaš novac gledaš našta ti kolko para otišlo pa onda primetiš da ti je nestalo novca recimo tj podkrada te neko pa možeš da ga otpustiš i onda moraš da držiš recimo šunku na tačnoj temperaturi da se ne pokvari taman za picu inače se otruje stanovništvo i tuži te pa odoše pare na sud itd...ako ima nešto u tom fazonu realnosti, napišite, ako nema, lock :)
 
pa svaki zaposleni ima biografiju :) a bogami i slicicu pa mozes da uzmes neku sexi damu ili nekog debelog sefa :lol:

Sad sam vec zaboravio jer je igra dosta stara ali mislim da je bilo dosta stvari od ovih koje spominjes.

PREDLOG

Uzmi ti da igras onog virtualnog kucnog ljubimca :lol:
Vodis ga da piski, da kaki, odredjujes kad ce da jede, setas ga, vodis kod veterinara, cistis od buva itd itd.. :lol: :lol: :lol:
 
to se zove tamaguči i to je shit....a vi zaključajte temu kad nemate ništa pametno da mi kažete, ja samo tražim realnu igru u koju možeš da se uživiš ali izgleda da sam se razočarao u gamerski svet :cry: kako bih voleo da recimo u THAW ima fora da ako se obučeš ko metalac i naiđu neki reperi oni te prebiju ili ne zavežeš kosu pa ti upadne u oči i onda se skršiš negde :cry: lock
 
to se zove tamaguči i to je shit....a vi zaključajte temu kad nemate ništa pametno da mi kažete, ja samo tražim realnu igru u koju možeš da se uživiš ali izgleda da sam se razočarao u gamerski svet :cry: kako bih voleo da recimo u THAW ima fora da ako se obučeš ko metalac i naiđu neki reperi oni te prebiju ili ne zavežeš kosu pa ti upadne u oči i onda se skršiš negde :cry: lock
I ja bih FPS sa oruzjem na kuglice pa nista...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top