Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
meni je najbolje jer sedim u prvoj klupi i opušteno na matematici ceo čas sam bio okrenut i direktno prepisivao 2 cela zadatka sam prepisao (a dosta su veliki zadaci) i profesorka me nije videla :D par puta se okrenem i vidim profesorka gleda po učionici a ne obraća pažnju na mene jer sam u prvoj klupi 8) a inače najbolja varijanta je ono spremiš unapred papir i napišeš na njemu puškice jer nikad profesori ne pregladaju taj papir, to je sigurna varijanta...mada nikad to nisam pokušao :?
 
Evo napravio sam montazu kako bi to trebalo da izgleda.



Za sredinu da se to drzi i ne odmota moze i najobicnija gumica za tegle, ali je bolje napraviti neki "povez" koji nece preterano stezati da bi moglo da se vrti ali opet ne ni preterano slab da se ne odmota.

dobra montaža :D to su prave puškice tojest prve...tako su i puškice dobile ime jer kad pogledate malo bolje, to izgleda ko ona puška dvocevka i znači puška, pa mala puška, pa puškica :D (to mi je rekla mama)
 
One dukserice sa cool dzepovima u predelu stomaka su extra za prepisivanje, samo izvuces, pogledas i vratis u roku od 2 sec... Dovoljno je da se profa okrene na drugu stranu i gotovo. Ali moraju se prvo dobro obmotati selotejpom, zbog suskanja...
 
Au ljoodi da vidite mene !!!
Ako imate neki dux sa onim dzepom ( ne znam kako da vam objasnim, znate onaj de mozes da provuces ruku, diras svoje ruke kad ih stavis u dzep ) tu sam naguro jedno 20 puskica, a na fizici sedim u prvoj klupi, nastavnica za katedrom, a ja lepo izvedim sve puskice na sto i navali, samo nikad ne dobijem ni 5 a ni 4 :lol:
A imam i neki digitron, kad se otvara on je na nekoj traci, pa se okrene, okrenem ga jednom puskice nema, okrenem ga drugi put otkud ovo ovde, ako nadjete takav obavezno uzmite !!!
Naravno, prepisivanje :
Istezanje, pa aj malo da zavirim
Gumica, a na gumici rezultati ( ali to samo ako imas nekog dobrog druga )
Cak sam prepisivo i od nastavnika, haha moron me nije skonto !!!
Ljoodi nadam se da sam vam pomogao, aj i vi nesto kazite, ja sam vama reko ...
 
To je dobra fora, + ja zivim u It, i mogu da napisem na srpskom, i tako i da vide ne mogu da znaju sta pise... hehe kako sam zaj'ban8-)

Ja ponekad koristim slican metod.Posto sam isla na japanski cela klupa moze da mi bude u hiragani a nastavnik da ne izvaljuje (a ako izvali cik nek prevede).Tako sam jednom obelezila atlas zato sto nisam mogla da zapamtim koje drzave su bile cije kolonije.Nista nije primetila.Ipak ne volim da se koristim puskicama jer ih smatram nepostenom metodom a uglavnom mi ni ne trebaju posto sam ja ono sto bi ljudi nazvali streber.:)
 
zavisi kod kog sam nastavnika.iz englekog kad imamo dikatat odem u zadnjaka i samo stavim papir pocepan iz knjige i navalim i dobijem4,5!iz matematike kad ne znam formule,zalepim na ruku ispod rukava,a na fizici covek ne moze da prepise znaci nema sanse svakog provali samo ne znma kako,i ba sam imala onaj ,,cool,, dzep!!!!inace pomazu drugarice kad ti pozajme gumice,a kod nekih debilki mozes da prepisujes od druga koji je od tebe 3 m i pricas sanjim ona nista!!!!!!!!ali ipak je najbolje kad naucis ,a to retko radim!!!!1desilo mi se da sam zaboravila na ruskom svesku ispod stola,i ladno mi nista nije rekla!!
 
Kako prepisivati?! HAhaha..Treba da se rodish s tim ! Shalim se...Ja sam pre neki dan imao test iz srpskog, trebalo je da se napishe 4 strane A4. Nije sastav, vec neshto o knjizevnosti. Ja "A" o tome nisam znao. Ali zato sedim u zadnjoj klupi. Pre casa stavim svesku pod duks. Kad pocne rad, ja svesku na sto, i sve od rechi do rechi prepishem. A bio sam tako ubedljiv. Kad on krene da sheta ja svesku pod duks...Najvaznije je gledati profesora u ochi shto cheshce i praviti se da razmishljash. I naravno treba pisati brzo :). Iz latinskog obichno napishem na ruku nastavke...(nikako na dlan). Iz francuskog obichno napishem prepisivku na mali papir, pa zalepim ispod duksa (oko pojasa), dovoljno je samo malo podignuti duks, i...naravno ne mora ovo da se radi na predmetima na kojima ja to radim :) To su samo primeri..Budi smiren/a, i ponashaj se kao da si nauchio sve od rechi do rechi...
 
