Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
KAO STO MINNIE '95 KAZE UGLAVNOM SAM JA POMAGALA A AKO JE FRKA DA SE PLASIM DA NECE IMATI KO DA SAPNE ... PRAVILA SAM PUSKICE NA KOMPU KUCALA I STAMPALA OBOSTRANO A POSLE STAVIM U NEKI DZEP ILI CAK U PAPIR PA POSLE IZVADIM.... A IMA NESTO STO SAM RADILA I VAZI SAMO ZA DEVOJCICE ...:)
NAPRAVIM PUSKU - PUSKICU I ZALEPIM NA UNIHOP I OBUCEM SUKNJU ... NARAVNO NE ONE DO ZEMLJE :) PA MALO DIGNEM ,VIDIM ,SPUSTIM I TAKO ... KO BI MOGAO DA MI KAZE "DIZI SUKNJU " :) BILO BI GLUPO A I STO BI NEKO I UHVATIO ... STA KAZETE ??? STETA STO DECACI NE NOSE SUKNJE ! ;-);-);-)
 
Ja sam majstor prepisivanja.Veoma sitno i citko pisem pa na jednoj strani papira 5x5 napise celo gradivo.Najbolje je ja na tvrdom papiru (imam nesto izmedju papira i kartona).Dobro je isto uzeti i belim slovima odstampati lektciju na sivom papiru i to zalepiti selotejpom (vi vidite i citate a nastavnici ne mogu)
 
Ja recimo, ne umem da pravim puskice, uvek me uhvate. . . :(
Ali zato na psihologiji, sveska ispod klupe i prepisivanje. . .:P
A fiziku iz koje imam jedva 2, teoriju obicno naucim ili ako ne stignem drugarica iz drugog odeljenja mi salje sms poruke, a zadatke, obicno ne uradim :P,a kad uradim, onda mi to uradi ortakinja sa kojom sedim. . . :P
 
U srednjoj smo prepisivali na kontrolnom ili pismenom non stop
ali na tabli usmeno je zeznuto

Ali obična grafitna olovka je rešavala stvar. Po tabli ispišeš odgovore , koji se ne vide kad gleda profesor jer mu sunce bije na tu stranu , a ti vidiš sve ...
 
Ma, ljudi ili znas ili ne znas da prepisujes.
Kod mene u razredu imam drugaricu, koju smo mi jedva uspeli da naucimo da prepisuje, i to u trecoj godini srednje skole. I opet prepisuje samo kod profesora kod kojih je to laganica(kod malo strozijih se ne usudjuje). Na primer, ja kad god sam prepisivala, nikad me nisu uhvatili i svi mi se prosto dive, i posle kontrolnog/pismenog me samo pitaju KAKO? Ja se samo nasmejem i kazem treba znati. Nacina ima mnogo u zavisnosti i od profesora, a i od mesta gde sedis.
Da sad ne nabrajam sve, recimo kod mene svi otkucaju na kompu smanje na font 4 ili 5, i smeste kako ko :D (to je ono kao najbolja fora)
Ali definitivno ne treba stalno prepisivati, samo ponekad, nemoze se zavrsiti skola pomocu prepisivanja.
 

Back
Top