Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
JOs jedna dobra fora je da ako sedish sa drugaricom/drugom koji imaju 5 npr iz matematike a ti 1 zamenite se sa radovima ti radis njegov kon a on tvoj i ako ti dobijes 5 ti si popravio ocenu a ako on dobije 1 nece nista izgubiti ako je imao 5 nije neka fora ali pali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
JOs jedna dobra fora je da ako sedish sa drugaricom/drugom koji imaju 5 npr iz matematike a ti 1 zamenite se sa radovima ti radis njegov kon a on tvoj i ako ti dobijes 5 ti si popravio ocenu a ako on dobije 1 nece nista izgubiti ako je imao 5 nije neka fora ali pali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hehe, sad sam se setila... :) Isli smo na tu foru na kontrolnima iz engleskog u osnovnoj. Ja uradim svoj kont, pa se zamenim sa drugom koji sedi ispred mene i uradim i njegov (za to vreme on kao fol nesto piskara po mom papiru), pa se na kraju casa opet zamenimo. Nisam to od onda praktikovala. Mislim da je to dobra taktika, profesori/nastavnici uglavnom pogledom traze one koji se okrecu ili puskice, niko se nece setiti da baci pogled na kontrolne i vidi kako odlican djak nema skoro nista napisano (a priblizava se kraj casa), a losiji djak ima vec sve savrseno uradjeno. Jedino je zez zameniti papire, ali nakon malo vezbe i uz dobar tajming... ;)
 
Totalni sam amater što se tiče prepisivanja.
Nikako mi ne ide.
Mogu samo da prepišem kod prof, hemije,jer je ne obazriva i ništa ne vidi.
A to radim na taj način što uzmem svesku i stavim ispod klupe i onda se zabuljim u nju očajnički tražeći odgovore na postavljena pitanja.
 
Ja ih uvek stavljam u pernicu... najbolje...
kad vidim da nastavnik ide prema meni (a meni ruke u pernici), samo izvuchem iz pernice neq olovq il gumicu.. tako nesh... :) a ako su formule u pitanju onda zapishem na stolicu...

Tako i ja radim,to je najbolje.Ili napisem na papirnu maramicu,vratim je u pakovanje,i posle u toku kontrolnog kao vadim maramicu i brisem nos :D
 
Poslednja izmena:
Nije da se falim al bila sam najbolja u prepisivanju. Pogotovo u srednjoj skoli. Koristila sam, pernicu, pisala sam formule na podlaktici, na djonu patike, papirnatoj maramici. Umela sam i da sapucem drugarima kad usmeno odgovaraju. Bila sam odlican djak. I sad pazi poentu> Zavrsim skolu, zaposlim se, udam, dobijem sina, mali krene u skolu I ISPADE NESPOSOBAN DA BILO STA PREPISE!!!
Pa nemogu da verujem! Ma ko da nije moje. Dobar je djak, uci ko lud, al nikako mu ne uspeva stara dobra "linija manjeg otpora". Meni zao sto se tolko muci uceci, nekad nesto treba MORA da se prepise, ali kod mog sina to pravilo kao da ne postoji. Taj dok ne zagreje stolicu ne ustaje s nje. Doduse josuvek je u osnovnoj i ja se sve jadna nadam da ce imak nekad i ovo nauciti ali kako dani prolaza sve se manje nadam.
 
Nije da se falim al bila sam najbolja u prepisivanju. Pogotovo u srednjoj skoli. Koristila sam, pernicu, pisala sam formule na podlaktici, na djonu patike, papirnatoj maramici. Umela sam i da sapucem drugarima kad usmeno odgovaraju. Bila sam odlican djak. I sad pazi poentu> Zavrsim skolu, zaposlim se, udam, dobijem sina, mali krene u skolu I ISPADE NESPOSOBAN DA BILO STA PREPISE!!!
Pa nemogu da verujem! Ma ko da nije moje. Dobar je djak, uci ko lud, al nikako mu ne uspeva stara dobra "linija manjeg otpora". Meni zao sto se tolko muci uceci, nekad nesto treba MORA da se prepise, ali kod mog sina to pravilo kao da ne postoji. Taj dok ne zagreje stolicu ne ustaje s nje. Doduse josuvek je u osnovnoj i ja se sve jadna nadam da ce imak nekad i ovo nauciti ali kako dani prolaza sve se manje nadam.

Mozda je povukao na oca......:think:
 
znaci ne mogu da verujem sta je moj drug danas uradio
odgovarao geografiju i sve ispisao plavom bojicom po atlasu(po okeanima) i ovaj ga nije provalio
ali kad mu je rekao da pokaze neko jezero nije imao pojma!haha

Aaaaa:hahaha::hahaha:
Moj drugar je tako celu lekciju ispisao na PODU i odgovarao (nije imao pojma)
I nastavnica mu kaze
-Vidi se da si se trudio evo ti 5 a mi:rotf::rotf::hahaha::D:lol:

Ja inace nisam neki prepisivac
Ali kod nekih nastavnika se jednostavno moze a kod nekih ne
A i zavisi kako se nastavniku cefne da sedi
Kod nas neki nastavnici sede na 2 mesta u toku celog testa i to je tesko onda
Ako stane na 2 m od tebe i gleda u tebe , ne postoji nacin da prepises
Ali ako se okrene onda svakako moze i mobilni da se vadi pa da se racuna digitronom :D
Ne uzdam se mnogo u puskice , npr. kad je matis ja ih imam samo da budem siguran , a u uvek ih ne vadim jer mi ne trebaju , ali ako ima neko neki nacin koji nije papir u rukavu , pisanje na tabli , podu ,ruci , ili stolu neka kaze :D
Lakse mi da naucim nego da se nadam da ce mi puskice pomoci
 
Poslednja izmena:
Ja imala kontrolni iz srpskog i stavim blok na stolicu (sedim na njemu) i ubacim pushkicu u blok :)
nastavnica me izvalila jer ja vishe gledala u pushkicu nego kontrish :lol: uzela mi pushkicu, stavila je na sto i ja nastavila da radim :) i moj drug shto je sedeo u prvoj klupi uzeo pushkicu i vratio mi :lol:
 
Ja imala kontrolni iz srpskog i stavim blok na stolicu (sedim na njemu) i ubacim pushkicu u blok :)
nastavnica me izvalila jer ja vishe gledala u pushkicu nego kontrish :lol: uzela mi pushkicu, stavila je na sto i ja nastavila da radim :) i moj drug shto je sedeo u prvoj klupi uzeo pushkicu i vratio mi :lol:

:rotf::rotf::rotf::hahaha::rotf::worth::worth:
Bravo za tvog drugara :Dmoji drugari kak'i su nisu hteli da mi otvore knjigu samo slike da vidim dok odgovaram fiziku :evil::besna:
goveda jedna ko da im je to bilo tesko
posting.php

:sad2::sad2::(
 
Ma mi imamo neq nastavnicu..glupa ko..da ne kazhem shta..
ladno na sred kontrolnog otvorish svesq i prepisujesh :lol:
i samo kad ti izvali pushkicu uzme ti i nishta..nastavljash da radish..da ne pricham vecj da sam s pola odeljenja zamenila kont. da im uradim :) pomocju pushkice naravno :P
 
hehe ja sam puskice koristila u osnovnoj i sada ih koristim, kada imam kontrolni lekciju ispisem na zidu ili klupi a kada odgovaram pesmicu text zalepim za prozor i kao fora gledam u prozor da se skoncentrisem!nikada nisam stavila puskicu na stolicu, mislim da se provali.:D
 

Back
Top