E da !!! Ljudi pa znate za one hemijske olovke, sa onim umotanim papirom shto se izvlachi iz nje...Samo izvuchesh, prochitash i vratish.To je samo 30 kinti, a vredi bogatstvo..Mislim profesori su zaostali, nece oni to da provale garant josh deset godina.:) A i ako znaju zato, pa shta...Nece valjda da pretresaju i hemijske olovke ?!
 
Ja sam pravi majstor za prepisivanje iz pernice.Sakrijem papircine(ne puskice nego bazuke,ma artiljeriju) u pernicu,i kada profa ne gleda ja prepisem,a ako on kao pogleda u mene ja se pravim da razmisljam.Inace ako mi nesto odmah treba a profa gleda pravim se da ostrim olovku ili da mi treba gumica,pa kao kopam....:):):)
 
Ja sam pravi majstor za prepisivanje iz pernice.Sakrijem papircine(ne puskice nego bazuke,ma artiljeriju) u pernicu,i kada profa ne gleda ja prepisem,a ako on kao pogleda u mene ja se pravim da razmisljam.Inace ako mi nesto odmah treba a profa gleda pravim se da ostrim olovku ili da mi treba gumica,pa kao kopam....:):):)

Upravo to !!! Samo se pravish da razmishljash ili radish neshto shto naravno nema veze sa prepisivanjem. Nikako ne privlachiti paznju na sebe...
 
Upravo to !!! Samo se pravish da razmishljash ili radish neshto shto naravno nema veze sa prepisivanjem. Nikako ne privlachiti paznju na sebe...

Slazem se.Ja sam usavrshi tehniku prepisivanja do detalja.Jedan profan mi je cak i rekao da sam jedini koji nikad nije prepisivao.A mislim zaista, ja sam doktorirao prepisivanje, inace ima josh jedan nacin.Sve fino napishesh na stolu na to stavish list.Kada ti treba pogledash.Ili u digitronce pa kao kuckash!:)
 
Slazem se.Ja sam usavrshi tehniku prepisivanja do detalja.Jedan profan mi je cak i rekao da sam jedini koji nikad nije prepisivao.A mislim zaista, ja sam doktorirao prepisivanje, inace ima josh jedan nacin.Sve fino napishesh na stolu na to stavish list.Kada ti treba pogledash.Ili u digitronce pa kao kuckash!:)

Da, danas je tako moja drugarica pisala po klupi i profesorka podje da kupi papire...:mrgreen::mrgreen:...i onda je morala usmeno da odgovara na pitanja koja je napisala da vidi da li zna...

Ja sam lepo izvadio papir i stavio izmedju dva lista, prepisao, vratio papir... A kad pitas druga i vidis da je profesor provalio ti nastavis o necemu bzvz...tipa koliko jos ima vremena itd...ili "daj mi tu gumicu vise" :mrgreen::mrgreen:

I neko rece gledajte ga u oci, bar kod mene to je najgora stvar, kad ga gledas u oci onda on tebe ceo cas gleda u oci kao hipnotisan...nema sanse da prepises... Iskuliras ga i uvek gledas u plafon...ili se udaras po glavi kao "jaooo" :lol::lol:

Nekad izvadim i knjigu kada profesor sedi za katedrom...samo rasporedim ove ispred mene ... Mada ne prepisujem uvek...mahom fiziku najvise... i u poslednje vreme matematiku [formule i sve to...] :mrgreen:
 
ja imam taj duks sa dzepom, nikad ne provale, moje drugarice su lepile puskice po suknjama...jedna je stavila papire u bolero, i opusteno prepisuje
decaci bi sve ispisali na nogama, pa ih prekrste, podvrnu nogavicu i ladno citaju;)
ja cesto napisem one minijaturne puskice i jednostavno ih drzim u ruci, i profa ne izvali:D:D

Naravno ono gledanje u oci, pa u daljinu, kao razmisljam, a ja merkam kada mogu da prepisem.Neki profani sednu posle par krugova po ucionici, pa ja ladno puskicu na sto i prepisujem8-), a kad ustane, puskicu u ruku i naslonim se na nju;)

Jednom profi cesto kupimo novine, pa ih on pola casa cita:D:D:D
 

Back
Top