Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
jao ljudi extra teme... da izlozim i ja svoje doktorske metode... xe,xe,x e stvarno prepisujem kad god mogu.... ( sve zavisi od profesora do profesora), ili minijaturne puskice, ili papir sa odgovorima i onda to staviti u papir na koji se radi pismeni, a ako profan prodje i vidi jos jedan papir- praviti se da brojis pitanja na koja si odgovorio i kao okrećes i lupkas olovkom jedan, dva, tri..., džepovi su zakon, ili na klupu- ja obicno formule posto su kratke, ex i ovo je dobro, stavite torbu na klupu i ostavite je poluotvorene i kad se profan okrene vi samo zvirnete i gurnete, ako vas ukeba vi se pravite da trazite jos jedan list, ili napisete puskice na stolicu pa samo sirite i skupljate noge, ili jednostavno puskicu stavite ispod vezbanke ili u nju i onda se kao pravite da gledate sta ste uradili i opet brojite.. Ali u mojoj skoli, statističarka je strašna... Kod nje niko ali apsolutno niko ne može da prepiše, mlada je hitra a uz to i ogrezli baksuz. Onaj iskonski i u duši, ai neudata je i muškarača pa je verovatno iskompleksirana pa svoje komplekse lečo na nama... E kod nje, samo na ruku prepišeš i spustiš rukav i kad se okrene samo zvirneš... Niko me nikad nije uhvatio osim nje. U stvari bio je ot nesretan slučaj, uhvatil aona drugericu da ima pusškice u pernici i pošto sam ja isto imala podjem samo da ih sklonim u džep i ona kučka ne znam kako vidi kad je bila na drugom kraju učionice i okrenuta ledjima, uzme i da 1. Ne vredi objašnjavati ludaku.-... MOžete i da slikate neki odgovor i formulu pa posle zvirnete.
 
Na prvoj stranici sam videla da je dosta njih prepisivalo fiziku, jer ne zna formule, e sa tim nemam problema, od 6 kontrolnih,koliko sam imala u ovom polugodistu (3 teorije i 3 zadaci) a jos nije kraj, tri puta sam bila oslobodjena rada zadataka jer sam bila aktivna kada smo obradjivali te teme.tako da ja sam fizikom nemam problema,a sto se tice prepisivanja i puskica, dosta njih ume da prepise od mene. Npr. juce sam popravljala pismeni iz mate i negde sam bila pogresila pa sam drugaricu samo pitala koliko joj ispada nesto negde i odmah sam nasla sebi gresku...I na kraju sam dobila 5. Inace, pametno je pisanje po digitronu dok su pisanja po klupi, rukama i stolicama prevazidjeni. Nas cak proveravaju na kontrolnom sto se toga tice... :)

Zaboravila sam da dodam,da u knjizarama imaju da se kupe hemijske koje u sebi imaju papir na koji mozete da napisete sta god hocete i lagano izvucete,a kada pustute papir se sam automatski vraca u olovku... ;)
 
Ma na stolu napises,i gotovo.Ali ne kao neke budale sto napisu celu lekciju,i to hemijskom,nego uzmes olovkom,i napises samo najvaznije.Ja na stolu uvek napisem samo najvaznije,ili se raspisem po celom stolu,malo vamo,malo tamo.Ma niko me nije provalio,Negu sam tako napisao 5 puta i svaki put padne ili 4 ili 5.A i na zid je isto dobra fora pisati pushkice
 
kod mene u shk.jedino mozhemo da prepisujemo kod doktora hirurgije...kopirash oblast u male pushkice..chak su nas i u fotokopirnici zapamtili....ali zato najebemo na usmenom....i iz hemije..poshto inache prof.igra igrice na chasu..ali to ti je nekih 2 min.posle pishi propalo..ako te uhvati bilo ko...bolje istog trenetka qpuj ispisnicu..
 
Gledao sam klip u kome student polaže ispit...Vreme isita isteklo i profesor kaže- Izvinite kolega ali imali ste dva sata da predate test,važ test ne prihvatam...I student će na to- Znaš bre ti ko sam ja? Jel znaš ko sam ja? Profesor ga pogleda i reče- Ne! Onda ovaj otme testove i svoj test ubaci negde u sredinu i vrati profesoru testove u ruke i zviždući ode iz učionice...Stvarno fazon...
 
Gledao sam klip u kome student polaže ispit...Vreme isita isteklo i profesor kaže- Izvinite kolega ali imali ste dva sata da predate test,važ test ne prihvatam...I student će na to- Znaš bre ti ko sam ja? Jel znaš ko sam ja? Profesor ga pogleda i reče- Ne! Onda ovaj otme testove i svoj test ubaci negde u sredinu i vrati profesoru testove u ruke i zviždući ode iz učionice...Stvarno fazon...

gledao sam klip..stwarno je kewa..:)
 
gledo sam ga i ja xtra ....
LM
Imao sam kontrolni iz Fizike i iz Biologije (ISTI DAN !!!)
Fizika : 1. klupa, nastavnica za katedrom - nista ne vidi, drugar pametan, upija sve, a zadaci isti (samo promeni brojeve) a ja jos iam masu puskica ....
izvadio ih na sto, i aj lepo natenane .... dobio sam 5+ cudila se nastavnica (inace imam 3-4)

Biologija: zadnja klupa, ispred mene drugarica, a pored taj drugar - miiiilllliiiiiinaaaaa opet 5+
 
ja najcesce napisam sve isped klupe...kako je daska pa na strani ispod....i onda kao slucajno bacim olovku sve vidim...i eto....ili napisem na papir pa u pernicu...uvek ih pravim za svaki slucaj....cak i kada mi en trebaju


Hmmm... Pa i nije ti bas pouzdana ova prva fora... Prvo zato sto mozda ne stignes sve da vidis (ako je duza puskica) a bilo bi providno da ti pet puta u toku casa padne olovka... A i kad stignes to da napises?! :D Mada ne znam, nisam jos probala tu foru... ;)
 
Kod nas u skoli su se pojavile neke olovke koje pisu nevidljivo, pa mozes da vidis tek kad osvetlis sa lampicom na vrhu olovke. A zar nije najlakse, kada mi donosimo nas papir, da sve napisemo na tom papiru i jednostavno prepisemo i onda obrisemo?
 
e da nekad napishem i u pernici i onda namerno stavim gumicu u pernicu i na svaka 2 min. kao greshim, onda moram da otvorim pernicu da bi uzela gumicu, i tad pogledam shta je napisano...
to je kod nastavnika kod kojih ne mora da se pernica skalanja sa stola...
 

Back
Top