Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam majstor prepisivanja.Veoma sitno i citko pisem pa na jednoj strani papira 5x5 napise celo gradivo.Najbolje je ja na tvrdom papiru (imam nesto izmedju papira i kartona).Dobro je isto uzeti i belim slovima odstampati lektciju na sivom papiru i to zalepiti selotejpom (vi vidite i citate a nastavnici ne mogu)
Daj ne lupaj molim te... odštampaš belim slovima... a gde ćeš da nađeš štampač koji štampa belo??? :lol:
 
To zavisi i od profesora...
Morash provaliti metode koje on ne moze da skonta...
Ja ishtampam na kompu- ako znam da me sigurno ne moze uhvatiti..npr.ako si u zadnjem redu!
Mozesh staviti slushalice u ushi i imati nasnimljeno to shto ti treba,ili da ti neko govori...

Mada po meni najbolje je da sve lepo napishem na mobilni u neki poseban folder....To NIKAD ne mogu da provale! Ako ti uzmu telefon kazesh da si gledao koliko je sati.....
Mogu u najgorem sluchaju da ti ga uzmu,ali je tvoj na kraju chasa!
 
e ovako sad su izshle neke hemijske iz njih izvlachish papir kao pushkica.shta sve nece da izmisle.
Mada ja se uvek spremim za kont. ali kad su u pitanju fizika matematika sedim u zadnjoj klupi pa sve lepo izvuchem i knjigu i svesku pa lepo search
 
ja otkucam na mob ono sto ne znam,mob stavim u krilo ili ne klupu i kad se sagnem samo malo pokrijem kosom i sve procitam...to sad radila u 5 i 6 razredu...u sedmom uglavnoom naucim gradivo,ono sto slabije znam napisem na papirice i stavcim u pernicu
 
Daj ne lupaj molim te... odštampaš belim slovima... a gde ćeš da nađeš štampač koji štampa belo???
Kako to mislish:??? Na kompu promenish boju teksta(koji je prethodno ispisan na sivoj podlozi) u belu, i reshena stvar...:lol:
Shto se tiche teme meni je najsigurnije da napishem sverc na ruku, i to je to... Nikada nisam bio uhvacen, al za sve postoji prvi put... :lol: :mrgreen:
 
e na matisu ti kod nas nece pomoci ni sve zbirke i sveske ovog sveta, jer su zadaci nikad cuo.
inace ja se uvek spremim za kont (osim iz 2 predmeta... ;) ) jer nisam nesto vesta u prepisivanju.

ma mi imamo nekog zeshceg debila iz matisha a tek iz fizike.....
kod mene nema shanse da me provale ali kad mora da se nauchi onda jednostavno mora ne pomaze tu nijedna pushkica.......NAZALOST:o
 
pa ako imas pantale sa velikim dzepovima indaotvori dzep i zalepi pukicu na ono sto preklapa odnosno zatvara dzep.provereno ako sve dobro odradis niko nece da te provali.ako sedis do radijatora onda uzmi mali pukicu i gurni je i onu rupicu kockasu-tu i onako ima dovoljno otpadaka tako da sigurno niko nece primetiti...toliko za pocetak
 
Ja ne umem da prepisujem,niti cu ikada znati...Ubijem se od ucenja,i dobijem 4-5,a onaj ko je vest,samo izvuce puskicu,i dobije stu ocenu.

E to je ono zbog cega se ja stalno nerviram ?! Naucim bas dobro,a nije lako nauciti obilne lekcije ma bilo iz cega , zaa razliku od nekih koji za to vreme dok ja ucim budu napolju... i oni to sve lep prepisu ,malo pitaju ,malo cuju sa strane ... pa i kada ih uhvate u prepisivanju, nastavnici predju preko toga i taj neko dobije 5 eventualno 4 ... e sada nije meni niko kriv sto ja necu da prepisujem pa ucim , al ocena je MANJE VAZNA ,BITNIJE JE ZNANJE >>>...koje taj sto prepisuje nema :confused: TOLIKO OD MENE
 

E to je ono zbog cega se ja stalno nerviram ?! Naucim bas dobro,a nije lako nauciti obilne lekcije ma bilo iz cega , zaa razliku od nekih koji za to vreme dok ja ucim budu napolju... i oni to sve lep prepisu ,malo pitaju ,malo cuju sa strane ... pa i kada ih uhvate u prepisivanju, nastavnici predju preko toga i taj neko dobije 5 eventualno 4 ... e sada nije meni niko kriv sto ja necu da prepisujem pa ucim , al ocena je MANJE VAZNA ,BITNIJE JE ZNANJE >>>...koje taj sto prepisuje nema :confused: TOLIKO OD MENE

bash bash se slazem sa tobom.evo u ovom sluchaju ne radi se o kontrolnim vec klasichnom odgovaranju.Moja drugarica izadje da odgovara hemiju usput na ruci joj napisano sve nastavnica je provali a ona kaze joj nastavnice mogu da idem na mesto kao da nishta nije bilo .samo shto nisam eksplodirala u tom trenutku da sam ja izshla i tako joj rekla pozdravila bi se sa peticom ove godine......uf mrzim slihtare:evil::evil::evil::twisted:
 
ali na tabli usmeno je zeznuto
...

Ja sam jednom i to uradio :lol:
Zalepio sam papir sa formulama iz hemije na unutrasnji deo kaisa, izokrenuo ga i prepisivao :lol:

Inace najbolje puskice sam usavrsio na fakultetu.
Isece se "traka" pausa.
Ako je potrebno vise (dugacak tekst (jedan moj drug je tako pola knjige prepisao :lol: (nikad mi nije bilo jasno , zar mu nije bilo lakse da nauci umesto sto je prepisivao) :lol:) onda se uzme vise tih "traka" i spoji selotejpom.
Onda se rapidografom ispise tekst (rapidograf je dobar jer nema "brljanja")
KAd se zavrsi. Obe strane se "zamotaju"
nesto ovako, samo sto se "uvrti" i druga strana (lici kao onaj znak na mobilnom za govornu postu oo )
kraft_paper_roll.jpg

i selotejpom pricvrsti po sredini da se ne odmota.
Onda se jednostavno vrti a u delu sake mozes da imas kilometarske puskice. :D

Inace, posle na fakultetu sam koristio dzepne kompjutere i u njih ubacim sta gods mi treba :D
 
Evo napravio sam montazu kako bi to trebalo da izgleda.



Za sredinu da se to drzi i ne odmota moze i najobicnija gumica za tegle, ali je bolje napraviti neki "povez" koji nece preterano stezati da bi moglo da se vrti ali opet ne ni preterano slab da se ne odmota.
 

Back
Top