Sujeverje pred ispite

SellMeCandy

Početnik
Poruka
2
Zanima me koliko vas se uzda u sujeverje kada su u pitanju ispiti na fakultetu?
Radite li neke uobičajene stvari, ili imate neke neobične rituale?
Da li verujete da oni imaju nekog uticaja na vaš uspeh na ispitu?
Znate li neku anegdotu vezanu za ovakve stvari?
 
nemam neki ritual...ustvari imam...legnem u pola 5 i ako je ispit od 10 spavam do pola 10, a ako je u 2 onda do 12-1 :lol: :D
sto se tice oblacenja ili tako necega jok..obucem ono sto inace oblacim...osim posebne kosulje za specijalne prilike ako imam artiljeriju :mrgreen:
ali najbol,ji je jedan moj ortak sta radi pred ispit i kolokvijum...dodje pola sata pred ispit i kad bude 15 min do njega on ode u klozet i omlati macora....kaze da ga opusta....mora probam nekad :mrgreen: :lol: :D
 
Ni ja nisam na faxu, ali posto sviram flautu, stalno idem po nekim takmicenjima i koncertima...
Nemam neke rituale pred svirku, jedino sto mi se uvek trefilo je da svaki put kad obujem martinke budem prva na takmicenju :P Ali to definitivno nema nikakve veze, posto sam bila prva i bez martinki 8)
 
Ovako - otvorite temu o kontrolnima, i pismenima, jer se kače klinci ovde! :mrgreen:
Osim oblačenja iste bluzice, uzdanje u Boga i svoje (ne)znanje :p: , obavljanje rituala plodnosti 8-), imam još i preskakivanje crta na pločniku :oops: , i OBAVEZNO pijenje kafe kući, pred polazak, iz jedne određene šolje. :mrgreen: Ako to ne obavim, fali mi. Prati nelagodnost. :oops: Džaba ga i kad 'sve' znam. :?
 
Ja kad ustanem,namerno sve radim naopako. Jednom sam cak nesvesno pokusao da nabijem carapu na glavu.Ali uzevsi u obzir da je to bilo u 6h i da nisam znao gde udaram kad je vrisnuo budilnik ... mozda se i ne racuna.
Ah,da...i takodje se molim Bogu. Ustvari molim se kome god stignem,svim svecima na koje naletim u molitveniku.:lol::lol::lol::razz:
 
Ja kad ustanem,namerno sve radim naopako. Jednom sam cak nesvesno pokusao da nabijem carapu na glavu.Ali uzevsi u obzir da je to bilo u 6h i da nisam znao gde udaram kad je vrisnuo budilnik ... mozda se i ne racuna.
Ah,da...i takodje se molim Bogu. Ustvari molim se kome god stignem,svim svecima na koje naletim u molitveniku.:lol::lol::lol::razz:
kad sam bila na moru(mada ovo nema veze sa ispitima vec sa ''kao muva bez glave'')probudila sam se u osam sati ujutru a bila sam noc prije budna ...do 3 i po...bacila sam svoj kupaci u WC solju :shock:...srecom,voda je bila pustena ...:-|
 

Back
Top